کالای خواب پاندا
خانه / پتو شادیلون / پخش انواع پتو شادیلون قیمت ارزان

پخش انواع پتو شادیلون قیمت ارزان

پتو شادیلون قیمت عمده فروشی خوبی برای محصولات خود در نظر گرفته است که در نتیجه این امر، شاهد ایجاد فرصت های صادرات پتو به بازارهای خارجی هم هستیم. پخش پتو با روش های مدرن، تاثیر بسزایی در قیمت عمده فروشی پتو شادیلون داشته است که اگر بخواهیم بهترین پتو ارزان قیمت را معرفی نماییم، پتو شادیلون می تواند گزینه خوبی باشد.

پتو آیلار

مبتکر تولید پتوهای دولایه از جنس پارچه های پلوش در ایران، کارخانه شادیلون می باشد که هم به صورت پتو تک نفره، امکان تولید را دارد و هم در اندازه های پتو دونفره تولید می شود که طرح های متنوع این محصول، هم اکنون امکان عرضه به بازار را دارد.

علاوه بر این، پتو مریم، پتو آیلار، پتو چیکا و نیکا هم از محصولات دیگر این کارخانه پتو بافی در مشهد به حساب می آید.

کارخانه پتوی پایا

کارخانه پتوی پایا در مشهد

پتوی پایا به عنوان پتو مسافرتی کارخانه نوبافت شادیلون می باشد که این بخش از زمینه های فعالیتی کارخانه پتو نوبافت شادیلون در سال ۱۳۸۳، شروع به فعالیت نموده و در زمان کوتاهی به رشد و موفقیت های بالا دست یافت.

COTEMA از تکنولوژی هایی می باشد که در این کارخانه، مورد استفاده قرار گرفته تا شاهد تولید پتوی راشل با جدیدترین طرح و ابعاد باشیم.

پتو گل برجسته شادیلون

قیمت پتو گل برجسته شادیلون

پتو گل برجسته شادیلون به دلیل این که می تواند وزن های متفاوتی داشته باشد، در نتیجه با قیمت های متفاوتی هم اعلام می شود و از طرفی بسته به این که از الیاف پلی استر و یا آکریلیک و … استفاده شود، می توان قیمت های متفاوتی از انواع پتو را اعلام نمود.

پتو آیلار، نمونه یکی از پتوهای طرح گل برجسته شادیلون با اندازه دونفره می باشد و روشی که شما بتوانید از قیمت روز پتو آیلار مطلع شوید، تماس با ما خواهد بود.

پتوی شادیلون مدل مریم

خرید اینترنتی پتوی شادیلون مدل مریم

پتوی شادیلون با مدل های پتو مریم، پتو چیکا، پتو نیکا، پتو آیلار، پتو عروسکی و … تولید شده است که در خرید عمده انواع محصولات این کارخانه، امروزه با ایجاد موقعیت های اینترنتی، توانسته ایم شرایط خوبی برای خریداران این محصول، فراهم آوریم.

مزیت پتو مدل مریم بر دیگر پتوهای این شرکت، مربوط به طرح های نابی است که برروی آن چاپ شده و همچنین دوروزی شدن این پتوها هم به زیبایی آن کمک می نماید و هم کیفیت کار را افزایش می دهد.

پتو شادیلون قیمت

پخش انواع پتو شادیلون قیمت ارزان

برای پخش عمده پتو در بازار، پتو شادیلون قیمت ارزان از گزینه های انتخابی اولیه ما می باشد و تولید این مدل پتوهای خوب توسط کارخانه مشهد با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها از جمله تکنولوژی COTEMA انجام می شود.

تولید پتوی راشل هم از توانمندی های شرکت پتو شادیلون می باشد که با استفاده از دستگاه های خوب و مدرن، برای این امر، اقدام نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پتو شرکتی

مرکز فروش عمده پتو شرکتی | معرفی شرکتهای تولیدی پتوی ایرانی

مرکز فروش عمده پتو شرکتی مدل‌های جدید و متنوعی از پتو را در اختیار مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده