کالای خواب پاندا
خانه / تشک تک نفره / سایت فروش تشک خوشخواب رویال یک نفره

سایت فروش تشک خوشخواب رویال یک نفره

تشک خوشخواب رویال یک نفره با فنر منفصل و متصل برای فروش عمده در بازار ایران، از طریق این سایت هم قابل عرضه خواهد بود تا امکان دستیابی به بهترین قیمت ها را داشته باشید.

تشک های رویال با توجه به محبوبیتی که در بازار کنونی کسب نموده، به عنوان یکی از بهترین نوع تشک های ایرانی است که بدون شک، متقاضیان زیادی هم برای خرید عمده محصولات این شرکت وجود دارد و در نتیجه، ایجاد یک فضای همکاری خوب و دسترس پذیر، عامل موثری در برند شدن تشک رویال، خواهد داشت.

تشک یک نفره رویال آرامش

تشک یک نفره رویال آرامش مدل prince

در خرید عمده تشک های رویال، همواره مشتریان با پیشنهادات متعددی مواجه می شوند که ممکن است آن ها را در سفارش، سردرگم نماید.

ما همواره می کوشیم تا تشک هایی خوب و باکیفیت و در عین حال کاربردی را متناسب با نیاز مشتریان، پیشنهاد نماییم و از همین رو یکی از این موارد، مربوط به تشک های آرامش با مدل پرنس است که چنین تشک های طبی فنری، از استانداردهای یک تشک خوب، برخوردار است.

تشک یک نفره رویال اصل

قیمت تشک یک نفره رویال اصل

مشتریانی که در خرید عمده تشک های یک نفره رویال، به اصل بودن تشک ها اهمیت می دهند، قیمت تشک، می تواند یکی از مهم ترین شاخصه هایی باشد که باید مد نظر قرار دهند چرا که معمولا تشک های فیک، از قیمت های ارزان تری برخوردار هستند.

اما همواره در نظر داشته باشید که در صورت خرید تشک های مورد نیاز خود از مراجع اصلی فروش، به خوبی می توانید از اصل بودن آن ها هم اطمینان حاصل نمایید.

تشک یک نفره رویال

سایز تشک یک نفره رویال

تشک های یک نفره رویال هم مانند دیگر شرکت ها، با اندازه و سایزهای استاندارد تولید می شود.

از اندازه های ارائه شده برای تولید تشک های یک نفره، می توان به سایز ۲۰۰ * ۹۰ سانتیمتر و ۲۰۰ * ۱۲۰ سانتی متر اشاره نمود که دو اندازه کاربردی محسوب می شوند.

تشک خوشخواب رویال یک نفره

سفارش تشک خوشخواب رویال یک نفره

در سفارشات عمده تشک های خوشخواب رویال، با اندازه های مختلف تک نفره و دونفره، شما این موقعیت را خواهید داشت که در شهرهای مختلف، ثبت سفارشات خود را از طریق سایت فوق، به انجام رسانید.

انجام این روش خرید، می تواند تاثیر چشم گیری در کاهش هزینه های شما داشته باشد و به منظور همکاری های بیشتر، می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت تشک مسافرتی تک نفره

قیمت تشک مسافرتی تک نفره ۳ کیلوگرمی اصفهان (الیاف هالو+ آکاردئون)

اصفهان با عرضه تشک های مسافرتی به یکی از نمایندگان فعال در ایران مرسوم شده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده