کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / فروش عمده پتو مسافرتی چهارخونه شکوفه

فروش عمده پتو مسافرتی چهارخونه شکوفه

پتو مسافرتی چهارخونه شکوفه

پتو مسافرتی چهارخونه از تولیدات کارخانه شکوفه در اصفهان می باشد که در وزن های ۴۸۰ گرمی و با ترکیب رنگ های مختلف، به ارائه این مدل پتو، اقدام نموده است. اگر بخواهید یک پتوی ارزان قیمت را برای بازار داخل و یا برای صادرات، سفارش دهید، پتو شکوفه می تواند انتخاب هوشمندانه ای از سمت شما باشد چرا که پایین ترین قیمت های ممکن در بازار را به همراه دارد.

اکثر افرادی که پتو چهارخانه را به عنوان پتو مسافرتی انتخاب می نمایند، به دنبال قیمت ارزان هستند و این ویژگی، در تولیدات شرکت های متعددی وجود دارد که کارخانه تولید کننده پتو شکوفه، یکی از مواردی خواهد بود که توانسته به ارائه این محصول، اقدام نماید
.

تولیدات پتو مسافرتی چهارخونه شکوفه به نسبت دیگر برندها، یک تفاوت اساسی دارد و آن هم مربوط به رنگ بندی های شادتر این مدل پتوها خواهد بود.

این که شما بخواهید یک پتوی ارزان قیمت در بازار کشور، خریداری نمایید، امری است که می تواند با انتخاب مدل پتوهای متفاوتی انجام پذیرد و در حال حاضر نیز شما می توانید بهترین مدل پتوهای مسافرتی ایرانی را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید.

تولید پتو متری ارزان

تولید پتو متری ارزان

اگر بخواهیم به تولید پتوی ارزان قیمت مسافرتی اقدام نماییم، نمونه های متفاوتی را می توان پیشنهاد نمود که یکی از آن ها، اختصاص به پتو متری دارد و این مدل پتوهای متری، کاربردهای ویژه ای هم خواهند داشت.

در خصوص پتو متری، عمدتا، تولید این مدل پتوها، به سفارش مشتریان انجام می شود چرا که کاربردهای خاصی هم دارد. در بافت پتو چهار خانه در دستگاه، طاقه های نود متری، به صورت به هم پیوسته تولید می شوند و پس از آن، عملیات برش و دوخت پتو، انجام می شود.

اگر مشتری، تمایلی به انجام برش و بسته بندی نداشته باشد، می توانیم طاقه های نود متری پتو چهارخونه را به همان صورت در اختیار مشتری قرار دهیم که باطبع، قیمت های پایین تری هم خواهد داشت.

شرکت های فرودگاهی از اصلی ترین مشتریان این مدل پتوهای مسافرتی ارزان قیمت هستند که می توانند تامین عمده این مدل ها را به صورت تک رنگ و یا در رنگ بندی های مختلف، در نتیجه ارتباط با ما به انجام رسانند.

عرضه مستقیم پتو کیلویی

عرضه مستقیم پتو کیلویی

اما یکی دیگر از مدل پتوهای ارزان قیمت که شما می توانید برای خرید عمده در لیست سفارشات خود قرار دهید، مدل پتوی کیلویی می باشد که با عرضه مستقیم این مدل پتوها، به خوبی می توانیم در بازار، فعالیت نماییم.

پتو کیلویی، زمانی عرضه می شود که پتو، دچار زدگی و یا دوخت در قسمت های مختلف باشد و بسته به درجه آسیب دیدگی پتو، قیمت هر کیلوگرم پتو نیز متفاوت خواهد بود.

اگر بخواهید به راه اندازی یک فروشگاه ارزان فروشی اقدام نمایید، پیشنهاد می کنیم پتو کیلویی را از دست ندهید که می تواند یک محصول خوب و پرفروش در فروشگاه شما به حساب آید.

اما این که بخواهید به تامین عمده این مدل پتوهای کیلویی اقدام نمایید، امری است که می تواند برای شما از مسیرهای خوبی صورت پذیرد و این مسیر، در نتیجه فعالیت های عمده فروشی اینترنتی، به خوبی برای شما فراهم شده است که ارائه دهنده بهترین پتوهای اصفهان با دوخت های تمیز و با دقت می باشد.

پتوی مسافرتی ارزان برای عراق

پتوی مسافرتی ارزان برای عراق

بازار عراق به عنوان یکی از قطب های مصرف کننده پتو مسافرتی ارزان قیمت می باشد که پیشنهاد می کنیم که اگر تاجر بین ایران و عراق هستید، پتوهای ایرانی را از دست ندهید چرا که قیمت مقرون به صرفه پتوهای ایرانی، عاملی بر آن شده تا در این کشور، متقاضیان زیادی داشته باشد.

هم اکنون، پتوهای مسافرتی چهارخانه، نمونه یکی از پتوهای خوب و ارزان قیمت می باشد که در تولید آن در شهر اصفهان، با ظرفیت بالایی انجام می شود و از طرفی، به دلیل قیمت های مقرون به صرفه ای که به همراه دارد، می تواند ارائه دهنده حاشیه سود بالا باشد.

اگر شما در تجارت پتو وارد شوید، نیاز به همکاری با یک کارخانه تولید کننده پتو خواهید داشت تا بتوانید انواع مدل پتوی خوب و سبک و ارزان قیمت را بی هیچ واسطه ای خریداری نمایید.

پتو چهار خانه تنها به عنوان یکی از مدل پتوهایی خواهد بود که بافت آن با بهترین الیاف، در کارخانه اصفهان انجام می شود و در کنار آن، می توان به مدل پتوهای مینک اشاره نمود که امروزه در تولید آن ها، طرح ها و نقش های جدیدی مورد استفاده قرار می گیرد که جذابیت آن ها را افزایش می دهد.

پس چه خوب است که راه های ارتباطی این سایت را برداشته و با ما در تماس باشید تا بهترین و جدیدترین مدل پتوهای مسافرتی ایرانی را به شما معرفی و عرضه نماییم.

خرید انواع پتو سبک

فرصت ویژه خرید انواع پتو سبک

سبک بودن پتوهای مسافرتی عاملی بر آن شده تا قیمت های ارزان تری هم به همراه داشته باشند و از طرفی، با فروش مستقیم پتو از درب کارخانه، یک فرصت ویژه و ایده آل هم ایجاد نموده ایم که بدون شک، می تواند هم برای بازار داخلی و هم بازار خارجی، موقعیت مناسبی برای تامین عمده پتو به حساب آید.

از سبک ترین پتوهایی که امروزه در بازار وجود دارد، می توان به مدل پتوهای چهارخونه اشاره نمود که تولید چنین پتوهایی در اصفهان، با حجم بالایی انجام می شود. شاید در این بخش بگویید که در اصفهان نیستید تا بتوانید از این فرصت ویژه استفاده نمایید.

فرقی نمی کند در کدام شهر باشید، اگر قصد خرید عمده پتو مسافرتی چهار خانه را داشته باشید، این امر را حتی به صورت غیر حضوری هم می توانید از طریق راه های ارتباطی این سایت به انجام رسانید که بدون شک، همان قیمت ها را در اختیار شما هم قرار خواهیم داد.

پس چه خوب است که برای خرید عمده پتو مسافرتی، با ما در تماس باشید تا بتوانید از قیمت روز پتو و نحوه سفارش عمده این محصول، مطلع شوید.

در کنار پتو مسافرتی ارزان قیمت، انواع مدل پتوهای تک نفره و دونفره ساده و گل برجسته هم در حال تولید بوده که ارائه دهنده مدل هایی متنوع و متناسب با نیاز بازار خواهد بود و اگر شما بخواهید این مدل پتوهای ایرانی را خریداری نمایید، یک تماس با ما می تواند نیازهای شما را رفع نماید.

پتو مسافرتی مدل چهارخونه

پتو مسافرتی مدل چهارخونه

از گذشته تا به امروز، تولید مدل پتو مسافرتی چهارخونه در وزن و اندازه های متفاوتی انجام می شده است و یکی از این مدل پتوها، سایز ۱۹۰*۱۴۰ سانتی متر را دارد و وزن این مدل پتو هم ۴۶۰ گرم خواهد بود.

این در حالی است که امکان افزایش وزن پتو و همچنین افزایش سایز پتو بر اساس نیاز مشتریان وجود دارد که بدون شک، این افزایش، تاثیر مستقیم برروی قیمت تمام شده خواهد داشت.

پتو باران، پتو تیبا، پتو آبتین از انواع مدل پتوهای چهارخانه ای هستند که در بازار اصفهان، تولید این مدل پتوها انجام می شود و این که شما بخواهید به خرید عمده پتو مسافرتی چهارخانه با مدل های فوق اقدام نمایید، امری است که در این سایت هم قابل انجام خواهد بود.

مزیت این مدل پتوهای ایرانی به نسبت دیگر پتوها، حجم پایین، وزن سبک و قیمت مقرون به صرفه آن ها می باشد که سبب شده به نوبه خود، مشتریان زیادی به همراه داشته باشد.

تولیدی پتو مسافرتی شکوفه

تولیدی پتو مسافرتی شکوفه

کارخانه پتو شکوفه، مدل پتوهای متنوعی را تولید می نماید که در میان آن ها، پتو مسافرتی چهارخانه هم جایگاه ویژه ای را دارد.

مشخصات این مدل پتوهای ایرانی به گونه ای است که آن ها را برای امر صادرات هم مناسب نموده است.

از جمله این مشخصات، می توان به سبک و کم حجم بودن و قیمت ارزان این پتوها اشاره نمود که چنین شاخصه هایی سبب می شود تا مشتریان زیادی، مجذوب خرید عمده این مدل پتو ها شوند.

شرکت پتو شکوفه به عنوان یکی از مجموعه های تولید کننده پتو در اصفهان، در طول سال های فعالیتی خود، به خوبی موفق به این شده تا بتواند به تولید و عرضه مستقیم پتوهای متعددی اقدام نماید.

پس می توان این کارخانه را به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان پتو ایرانی معرفی نمود که موفق به بافت پتوهایی باکیفیت و با کاربردهای گسترده اشاره نمود و این که دسترسی خوبی برای شما به جهت خرید عمده پتو، فراهم ساخته هم عاملی شده تا با بهترین قیمت های ممکن و در کمترین بازه زمانی، در اختیار شما قرار بگیرد.

قیمت عمده پتو برای صادرات

قیمت عمده پتو برای صادرات

قیمت ارائه شده برای پتو به منظور صادرات این محصول، با توجه به این که در حجم های بالایی سفارش داده می شود، در نتیجه شامل درصد تخفیف ها و آفرهای بیشتری شده و در نتیجه این امر، می توان انتظار قیمت های پایین تر را داشت.

به هر حال شرکت پتو شکوفه به عنوان یکی از مجموعه هایی خواهد بود که ارائه پتو ارزان قیمت را در بازار رقابتی امروزی، امکان پذیر نموده است.

در کنار مدل پتوهای چهارخونه شرکت پتو شکوفه که برای صادرات، مناسب می باشد، پتوهای نمدی و پتو مینک هم از دیگر مدل پتوهایی خواهد بود که در امر صادرات پتو، می توانید مورد انتخاب قرار دهید.

پتو مینک و پتو نمدی در زمان اربعین، بالاترین حجم فروش را به خود اختصاص داده است و این به دلیل موکب هایی می باشد که به سمت کربلا حرکت می کنند.

شرکت پاندا با تولید مدل پتوهای مختلف با وزن های متفاوتی را ارائه نموده تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازها و درخواست های شما مشتریان باشد.

این که شما بخواهید در عرصه صادرات پتو فعالیت نمایید، بدون شک، نیازمند این خواهید بود که با یک کارخانه تولید کننده پتو، ارتباط بی واسطه ای داشته باشید و این امر، زمانی امکان پذیر می شود که یا به صورت حضوری به کارخانه تولید کننده پتو مراجعه نمایید و یا این که از راه های ارتباطی این سایت، برای ثبت سفارش عمده پتو، استفاده نمایید.

پتوی مسافرتی ارزان

پتوی مسافرتی ارزان

افرادی که به دنبال پتوی مسافرتی ارزان قیمت هستند، نیازهای متفاوتی را می توانند داشته باشند.

یک دست از مشتریان، به دنبال صادرات پتو به بازار عراق هستند و داشتن قیمت ارزان، یک مزیت رقابتی می باشد.

عده ای از افراد، به منظور پخش در مناطق محروم، به دنبال پتوهای ارزان می باشند که باز هم پتو چهارخونه، می تواند انتخاب مناسبی باشد.

عده ای هم هستند که در حال راه اندازی فروشگاه های ارزانسرا بوده و با داشتن پتو مسافرتی ارزان قیمت، می توانند به جوری محصولات خود کمک نمایند.

در هر صورت، شما می توانید با هر نیازی که باشید، برای سفارش عمده انواع مدل پتو، با ما در تماس باشید.

پتو مسافرتی چهارخونه نمونه یکی از مدل پتوهایی خواهد بود که شما می توانید با قیمت های ارزان، به خرید آن ها اقدام نمایید.

در تولید این مدل پتوهای سبک، دستگاه های ویژه و خط تولید خاصی مورد استفاده قرار گرفته است که اگر شما بخواهید می توانید به صورت متری هم این مدل پتوها را سفارش دهید که بدون شک، این امر می تواند قیمت های مقرون به صرفه ای را به همراه داشته باشد.

فروش عمده پتو مسافرتی چهارخونه

فروش عمده پتو مسافرتی چهارخونه شکوفه

فروش عمده پتو مسافرتی چهارخونه با مارک شکوفه می تواند بخش اعظمی از نیازهای کشور را پاسخ دهد.

اما در نظر داشته باشید که این مدل پتوها، تنها محصولات تولیدی این کارخانه پتو بافی را شامل نشده و این مجموعه، با دارا بودن پیشرفته ترین خطوط تولیدی، موفق به تولید پتو مینک، پتو نمدی، پتو سیلک و دیگر ملزومات خواب شده است و در این سایت، در حال فروش عمده مستقیم هستیم.

پتو نمدی سربازی، یکی از محصولات پرفروش دیگر این شرکت می باشد که به نوبه خود، سبب شده تا با ارگان هایی نظیر سپاه، طرف قرار داد باشیم و همه ساله، حجم بالایی از چنین پتوهایی را تولید و عرضه نماییم.

بافت پتو نمدی و پتو مینک شرکت پتو شکوفه، با دستگاه های خوب و پیشرفته ای انجام می شود که هم ظرفیت تولید را افزایش می دهد و هم این که عاملی شده تا کیفیت کار هم افزایش یابد.

با وجود چنین ظرفیت بالایی از تولید پتو، توانسته ایم یک بستر خوب و رقابتی هم ایجاد نماییم تا محصولات خود را بی هیچ واسطه ای به دست مشتریان برسانیم و اگر شما هم خواهان خرید عمده پتو هستید می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تولیدات تشک ابری

۱۰ روش خرید بهترین تشک مسافرتی با ارزان ترین نرخ قیمتی

خرید تشک مسافرتی ارزان برای مشتریان زیادی یک نیاز می باشد که در نتیجه سفارش …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده