کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی زرکدار / فروش عمده روفرشی کش دوزی شده | قیمت انواع روفرشی سبک

فروش عمده روفرشی کش دوزی شده | قیمت انواع روفرشی سبک

فروش عمده روفرشی کش دوزی شده

فروش عمده روفرشی کش دوزی شده توسط مراکز نساجی و نمایندگی‌های فروش این تولیدی‌ها انجام می‌گیرد. اگر در منازل فرش‌های گران‌قیمتی دارید که به علت رعایت نکردن کودکان ممکن است کثیف و کهنه شود بهتر است از روفرشی استفاده کنید. همچنین روفرشی برای نو شدن دکوراسیون و زیباتر شدن آن مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازاین‌رو روفرشی‌ها دارای کاربردهای وسیعی هستند. این کالا در انواع مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. یکی از مدل‌های جدید که از فروش نسبتاً بالایی نیز برخوردار است مدل کش دوزی شده است. این نوع روفرشی را می‌توان به‌صورت عمده و با قیمت مناسبی از طریق مراکز نمایندگی سراسر کشور خریداری کرد.

روفرشی مناسب سبک مدرن

فروش عمده روفرشی کش دوزی شده | روفرشی مدرن

روفرشی‌ها در دو نوع کلی کلاسیک و مدرن تولید می‌شوند. روفرشی‌های کلاسیک دارای طرح‌های سنتی مانند ترنج، افشان و ترمه هستند. این نوع روفرشی‌ها دارای وزن سبکی بوده و می‌توان از آن‌ها در مسافرت نیز به‌عنوان زیرانداز استفاده کرد. این نوع روفرشی‌ها برای منازلی با دکوراسیون مدرن مناسب نیستند. روفرشی مناسب سبک مدرن معمولاً دارای وزن بیشتری است و از الیاف نرم و لطیف مانند ابریشم و آکریلیک تولید می‌شود. این نوع روفرشی‌ها دارای طرح‌های متنوعی بوده و به‌صورت گل‌دار و سه‌بعدی تولید می‌شوند.

برخی از مدل‌های این نوع روفرشی ساده بوده و دارای طیف رنگی وسیعی می‌باشند. مدل‌های دیگری از این روفرشی در بازار موجود است که دورتادور آن کش دوزی شده است. روفرشی‌های کش دوزی شده کاملاً به فرش متصل می‌شوند. مزیت این نوع روفرشی عدم چروک و جمع شدن در هنگام رفت‌وآمد افراد می‌باشد. فروش عمده روفرشی کش دوزی شده توسط مراکز تولیدی به روش‌های حضوری و غیرحضوری انجام می‌گیرد.

مزایای استفاده از روفرشی کش‌دار

فروش عمده روفرشی کش دوزی شده | مزایای استفاده از روفرشی

روفرشی‌های کش‌دار در اندازه‌های ۳، ۶، ۹ و ۱۲ متری تولید می‌شوند. این روفرشی‌ها از الیاف و نخ‌های مختلفی تولید می‌گردند. میزان کیفیت این روفرشی‌ها متفاوت است. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های روفرشی کش‌دار عبارت‌اند از:

از مهم‌ترین مزایای استفاده از روفرشی کش‌دار عبارت‌اند از:

  • دارا بودن طرح‌ها و رنگ‌های متنوع
  • دارا بودن رنگ ثابت و عدم‌تغییر رنگ پس از شستشو
  • عدم چروک

فروش عمده روفرشی کش دوزی شده با قیمت مناسب توسط فروشگاه‌های سراسر کشور انجام می‌گیرد.

فروش عمده روفرشی کش دوزی شده

فروش عمده روفرشی کش دوزی شده

پاندا خواب یکی از مراکز فروش عمده روفرشی کش دوزی شده است.
این مجموعه تولیدی و بازرگانی انواع مدل‌های متنوع روفرشی را با رنگ‌بندی کامل در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. روفرشی‌های پاندا از بهترین الیاف و متریال‌ها تشکیل‌شده و دارای استانداردهای لازم می‌باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار کدهای ۱ تا ۱۰ | روفرشی اصلی ابریشمی

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار این کالا را در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید و روانه …

دیدگاهتان را بنویسید