کالای خواب پاندا
خانه / روتختی / مرکزیت اصلی روتختی در تهران | روتختی سه بعدی | روتختی پنبه دوزی | روتختی پلی استری

مرکزیت اصلی روتختی در تهران | روتختی سه بعدی | روتختی پنبه دوزی | روتختی پلی استری

مرکزیت اصلی روتختی در تهران

مرکزیت اصلی روتختی در تهران این کالا را در مدل‌های جدید و متنوع در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد. روتختی یکی از کالاهای خواب است که امروزه دارای طرح‌ها و مدل‌های بسیار متنوع است و سلیقه تمامی مشتریان را در برمی‌گیرد. روتختی‌ها داری اندازه‌های مختلفی همچون روتختی نوزاد، روتختی نوجوان، روتختی یک‌نفره و روتختی دونفره می‌باشند. برای تولید هر یک از این روتختی‌ها از جنس پارچه و طرح خاصی استفاده می‌شود. ازاین‌رو میزان قیمت روتختی‌ها متفاوت است. می‌توان روتختی‌ها را به‌صورت عمده و تکی خریداری کرد. خرید عمده این کالا از طریق بازرگانی‌ها و نمایندگی‌های فروش امکان‌پذیر است.

روتختی پنبه‌دوزی شده دونفره

مرکزیت اصلی روتختی در تهران | روتختی پنبه ای

روتختی پنبه‌دوزی شده دونفره یکی از انواع روتختی‌های پرفروش و زیبا است. این نوع روتختی از نخ پنبه تولید می‌شود. نخ پنبه دارای چندین نوع است که از کیفیت‌های مختلفی برخوردارند. بیشتر تولیدکنندگان جهت تولید روتختی پنبه‌ای از پنبه مرغوب و درجه‌یک استفاده می‌کنند. روتختی‌های پنبه‌ای دارای طرح‌های مختلفی هستند. برخی مدل‌های این روتختی ساده هستند. مدل‌های طرح دار نیز دارای چندین نوع می‌باشند. گاهی برای تولید این روتختی‌ها از طرح‌های سنتی استفاده می‌شود. مثلاً روتختی ترمه و روتختی چهل‌تکه برخی از طرح‌های سنتی این نوع روتختی محسوب می‌شوند. طرح‌های جدید روتختی پنبه‌ای نیز به شکل سه‌بعدی تولید می‌شود. می‌توان انواع طرح‌ها و رنگ‌های این روتختی را به‌صورت عمده از مرکزیت اصلی روتختی در تهران خریداری کرد.

روتختی سه‌بعدی در مدل‌های یک‌نفره و دونفره

مرکزیت اصلی روتختی در تهران | روتختی سه بعدی

روتختی سه‌بعدی نیز یکی دیگر از مدل‌های پرفروش روتختی است. این کالا دارای اندازه‌های مختلف یک‌نفره و دونفره میباشد. مدل یک‌نفره این روتختی دارای اسپرت، دخترانه و پسرانه است. می‌توان از طرح‌های فانتزی و عروسکی برای اتاق دختربچه‌ها و پسربچه‌ها استفاده کرد. مدل‌های دونفره نیز دارای طرح‌های جدید و بسیار زیبا هستند. روتختی سه‌بعدی به روتختی چاپ دیجیتال نیز شهرت دارد. این نوع طرح بر روی پارچه‌های مختلفی چاپ و حک می‌شود. ازاین‌رو جنس پارچه‌های روتختی سه‌بعدی متفاوت است. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های این روتختی عبارت‌اند از:

  • روتختی پلی‌استر سه‌بعدی

  • روتختی مخمل سه‌بعدی

  • روتختی پنبه‌ای سه‌بعدی و…

میزان قیمت این روتختی‌ها با توجه به جنس پارچه متفاوت است. همچنین نوع طرح و رنگ بر میزان قیمت روتختی‌های سه‌بعدی مؤثر است. می‌توان انواع این روتختی‌ها را از طریق مرکزیت اصلی روتختی در تهران خریدار کرد.

مرکزیت اصلی روتختی در تهران

مرکزیت اصلی روتختی در تهران

پاندا خواب یکی از تولیدی‌ها و مرکزیت اصلی روتختی در تهران محسوب می‌شود. روتختی‌های این مجموعه دارای مدل‌های جدید و زیبا هستند. روتختی‌های پاندا در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. الیاف و پارچه‌های به‌کاررفته در این روتختی بسیار مرغوب و باکیفیت است. می‌توان این روتختی‌ها را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت از طریق واحد فروش خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

فروش روبالشی و روتختی

فروش روبالشی و روتختی صادراتی عمده ای | PANDA

فروش روبالشی و روتختی توسط مراکز مختلفی به‌صورت تکی و عمده انجام می‌گیرد. امروزه تولیدی‌های …

دیدگاهتان را بنویسید