کالای خواب پاندا
خانه / پتو مرینوس / سایت خرید پتوی نوزادی مرینوس ترکیه

سایت خرید پتوی نوزادی مرینوس ترکیه

پتوی نوزادی مارک مرینوس ترکیه می تواند از بهترین پتوهای بازار ایران باشد که برای خرید عمده محصولات این شرکت خارجی از طریق سایت هم می توان اقدام نمود. پتو مسافرتی، پتو خزر و انواع پتوهای دیگر این شرکت، با تنوع کامل وارد شده اند که امکان خرید عمده آن ها نیز در اختیار شما قرار گرفته است.

پتوی نوزادی مارک مرینوس ترکیه

شرکت تولیدی مرینوس در زمینه هایی همچون کالای خواب، فرش، روتختی و دیگر ملزومات، فعالیت می نماید و در این بخش، هدف ما معرفی و عرضه انواع پتوهای این شرکت می باشد که از جمله آن ها می توان به پتو نوزادی این شرکت، اشاره نمود.

پتوی نوزادی سه بعدی

لیست قیمت پتوی نوزادی سه بعدی

پتوی نوزادی مرینوس در مدل های بافتنی، سه بعدی، کلاسیک، بالن و انواع مدل های دیگر می تواند تولید و وارد بازار ایران شود که هر کدام از این موارد معرفی شده هم از قیمت های مخصوص به خود، برخوردار می باشند.

اگر شما بخواهید به خرید عمده انواع پتوهای شرکت مرینوس اقدام نمایید، به خوبی می توانید از لیست قیمت آن در نتیجه تماس با ما، مطلع شوید.

پتوی یک نفره خزر مرینوس

پتوی یک نفره خزر مرینوس

در معرفی پتوهای کلاسیک خزر مرینوس، به دلیل استفاده از طرح ها و نقش های ساده، عاملی شده تا فروش و محبوبیت این دست از پتوها در بازار، افزایش یابد.

الیاف پلی استر و آکریلیک به عنوان اصلی ترین متریالی می باشد که در تولید پتوهای کلاسیک، مورد استفاده قرار می گیرد و این مسئله هم سبب می شود تا هم قیمت های مقرون به صرفه تری داشته باشند و هم به نرمی و لطافت بیشتر پتوها، کمک می نماید.

پتو مسافرتی تک نفره

پتو مسافرتی تک نفره

پتو مسافرتی تک نفره را هم یکی از دیگر محصولات این شرکت ترکیه ای می توان معرفی نمود که کیفیت را در کنار ظاهر زیبا، به خانواده ها عرضه می نماید.

پتو مسافرتی از مهم ترین ویژگی هایی که باید داشته باشد، مربوط به قیمت ارزان و همچنین وزن سبک می باشد که شرکت تولیدی پتو مرینوس، چنین شاخصه هایی را هم به خوبی رعایت نموده است.

پتوی نوزادی

سایت خرید پتوی نوزادی مرینوس ترکیه

برای خرید پتوی نوزادی مرینوس به همراه دیگر محصولات این شرکت ترکیه ای در بازار ایران، همکاری با سایت می تواند یک روش خوب و ایده آل به حساب آید.

در حال حاضر ما هم چنین روشی را در اختیار شما قرار داده ایم تا انواع پتوهای خارجی مرینوس را بتوانید مشاهده و ضمن انتخاب آن ها، سفارش عمده خود را ارائه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو مسافرتی شیک

قیمت پتو مسافرتی شیک | پرفروش ترین پتو مسافرتی ایرانی

قیمت پتو مسافرتی شیک با توجه به مدل آن متفاوت است. پتوهای مسافرتی برخلاف سایر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده