کالای خواب پاندا
خانه / پتو مسافرتی / پتو یک نفره مسافرتی | فروش عمده پتو ارزان قیمت

پتو یک نفره مسافرتی | فروش عمده پتو ارزان قیمت

پتو یک نفره مسافرتی

پتو یک نفره مسافرتی محصولی است که امروزه با مدل های متنوع و با قیمت های مختلف، تولید و عرضه می شود که فروش عمده پتو چهارخانه باران، تیبا، پتو آبتین از جمله مواردی است که در این سایت انجام شده و شما می توانید برای سفارش این محصولات، چه در بازار داخلی، چه برای هدیه دادن و چه برای صادرات، با ما در تماس باشید.

در این پست با معرفی بهترین پتوی مسافرتی از بهترین جنس و الیاف ممکن که قیمت های پایین هم به همراه داشته باشد، امکان خرید عمده را نیز برای شما فراهم ساخته ایم که بتوانید یک پتو سبک و کم حجم را خریداری نمایید و این مدل پتوها با توجه به قیمت هایی که دارند، برای هدیه دادن شرکت ها و سازمان ها به پرسنل و یا مشتریان خود، گزینه مناسبی خواهند بود.

در گام نخست، پیشنهادی که مطرح می کنیم مربوط به پتو مسافرتی باران خواهد بود که این مدل پتو چهارخانه در وزن ها و رنگبندی های متنوع تولید می شود و شما می توانید در یک کارتن، ترکیب رنگی کاملی را تهیه نمایید.

قیمت انواع پتو

خرید و فروش و قیمت انواع پتو

تجارت در عرصه پتو با خرید و فروش انواع پتو و با قیمت های مختلف انجام می شود و هر چه افراد بتوانند تنوع را در میان مدل پتوهای خود افزایش دهند، بدون شک این مسئله می تواند منجر به افزایش فروش آن ها شود.

در میان مدل پتوهای مسافرتی موجود در بازار، قصد داریم گزینه هایی را معرفی و برای فروش عمده پتو، عرضه نماییم که دارای بیشترین میزان کارایی و فروش هستند و از جمله آن ها، می توان به محصولات پتو مسافرتی باران اشاره نمود.

این شرکت تولید کننده پتو در اصفهان، با دارا بودن یک تیم فنی و تولیدی قوی، ظرفیت تولیدات خود در زمینه پتو مسافرتی را به خوبی افزایش داده است و دارا بودن رنگ بندی زیبای این محصولات هم به نوبه خود می تواند عاملی بر آن باشد که این مدل پتوهای قیمت مناسب، مورد پسند مشتریان زیادی قرار بگیرد.

این که تصمیم به خرید عمده پتو باران داشته باشید، بدون شک می تواند به سادگی از طریق این مرکز و با ارتباط با تیم فروش آن، قابل پاسخ و پیگیری باشد.

اما در نظر داشته باشید که پتو باران، یکی از نمونه پتوهای ما در این سایت می باشد و شما این قابلیت را دارید که انواع مدل پتو مسافرتی با جنس و با کیفیت های مختلف را در این سایت انتخاب و اقدام به سفارش آن نمایید چرا که مجموعه ما در تلاش است تا بهترین پتوها را در اختیار شما قرار بدهد.

لیست قیمت پتو تک نفره

لیست قیمت پتو مسافرتی تک نفره

محصولات پتو باران، شامل پتوهایی با ضخامت و وزن های متفاوت خواهد بود که مهم ترین لیست پتوهایی که می توانیم به شما معرفی نماییم، شامل موارد زیر می باشد:

  • پتو باران
  • پتو پریا
  • پتو تیبا
  • پتو دیبا
  • پتو رزا
  • پتو مروارید
  • پتو آبتین

این محصولات شرکت پتو باران، با طرح چهارخانه تولید می شوند اما دارای هشت تا دوازده رنگ متفاوت برای هر محصول خواهند بود تا وجود همین ترکیب رنگی بالا، عاملی بر آن باشد تا مشتری این قابلیت را داشته باشد تا تنوع بیشتری را در دست بگیرد.

سفارشات پتوی ارسال شده از سمت شما مشتریان، مستقیما به دست کارخانه تولید کننده می رسد تا پس از آن، در جهت ارسال این محصولات، به موقعیت های مکانی که شما مد نظر دارید، اقدام نماییم.

ارسال پتو ارزان مسافرتی به تمامی شهرها قابل انجام می باشد و این امر، مستلزم آن خواهد بود که شما برای ثبت سفارشات عمده خود، اقدام نمایید و بدون شک، زمان ارسال، یکی از مهم ترین مسائلی خواهد بود که باید مد نظر قرار داده شود.

خرید پتو یک نفره مسافرتی

مشخصات، قیمت و خرید پتو یکنفره مسافرتی مدل تک رنگ

پس از معرفی پتو ارزان قیمت باران، نوبت به معرفی پتو مسافرتی تک رنگ می رسد و این مدل پتوهای مسافرتی، یا از جنس پتو ژله ای می باشند که عمدتا به صورت برجسته هم تولید می شوند و یا این که از جنس پتو حوله ای، پتو پارچه ای و … خواهند بود.

در هر کدام از این موارد، در نظر داشته باشید که قیمت ها، متفاوت بوده و بر اساس جنس پتو، مشخص خواهد شد. پتو پارچه ای تک رنگ، یک نوع پتوی سبک و ارزان قیمت بوده که بیشترین میزان مصرف آن در شرکت های هواپیمایی می باشد.

در مقابل، پتو حوله ای و پتو مسافرتی ژله ای، با توجه به این که قیمت های بالاتری به همراه دارند، اکثر مصرف کنندگان آن، خانواده ها هستند و شما می توانید از این موقعیت به جهت سفارش انواع پتو استفاده نمایید چرا که می توانیم متناسب با نوع نیازی که دارید، بهترین نوع پتو را عرضه نماییم.

البته در نظر داشته باشید که فعالیت های این مرکز که متعلق به مجموعه پاندا است، مربوط به عمده فروشی پتو بوده و فروش جزیی ندارد و در صورتی که شما هم سفارشات عمده خرید پتو را دارید، با ما در تماس باشید.

کارخانه پتو مسافرتی باران

کارخانه پتو مسافرتی باران

کارخانه تولید کننده پتو مسافرتی با نام باران، محصولات خود را بر اساس نوع نیازهایی که در بازار وجود دارد، تولید و عرضه نموده است و یکی از این نیازها، مربوط به ارزان بودن پتو مسافرتی می باشد و با توجه به همین نیازها، شاهد تولید پتو سفری تیبا با وزن ۴۶۰ گرم هستیم.

پتو مسافرتی با ریشه های ساده، یک پتو یک نفره خوب و باکیفیت خواهد بود که قابلیت حمل مناسبی هم دارد و بسته بندی وکیوم این مدل پتو، عاملی بر آن شده تا به سادگی بتوان به حفظ شرایط بهداشتی آن کمک نمود.

اما محصولی که هم وزن مناسب به همراه داشته باشد و هم ارائه دهنده یک قیمت پایه مناسب باشد، پتو مروارید است که این مدل پتو، با وزن تقریبی ۷۰۰ گرم تولید می شود که ترکیب رنگی آن هم بین ۷ تا ۱۲ رنگ می باشد و انتخاب این مدل پتو را هم به پخش کنندگان پتو در بازار، پیشنهاد می نماییم چرا که کیفیت مناسبی به همراه دارند.

تمامی محصولات پتو باران به صورت یک جا قابل عرضه خواهند بود تا شما یک تجربه خوب و سریع در جهت خرید عمده پتو را داشته باشید و ثبت سفارشات عمده پتو در این سایت، عاملی بر آن خواهد بود که شما بتوانید به بهترین گزینه ها دست یابید.

پتو از کجا بخرم

پتو از کجا بخرم برای صادرات؟

امر صادرات پتو مستلزم آن است که شما بتوانید تامین عمده پتو را با شرایط ایده آلی به انجام رسانید. مراد از شرایط ایده آل، مربوط به دسترس پذیری شما به کارخانه تولید کننده پتو خواهد بود.

یکی از کارخانه هایی که شما می توانید برای سفارش مستقیم و عمده انواع پتو، از طریق آن اقدام نمایید، مربوط به شرکت پتو باران بوده که این شرکت، عرضه کننده سبک ترین و ارزان ترین مدل پتوهای مسافرتی در بازار ایران می باشد.

انتخاب این محصولات برای صادرات پتو ارزان قیمت، می تواند گزینه مناسبی باشد.

از طرفی اگر شما قصد صادرات پتو اصفهان را هم داشته باشید، باز می توانید پتو باران را در لیست خرید خود قرار دهید چرا که این مدل پتو، ارائه دهنده قیمت های بسیار پایین و با کارایی بسیار بالا می باشد.

اما نکته قابل توجه دیگری که در خصوص مدل پتوهای باران می توان بیان نمود، مربوط به این است که شما می توانید این محصولات را مستقیم از درب کارخانه سفارش دهید تا از قیمت و اصل بودن آن ها نیز مطلع شوید.

قیمت پتو مسافرتی ژله ای

قیمت پتو مسافرتی ژله ای سروین

پتو مسافرتی ژله ای هم نمونه دیگری از مدل پتوهای مسافرتی موجود در بازار می باشد که شرکت هایی نظیر پتو نرمینه، تولیدات این محصول را به خوبی به انجام رسانیده اند و این خوب بودن، هم به جهت ظاهر و طرح های به کار رفته شده می باشد و هم از لحاظ قیمت، توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید.

پتو ژله ای سروین به دلیل نرمی و لطافت ویژه ای که به همراه دارد، کارایی زیادتری هم به نسبت مدل پتوهای چهارخانه به همراه خواهد داشت و به طور کلی، شرکتی مانند پتو نرمینه، تولیدات خوبی در زمینه پتو مسافرتی ارائه نموده تا بتواند هم به تامین نیازهای بازار کمک نماید و هم گام موثری در ایجاد زمینه های تجاری بردارد.

اما بدانید که پتو مسافرتی سروین برای امر صادرات هم گزینه مناسبی خواهد بود که در کنار دیگر مدل پتوهای شرکت نرمینه، می توانید این محصول را هم مورد انتخاب قرار دهید.

این انتخاب شما، نیاز به این دارد که بتوانید برای تامین عمده این مدل پتو هم اقدام نمایید پس چه خوب است که با مجموعه ما در تماس باشید تا اطلاعات کامل در خصوص قیمت پتو سروین و همچنین وزن نمونه های پتو یک نفره و پتو دونفره و نحوه خرید را در اختیار شما قرار دهیم.

فروش عمده پتو مسافرتی

فروش عمده پتو مسافرتی برای صادرات

با فروش عمده پتو مسافرتی در این مرکز، عرصه های بسیار خوب و رقابتی هم برای صادرات پتو به کشورهای مختلف ایجاد شده است.

بر اساس آمار به دست آمده از اتاق بازرگانی تهران، میزان صادرات پتو در سال ۱۳۹۸، به کشورهای عراق و افغانستان، بیشترین میزان بوده است و این مسئله، نه به آن معنا که فقط می توان به این کشورها صادر نمود، بلکه به دلیل عدم فعالیت های تجاری مناسب برای صادرات پتو به کشورهای دیگر می باشد.

در بازار جهانی، کشورهای بسیاری هستند که متقاضی خرید عمده پتو می باشند و به همین دلیل، ما عزم خود را جزم نموده ایم و در تلاشیم تا انواع مدل پتوی ایرانی را به کشورهای متعددی در جهان، عرضه نماییم.

این سایت می تواند یک مرجع مستقیم برای شما خریداران عمده پتو و یا صادر کنندگان پتو باشد تا بتوانید انواع محصولات پتو ایرانی را با بهترین کیفیت و همچنین بر اساس نوع نیاز خود، انتخاب و سفارش دهید.

سفارش مستقیم پتو

سفارش مستقیم پتو با ارسال کم هزینه

در نتیجه سفارش مستقیم پتو از کارخانه تولید کننده، این مزیت ایجاد می شود که ارسال آن به نقاط مختلف کشور، هم با هزینه های پایین تری انجام پذیرد و هم قیمت تمام شده برای مشتری، کمتر شود.

این شرایط ایده ال، برای مشتریانی خواهد بود که قصد سفارش عمده پتو دارند و این سفارشات عمده، بدون شک می تواند با درصد تخفیف های مناسبی هم همراه باشند تا بتوانید شما هم در این بازار تجاری، به خوبی فعالیت نمایید.

در میان مدل پتوهای متعددی که وجود دارد، پتو مسافرتی باران، پتو مسافرتی سروین و انواع مدل پتوهای مسافرتی دیگر را عرضه می نماییم تا شما بتوانید به صورت یکجا و با تنوع بالا، برای خرید عمده مدل پتوهای مد نظر خود اقدام نمایید.

پاندا خواب

خرید اینترنتی پتو باران

بدون شک با خرید اینترنتی پتو باران در این سایت، شما هم این مزیت را خواهید داشت که به یک قیمت خوب و ایده آل دست یابید اما این خرید شما باید به صورت کارتنی باشد تا بتوانید از آفرهای شرکت پاندا هم بهره مند شوید.

محصولات پتو باران، چه در بازار داخلی و چه در صادرات، به خوبی توانسته رضایت مندی مشتریان را جلب نماید و این که شما بخواهید به سفارش پتو اقدام نمایید، می تواند به سادگی در این مرکز، قابل انجام باشد.

اما کسب مشاوره در خصوص مشخصات پتو و لیست قیمت پتو هم از جمله اطلاعاتی است که مشتریان، پیش از اقدام به ثبت سفارش، نیاز است که از آن ها مطلع شوند و به همین دلیل، این که شما بتوانید با ما در ارتباط باشید، بدون شک کمک شایانی به کسب چنین اطلاعاتی خواهد نمود و علاوه بر این می توانید از این طریق، امکان ثبت سفارش هم فراهم می شود.

در دنیای امروزی، خرید اینترنتی پتو به یکی از روش های خوب و سریع تبدیل شده که در گام نخست، با هدف حذف واسطه ها و ارائه قیمت های مستقیم به مشتریان انجام شده است.

اما از دیگر اهدافی که در فروش عمده پتو به صورت اینترنتی دنبال می شود، مربوط به کاهش هزینه های باربری، حذف هزینه های انبارداری و همچنین سرعت بالای تحویل بار، می باشد.

پس چه خوب است که در این موقعیت خوب و رقابتی، شما هم سهیم باشید تا از این مزیت ها به بهترین شکل در تجارت خود استفاده نمایید و خرید عمده انواع مدل پتو را می توانید از طریق مرکز فروش این سایت، تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

شادی مسافرتی پتو

کارخانه پتو مسافرتی شادی اصفهان (۴۸۰ & ۶۰۰ گرمی)

در بازار اسامی مختلفی برای پتوهای مسافرتی استفاده می شود، پتو مسافرتی شادی یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده