کالای خواب پاندا
خانه / پتو گلبافت / پتو یک نفره گلبافت قیمت | فروش عمده پتو | پتو پاندا

پتو یک نفره گلبافت قیمت | فروش عمده پتو | پتو پاندا

پتو یکنفره گلبافت قیمت

پتو یک نفره گلبافت قیمت عمده فروشی را به همراه دارد که با فروش عمده این سایت، مشتریان، امکان سفارش مستقیم را خواهند داشت. انواع پتو گل برجسته یک نفره و دونفره و همچنین پتوهای ساده و کودک و نوجوان و …، از محصولاتی خواهند بود که شما امکان سفارش عمده آن ها را دارید. ارسال پتو به تمامی شهرها و همچنین برای صادرات، امکان پذیر خواهد بود.

پتو یک نفره سایز ۲۲۰*۱۶۰ سانتی متر با کد ۳۲۴، یک پتوی سبک و کم حجم می باشد که این محصول، با الیاف پلی استر تولید شده است و وجود این الیاف در پتو، سبب می شود تا نرمی و لطافت منحصر به فردی هم داشته باشد.

این مدل پتوی نرم گلبافت، از قابلیت استفاده در تمامی فصول سال نیز برخوردار می باشد به گونه ای که اگر شما بخواهید این محصول را در بازار عرضه نمایید، بدون شک، می توانید انتظار یک فروش قابل توجه و منحصر به فرد را داشته باشید.

به طور کلی، محصولات متعددی توسط شرکت پتو گلبافت، تولید و عرضه می شود که در ادامه، ضمن معرفی آن ها، بستر لازم برای ثبت سفارش عمده نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

درباره گروه صنعتی پتو گلبافت

درباره گروه صنعتی پتو گلبافت

سال ۱۳۴۸، زمان شروع فعالیت های شرکت گلبافت بوده که در طول بازه زمانی نیم قرن، به خوبی توانسته به تولید محصولات متنوع و با کیفیت های مختلف، اقدام نماید.

یکی از مزیت های این شرکت، مربوط به خلاقیت و نوآفرینی در محصولات بوده که سبب شده تا در طول این بازه زمانی، موفق به ارائه محصولاتی خاص و منحصر به فرد شود.

تولید پتوی راشل توسط این کارخانه، از سال ۱۳۷۳ انجام شده و انجام این کار، با بهره مندی از پیشرفته ترین دستگاه های ممکن، صورت پذیرفته است به گونه ای که توانسته اقدام به تولید رنگ بندی و طرح های متنوعی نماید.

صادرات پتو توسط این کارخانه، به عنوان یکی دیگر از موفقیت هایی است که در طول سال های فعالیتی خود کسب نموده و هم اکنون نیز به دنبال ایجاد فضایی می باشد که بهترین تولیدات پتو را به بازار عرضه نماید.

معرفی محصولات پتو گلبافت

هر شرکت تولید کننده پتو، یکسری محصولاتی را به بازار عرضه می نماید و در خصوص شرکت پتو گلبافت هم خوب است بدانید که مهم ترین و اصلی ترین محصولات آن، شامل موارد زیر می باشد:

  • پتو گل برجسته
  • پتو سفارشی
  • پتو بچه گانه
  • پتو برتر گلبافت
  • پتو پر گلبافت
  • پتو برتر پرسی

هر یک از این مدل پتوهای معرفی شده شرکت صنعتی گلبافت، شامل زیر شاخه هایی با کدهای مختلف می باشد و هر کد نیز، شامل طرح و رنگ منحصر به فردی بوده که با دیگر گزینه ها متفاوت می باشد.

پس با وجود چنین تقسیم بندی هایی، شما مشتریانی که قصد خرید عمده پتو را دارید، به سادگی می توانید این محصولات را برای سفارش عمده خود، انتخاب و سفارش دهید که برای شما، در کمترین بازه زمانی، می توانیم محصولات را ارسال نماییم.

وزن و سایز پتو یک نفره

وزن و سایز پتو یک نفره

در خرید پتو، دو شاخصه مهم وجود دارد که همواره مورد توجه خریداران قرار می گیرد و وزن و سایز پتو، به عنوان اصلی ترین آن ها می باشد.

در خصوص وزن پتو یک نفره، خوب است بدانید که بر اساس نوع پتو، این شاخصه نیز متفاوت خواهد بود و میانگین وزن یک پتوی یک نفره راشل، در حدود دو کیلوگرم تا سه کیلوگرم می باشد که بر اساس هر وزنی که داشته باشند، ضخامت و کیفیت پتو هم متفاوت خواهد بود.

به هر حال مجموعه ای مانند گلبافت، در نظر دارد تا با ارائه انواع مدل پتو با وزن های مختلف یک نفره، بتواند به بهترین شکل، به تامین خواسته ها و سفارشات مشتریان خود پاسخ دهد.

اما سایز پتو هم باید مد نظر قرار بگیرد و در خصوص سایز پتوی یک نفره، بهترین سایز، ابعاد ۲۲۰ * ۱۶۰ سانتی متر می باشد که یک پتوی یک نفره استاندارد به حساب می آید.

پتو گل برجسته گلبافت با تمامی ظرافت و لطافتی که دارد، امکان شستشو با دست و یا ماشین لباسشویی را هم به همراه دارد و در نتیجه این امر، شما با اطمینان می توانید به خرید عمده این مدل پتوی ایرانی اقدام نمایید.

صادرات پتو گلبافت ایرانی

صادرات پتو ایرانی گلبافت

صادرات پتو از کشور ما، می تواند به بازارهای جهانی متعددی انجام پذیرد. با وجود این که عراق و افغانستان، دو تا از پر مصرف ترین کشورهایی هستند که پتوی ایرانی به این کشورها صادر می شود، اما نمی توان گفت که صادرات پتو، محدود به این دو کشور می باشد.

طبق آماری که از اتاق بازرگانی تهران به دست آمده، آلمان، روسیه، ترکمنستان هم به عنوان کشورهایی هستند که در سال ۹۸، صادرات ملزومات خواب و از جمله پتو، به آن انجام شده است و وجود چنین آماری، ما را ترغیب نموده تا با تاجران بین المللی بیشتری در ارتباط باشیم و برای این کار، شرایط ایده آل تر و ساده تری را فراهم آوریم.

همکاری با شرکت گلبافت، می تواند بهترین و جدیدترین مدل پتوهایی را که بافت منسجم و با طول عمر بالایی را دارند را در اختیار شما قرار بدهد اما خوب است پیش از آن که اقدام به خرید پتو نمایید، اطلاعاتی در خصوص کشور مقصد هم داشته باشید.

کسب چنین اطلاعاتی، به شما کمک می کند تا پتویی متناسب با نوع نیاز کشور مقصد را خریداری نمایید و در نتیجه این امر، انتظار بهترین فروش و سودآوری را هم داشته باشید.

پتو پرسی یا آمبوس

پتو آمبوس یا پرسی گلبافت

همانطور که در قسمت محصولات اشاره شد، یکی از نمونه پتوهای تولیدی شرکت گلبافت، پتو پرسی یا پتو آمبوس می باشد که این مدل پتو هم به نوبه خود، یک پتوی گل برجسته به حساب می آید اما تفاوت هایی هم خواهد داشت.

نوع برجستگی ایجاد شده در پتو آمبوس، از طریق دستگاه پرس می باشد که سبب می شود تا کیفیت بالاتری داشته باشد اما دیگر مدل پتوهای برجسته، که در بازار وجود دارد، از طریق نیروی انسانی ایجاد می شود و همین مسئله سبب می شود تا این دسته از پتوهای گل برجسته که با نیروی انسانی تولید شده اند، قیمت بالاتری داشته باشند.

در خصوص مدل پتو آمبوس گلبافت، شما در دو نوع ساده و طرح دار می توانید اقدام به انتخاب محصولات ان نمایید و ارسال سفارشات پتو، از انبار تهران و یا کارخانه اصفهان انجام می شود و هر کدام از این موارد، بستگی به حجم سفارشات شما مشتریان خواهد داشت.

ترکیب رنگ بندی ارائه شده از سمت کارخانه گلبافت، شامل رنگ های کامل خواهد بود به این منظور که بتوانیم برای سلیقه های متعددی که وجود دارد، بهترین نمونه پتوهای گل برجسته را عرضه نماییم.

سفارش عمده پتو با قیمت مناسب

سفارش عمده پتو با قیمت مناسب

قیمت به عنوان یکی از شاخصه هایی می باشد که ارتباط مستقیم با حجم خرید مشتریان خواهد داشت و این به آن دلیل است که درصد تخفیف هایی که برروی حجم خرید های شما مشتریان اعمال می شود، متفاوت است.

به طور مثال، مشتریانی که قصد خرید یک خاور پتو دارند، با مشتریانی که یک کارتن پتو سفارش می دهند، بدون شک، قیمت های متفاوتی هم دریافت می نمایند.

علاوه بر این، نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد مربوط به این است که برای حجم سفارشات پایین، بدون شک، هزینه های باربری بیشتری هم تعلق می گیرد.

پس چه خوب است که تا حد امکان، حجم سفارش پتوی مورد نیاز خود را افزایش دهید تا ضمن سرشکن نمودن هزینه های باربری، بتوانید به کاهش قیمت تمام شده پتو نیز کمک نمایید.

در حال حاضر، شرکتی مانند مجموعه گلبافت، با دارا بودن تنوع کامل محصولات پتو، به خوبی می تواند به نیازهای مختلف مشتریان خود پاسخ دهد. به این منظور که اگر شما هم بخواهید به خرید عمده پتو اقدام نمایید، نیازمند آن خواهد بود که با ما در تماس باشید و این تماس، می تواند به صورت حضوری و یا غیر حضوری باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید اقدام به تهیه پتو نمایید.

نحوه ارسال پتو به شهرهای مختلف

نحوه ارسال پتو به شهرهای مختلف

یکی از سوالات متداولی که از سمت مشتریان مطرح می شود، مربوط به این است که ارسال پتو، به شهرهای مختلف از چه طریقی انجام می شود؟

خوب است بدانید که عامل تعیین کننده در روش ارسال، مربوط به حجم سفارشات شما مشتریان می باشد.

به طور مثال، مشتریانی که در حد خاور و یا کانتینر، اقدام به ثبت سفارش می نمایند، بدون شک، با یک ماشین دربستی به سادگی می توان اقدام به ارسال نمود. اما در خصوص مشتریانی که قصد خرید پتو به صورت کارتنی دارند، باید در نظر داشته باشند که این ارسال، می تواند با استفاده از باربری و یا خدمات اتوبوس رانی انجام پذیرد.

در هر یک از این موارد، بر اساس نیاز مشتریان اقدام می نماییم و پست و تیپاکس هم از دیگر خدماتی خواهند بود که مشتریان خرید پتو، می توانند از آن ها بهره مند شوند و پس از ثبت سفارش خود، می توانید نوع روش ارسال را هم مشخص نمایید تا اقدامات لازم، برای ارسال، صورت پذیرد.

حاشیه سودآوری در تجارت پتو

حاشیه سود آوری در تجارت پتو

امروزه تجارت در عرصه پتو و ملزومات خواب، به یکی از عرصه های پرسود در بازار داخلی تبدیل شده است به گونه ای که حتی می توان در عرصه صادرات این محصول هم سرمایه گذاری های خوب و قابل توجهی به انجام رسانید.

کشوری مانند ایران، توانمندی های زیادی در عرصه تولید دارد و کارخانه های بیشماری را می توان نام برد که تولید کننده پتو در بازار کشور ما هستند. به همین دلیل می توان انتظار ظرفیت بالای تولید پتو در داخل کشور را داشت.

وجود این ظرفیت بالای تولید پتو، سبب شده تجارت در این عرصه هم به نسبت گذشته، دلچسب تر باشد چرا که به سادگی می توان در جهت تامین عمده محصولات مورد نیاز خود، اقدام نمود.

اما در خصوص حاشیه سودآوری محصولی مانند پتو، خوب است بدانید که بر اساس زمینه های فعالیتی شما، این قابلیت وجود دارد که حاشیه سودی، بین ۱۵ تا ۳۵ درصد را داشته باشید. این حاشیه سود، بر اساس این که شما به صورت عمده فروشی فعالیت می نمایید و یا این که قصد فروش جزیی را دارید، تعیین شده است.

اما با تمامی این گفته ها، شما این قابلیت را خواهید داشت که فروش پتو را با توجه به نوع نیاز خود، در قیمت های مختلفی به انجام رسانید.

پاندا خواب

صادرات پتو گلبافت به آلمان

جنس، کیفیت و طرح های منحصر به فرد پتو گلبافت، سبب شده تا این محصول، یک محصول پیشنهادی برای بازار آلمان به حساب آید به گونه ای که در حال حاضر هم این ظرفیت ایجاد شده که بتوانیم ارسال این مدل پتو ایرانی را به این کشور به انجام رسانیم.

استانداردهایی که باید در تولید یک پتو، مورد رعایت قرار بگیرد تا مجوزهای لازم برای صادرات را به دست آورند، عبارتند از وزن پتو، الیاف مورد استفاده و همچنین نوع بسته بندی و تمامی این موارد، از سمت کشورهایی همچون آلمان، مورد توجه و بررسی قرار می گیرند.

شرکت پتو گلبافت، همانطور که گفته شد، نیم قرن تجربه و سابقه در تولید پتو را دارد و به همین دلیل، به خوبی می تواند محصولاتی را تولید و عرضه نماید که متناسب با نیاز بازار می باشد و از جمله آن ها می توان به پتو راشل اشاره نمود.

چه خوب است که شما هم که قصد تجارت و یا صادرات پتو را دارید، پتو گلبافت را هم در لیست پیشنهادات خود قرار دهید چرا که بدون شک این محصول هم می تواند مورد استقبال از سمت مشتریان شما قرار بگیرد.

صادرات پتو، به عنوان یک عرصه تجاری مطمئن و سودآور می باشد که با سرمایه گذاری در این بخش، شما هم این امکان را خواهید داشت که به سودآوری های خوبی دست یابید و کشور آلمان هم یکی از بازارهای هدف پیشنهادی ما می باشد و با انتخاب پتو گلبافت، به سادگی می توانید در جهت صادرات پتو به این کشور، اقدام نمایید.

تامین پتو گلبافت از طریق این سایت، به شما می تواند قیمت بدون واسطه و تنوع کامل را ارائه نماید. پس خوب است که از چنین فضایی، نهایت استفاده را داشته باشید چرا که زمینه های لازم برای رسید به سودهای بالا را فراهم ساخته است.

برای شروع همکاری به جهت ثبت سفارش انواع پتو، کافی است که از مسیرهای ارتباطی این سایت استفاده نمایید که همواره، آمادگی لازم برای پاسخگویی به شما را داریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتوی سیلک گلبافت

صادرات انواع پتوی سیلک گلبافت

پتوی سیلک گلبافت به عنوان یک محصول خوب ایرانی برای صادرات می باشد که امکان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده