کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / خرید پتو عمده از سایت شرکت پتوی نرمینه | گل برجسته و ساده

خرید پتو عمده از سایت شرکت پتوی نرمینه | گل برجسته و ساده

سایت شرکت پتوی نرمینه

سایت شرکت پتوی نرمینه طرح‌های متنوعی از این پتو را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. پتو یکی از کالاهایی است که در برندهای مختلفی ایرانی و خارجی تولید می‌شود. یکی از مارک‌های معتبر پتوی ایرانی؛ پتوهای نرمینه است. کارخانه تولیدی نرمینه دارای چندین سال سابقه بوده و انواع مدل‌های جدید پتو را عرضه می‌کند. نساجی نرمینه در استان اصفهان و شهر کاشان فعالیت دارد. پتوهای نرمینه در مدل‌های جدید و با ماندگاری بالایی تولید می‌شوند. می‌توان این پتوها را به‌صورت عمده و تکی از طریق مراکز مختلف خریداری کرد.

پتوی مسافرتی نرمینه در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره

سایت شرکت پتوی نرمینه | پتوی مسافرتی نرمینه

مجموعه تولیدی نرمینه پتوها را در مدل‌های مختلف ساده، گل برجسته و مسافرتی تولید می‌کند. پتوهای مسافرتی نرمینه دارای طرح‌های مختلفی هستند. یکی از انواع طرح‌های پتوی مسافرتی نرمینه، پتوی نسیم است. این پتو دارای دو مدل پتو نسیم ساده و پتو نسیم رویال است. پتوهای نسیم از الیاف پلی‌استر تولیدشده و دارای وزن و حجم کمی هستند.

از دیگر مدل‌های پتوی مسافرتی نرمینه می‌توان به طرح سروین اشاره کرد. پتوی سروین نیز دارای دو مدل ساده و گل‌دار است. الیاف به‌کاررفته در این پتو نیز پلی‌استر مرغوب و درجه‌یک می‌باشد. این پتو جزء پتوهای ژله‌ای مرغوب و باکیفیت است. پتوهای سروین در ابعاد ۱۵۰ در ۲۱۰ سانتیمتر و ۲۱۰ در ۲۲۰ سانتیمتر تولید می‌شوند. این پتوها به ترتیب ۱۱۰ و ۱۵۰۰ گرم وزن دارند.

هر دو مدل ذکرشده دارای اندازه‌های یک‌نفره و دونفره هستند. وزن و ابعاد این مدل‌ها باهم متفاوت است. ازاین‌رو پتوهای مسافرتی نرمینه با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند. می‌توان پتوی مسافرتی نرمینه در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره را به‌صورت غیرحضوری و از طریق سایت شرکت پتوی نرمینه خریداری کرد.

پتوی نوازد نرمینه با طرح عروسکی

سایت شرکت پتوی نرمینه | پتوی نوزاد نرمینه

مجموعه تولیدی نرمینه پتوها را در اندازه‌های کوچک برای استفاده نوزادان و کودکان نیز تولید می‌کند. پتوی نوزاد برشی و پتوی کودک برشی ازجمله پتوهای تولیدی نرمینه هستند. این پتوها از الیاف آکریلیک تولید می‌شوند. ازاین‌رو پتوهای نوزاد و کودک نرمینه ضدباکتریال و آلرژی بوده و حساسیتی برای کودکان ایجاد نمی‌کنند. پتوی نوزاد نرمینه با طرح عروسکی را می‌توان از طریق سایت شرکت پتوی نرمینه خریداری کرد.

سایت شرکت پتوی نرمینه

سایت شرکت پتوی نرمینه

سایت شرکت پتوی نرمینه مدل‌های ساده، گل برجسته، مسافرتی و پتوی کودک را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. خرید از سایت امکان مقایسه قیمت‌ها و خرید محصولات کمیاب را فراهم می‌کند.

پاندا خواب نیز یکی از تولیدکنندگان اصلی کالای خواب است که پتوهای نرمینه را از طریق سایت و به‌صورت غیرحضوری نیز عرضه می‌کند.
این مجموعه انواع کالای خواب را با کمترین قیمت و به شکل عمده به فروش می‌رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو دونفره نرمینه

قیمت انواع پتو دونفره نرمینه گل برجسته

پتو دونفره نرمینه با طرح گل های برجسته، از انواع مدل های پیشنهادی برای جهیزیه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده