کالای خواب پاندا
خانه / بالش حوله ای / سایت خرید بهترین بالش حوله ای

سایت خرید بهترین بالش حوله ای

بهترین بالش حوله ای که در این سایت برای خرید عمده ارائه می شود، دارای طرح های متنوعی بوده و اندازه استاندارد این نوع بالش ها سبب شده تا برای تمامی گروه های سنی مناسب باشد. این نوع بالش ها بر اساس سفارش مشتریان، امکان پر شدن با الیاف طبیعی و مصنوعی را با بهترین قیمت ممکن نیز دارند.

در تولید و دوخت بالش های استاندارد، از انواع پارچه ها به عنوان روبالشی استفاده می شود و یکی از بهترین آن ها مربوط به روبالشی های حوله ای بوده که بسیار نرم و لطیف است.

در انتخاب یک بالش استاندارد، بیش از توجه به رویه آن، به موارد دیگری باید دقت نمود و ما در این قسمت، برخی از این ویژگی ها را بیان می نماییم تا بتوانید بهترین بالش ها را برای خرید عمده انتخاب نمایید و در کنار آن نیز ارائه مدل های متنوع روبالشی را نیز به انجام می رسانیم.

ویژگی بالش استاندارد

ویژگی بالش استاندارد و خوب

در نتیجه استفاده از یک بالش استاندارد و خوب، می توان سلامتی سر و گردن و حتی کمر را تضمین نمود. در خصوص ویژگی بالش های استاندارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سایز ۷۰ * ۵۰
  • وزن ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ گرم
  • ضد باکتری بودن
  • صاف و یک تکه نبودن

در حال حاضر ویژگی های بیان شده می تواند برای یک بالش طبی، مناسب باشد تا ضمن استفاده از آن بتوان، خواب راحتی را تجربه نمود.

بهترین بالش حوله ای

مرکز فروش بهترین بالش حوله ای

بهترین مدل بالش هایی که با رویه حوله ای تولید شده اند در این مرکز، قابل فروش عمده هستند و در کنار آن نیز انواع بالش های گیپور، ساتن، ابریشمی، مخمل و … نیز وجود دارد که شما مشتریان با انتخاب هر یک می توانید به سادگی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

ارسال کلیه سفارشات عمده برای هر شهری که باشید از طریق باربری انجام می شود که کمترین هزینه را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تولید بالش ارزان قیمت در ایران | داخلی و صادراتی

بالش یکی از ملزومات اساسی هر سرویس خوابی است. انتخاب بالش مناسب و باکیفیت تأثیر …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده