کالای خواب پاندا
خانه / پتو زنبق / قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان | Zanbagh تکنفره و دونفره ۲٫۳ & ۳٫۳ کیلویی

قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان | Zanbagh تکنفره و دونفره ۲٫۳ & ۳٫۳ کیلویی

قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان

قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان درنتیجه خرید عمده و مستقیم بسیار مناسب خواهد بود. کشور ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع کالای خواب و ازجمله پتو در جهان محسوب می‌شود. پتوهای ایرانی دارای برندهای مختلفی بوده و از قیمت‌های مختلفی نیز برخوردارند. کارخانه لاله مهرگان قم یکی از معتبرترین نساجی‌های تولیدی پتو محسوب می‌شود. پتوهای لاله مهرگان دارای چندین مدل مختلف هستند. این پتوها در ابعاد مختلف برای استفاده کودکان و بزرگ‌سالان طراحی‌شده‌اند. خرید این پتوها به روش‌های حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است. مجموعه لاله مهرگان دارای چندین نمایندگی فروش بوده که می‌توان پتوها را با کمترین قیمت از طریق این مراکز خریداری کرد.

صادرات پتوی زنبق به کشور عراق

قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان | صادرات پتو زنبق

پتوهای زنبق با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و مرغوب‌ترین الیاف تولید می‌شوند. نوع نخ به‌کاررفته در پتوهای زنبق پلی‌استر درجه‌یک و مرغوب است. ازاین‌رو پتوهای زنبق کاملاً ضد حساسیت بوده و از ماندگاری بالایی برخوردارند. یکی دیگر از مشخصه این پتوها وزن سبک و حجم کم می‌باشد. پتوهای زنبق ضمن دارا بودن وزن سبک از گرمادهی بسیار زیادی برخوردارند. تمامی این ویژگی‌ها سبب شده است که پتوهای زنبق در بازارهای خارجی نیز از فروش خوبی برخوردار باشند.

پتوی زنبق به کشورهای مختلفی صادر می‌شود. صادرات پتوی زنبق به کشور عراق نیز از سوددهی خوبی برخوردار است. عراق یکی از نزدیک‌ترین کشورهای همسایه ایران محسوب می‌شود. ازاین‌رو صادرات کالای خواب به این کشور بسیار به‌صرفه خواهد بود. قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان بسیار مناسب است. می‌توان این پتو را با کمترین قیمت از طریق نمایندگی‌ها خریداری کرده و جهت صادرات مورداستفاده قرارداد.

قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان | Laleh Mehregan Lily Blanket

قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان

پتوی زنبق لاله مهرگان در دو مدل ساده و گل برجسته تولید می‌شوند. هر یک از این مدل پتوها دارای اندازه‌های یک‌نفره و دونفره می‌باشند. ازاین‌رو میزان قیمت این پتوها یکسان نیست. برخی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر میزان قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان عبارت‌اند از:

  • ابعاد و اندازه پتو
  • طرح و مدل پتو
  • نوع الیاف پتو
  • تعداد سفارش
  • روش خرید

خرید غیرحضوری و مستقیم یکی از روش‌های به‌صرفه خواهد بود. در این روش واسطه‌های فروش حذف‌شده و می‌توان پتوها را باقیمت کمتری خریداری کرد. همچنین میزان قیمت خرید عمده با تکی متفاوت است. خرید عمده موجب کاهش هزینه‌ها می‌گردد.

سفارش پتو زنبق تک‌نفره و دونفره

قیمت پتوی زنبق لاله مهرگان | سفارش پتو زنبق

سفارش پتو زنبق تک‌نفره و دونفره از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب امکان‌پذیر است.
برای این کار کافی است با واحد فروش این مجموعه تماس برقرار کرده و تعداد و مدل پتو را ثبت نمایید. پاندا خواب انواع مدل‌های پتو را به‌صورت عمده و باقیمت مناسب در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد. لازم به ذکر است وزن پتو زنبق تکنفره ۲٫۳ و دونفره ۳٫۳ کیلوگرم می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

سایت شرکت پتوی نرمینه

خرید پتو عمده از سایت شرکت پتوی نرمینه | گل برجسته و ساده

سایت شرکت پتوی نرمینه طرح‌های متنوعی از این پتو را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. …

دیدگاهتان را بنویسید