کالای خواب پاندا
خانه / تشک خوشخواب / فروش عمده تشک خوشخواب رویال تهران

فروش عمده تشک خوشخواب رویال تهران

تشک خوشخواب رویال تهران هم به عنوان یکی از تشک های معروف ایرانی است که با فروش عمده محصولات این شرکت از طریق سایت فوق، توانسته ایم بهترین قیمت های ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

رویال به عنوان تولید کننده انواع تشک های طبی و فنری با اصول و استانداردهای روز دنیا، در عرصه فروش محصولات خود هم توانسته، با تکنولوژی های روز، اقدام نمایند و در نتیجه این امر، می توان انتظار بهترین و بالاترین سطح فروش تشک ها را در بازار داشت.

تشک رویال فنر منفصل

تشک رویال فنر منفصل

بخشی از تولیدات شرکت تشک رویال، اختصاص به تشک های فنر منفصل دارد و از جمله آن ها می توان به تشک فنر منفصل مدل پاکت اسپرینگ ۱۴۰*۲۰۰ اشاره نمود که در دسته تشک های دونفره با سایز کوچک قرار دارد.

تشک با عرض های ۱۶۰ و ۱۸۰ و ۲۰۰ سانتی متر هم از دیگر اندازه های ارائه شده برای تشک های دونفره می باشد که گروه تولیدی تشک رویال با اسکلت فنری منفصل، اقدام به تولید آن ها نموده است.

تشک طبی فنری رویال آرامش

تشک طبی فنری رویال آرامش

آرامش، نام یکی از تشک های تولیدی رویال می باشد که از ویژگی ها و استانداردهای تشک های طبی فنری برخوردار است و چنین تشک هایی را می توان هم در اندازه های تک نفره و هم دونفره، سفارش داد.

ما در بازار کنونی با توجه به شرایطی که ایجاد شده، می کوشیم تا کم هزینه ترین راه ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم تا امکان خرید عمده انواع تشک های رویال را داشته باشند.

تشک طبی فنری رویال

تشک طبی فنری رویال یک نفره

تشک های طبی فنری، امکان تولید در اندازه های یک نفره با سایز استاندارد ۲۰۰*۹۰ و ۲۰۰*۱۲۰ سانتی متر را خواهند داشت و چنین تشک هایی هم به صورت فنر منفصل و هم فنر متصل تولید می شوند.

در پیشنهاد به مشتریانی که به دنبال خرید تشک با قیمت های ارزان تر باشند، تشک های فنر متصل می تواند یکی از بهترین گزینه ها به حساب آید و تمامی این مدل ها به صورت یک جا از طریق این سایت، قابل سفارش خواهند بود.

تشک خوشخواب رویال تهران

فروش تشک خوشخواب رویال تهران

در تهران و دیگر شهرهای کشور، توانسته ایم بستر مناسبی برای عمده فروشی انواع تشک های رویال فراهم آوریم که همین مسئله، زمینه های خوبی برای مشتریان فراهم ساخته تا ضمن صرفه جویی در هزینه های خود، بتوانند انواع مدل تشک های رویال را سفارش دهند.

راه های ارتباطی ما در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید ضمن تماس با ما، از قیمت ها مطلع شده و اقدام به سفارش نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

خرید تشک پنبه‌ای برای دیسک کمر

خرید تشک پنبه‌ای برای دیسک کمر | تولید سفارشی تشک سنتی قطر ۱۵Cm

دیسک کمر یکی از بیماری‌های شایعی است که بیشتر افراد به آن دچار می‌شوند. علت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده