کالای خواب پاندا
خانه / بالش پر / سایت فروش عمده بالش پر

سایت فروش عمده بالش پر

فروش عمده بالش پر در این سایت در حال انجام بوده که در کنار قیمت های خوب این بالش ها، تنوع در خصوص پر مرغ، پر غاز، پر اردک و … را نیز در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم.

یکی از بهترین الیاف طبیعی که برای تولید بالش و پر کردن آن می توان مورد استفاده قرار داد، پر پرندگان مختلف می باشد و به منظور استفاده از این نوع الیاف، نیاز به شستشو و ضد عفونی کردن آن خواهد بود و شرکت های تولید کننده بالش، این مراحل را به بهترین شکل و با دقت بالایی به انجام می رسانند.

بالش پر مرغ، پرفروش ترین نوع بالش ها هستند و این به دلیل، مقرون به صرفه تر بودن آن ها خواهد بود.

بالش پر مرغ ژینورا

مشخصات بالش پر مرغ ژینورا

معمولا دوخت چنین بالش هایی با کاورهای زیپی قابل تعویض انجام می شود که این امر شستشو و رعایت شرایط بهداشتی را بهتر می نماید و استفاده از پارچه های تترون هم به نوبه خود، نقش موثری در حفظ سلامتی خواهد داشت چرا که از جمله پارچه های آنتی باکاریال می باشند.

از دیگر مشخصات بالش های پر مرغ می توان به بدون بو و بدون حساسیت بودن آن ها و همچنین نرم و لطیف بودن آن ها اشاره نمود که برای تمامی گروه های سنی، مناسب خواهد بود.

بالش پر باکیفیت

تولیدی بالش پر باکیفیت

همواره کیفیت، یک شاخصه مهم خواهد بود که تولید کنندگان بالش و ملزومات خواب، باید مورد توجه قرار دهند و این در حالی است که استفاده از پر مرغ، پر غاز و … به نوبه خود می تواند عامل موثری در افزایش کیفیت باشد.

اما وزن استانداردی که برای پر کردن بالش ها تعیین می شود، ۲۵۰۰ گرم است اما برخی مشتریان هستند که برای مصارف خاصی، به دنبال خرید بالش های پر می باشند که از همین رو می توانند وزن دلخواه خود را سفارش دهند.

فروش عمده بالش

فروش عمده بالش پر با قیمت رقابتی

فروش بالش از طریق سایت می تواند ارائه قیمت های خوبی را فراهم آورد که این امر، ارائه انواع مدل بالش ها را امکان پذیر ساخته است.

علاوه بر این که بالش های پر را برای فروش عمده معرفی نموده ایم، این امکان نیز وجود دارد که دیگر بالش ها که با الیاف مصنوعی و یا طبیعی پر شده اند نیز در اختیار شما قرار گیرد تا بتوانید سفارشات آن را در اختیار ما قرار دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان بالش

خرید بی واسطه از تولیدکنندگان بالش ارزان |PANDA | 65 *45

بالش یکی از کالاهای ضروری خواب است. ازاین‌رو انتخاب بالش مناسب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده