کالای خواب پاندا
خانه / تشک فانتزی / فروش اینترنتی تشک طرح حیوانات فانتزی

فروش اینترنتی تشک طرح حیوانات فانتزی

تشک طرح حیوانات با انواع شکل ها و رنگبندی های مختلف فانتزی قابل تولید می باشد که در نتیجه فروش اینترنتی انواع تشک عروسکی، توانسته ایم این محصول را با بهترین قیمت ها به دست خریداران عمده و جزیی برسانیم که شما هم به منظور تهیه تشک و انواع ملزومات خواب، می توانید با ما در تماس باشید.

انواع تشک عروسکی

به خوبی می دانیم که این روزها، تمایل خانواده ها به سمت خرید محصولات فانتزی و عروسکی، زیاد شده و بخشی از این محصولات، شامل ملزومات خواب، نظیر انواع تشک فانتزی می باشد که اگر شما هر کدام از آن ها را بخواهید خریداری نمایید، امکان تعیین رنگ و طرح مد نظرتان نیز وجود دارد.

تشک عروسکی بزرگسال

قیمت تشک عروسکی بزرگسال

آیا می دانید تولیداتی که در زمینه تشک عروسکی بزرگسال انجام می شود، به نسبت قیمت انواع تشک عروسکی کودک، تفاوت چندانی ندارد چرا که میزان الیاف مصرفی زیاد متفاوتی ندارند.

به طور مثال، اغلب تشک های عروسکی، با دو اندازه ۱۰۰*۱۵۰ و ۱۵۰*۲۰۰ سانتیمتر انجام می شود و طبیعی است که به لحاظ قیمت هم تفاوت چندانی نداشته باشند و به منظور دستیابی به قیمت روز تشک عروسکی، می توانید با ما تماس بگیرید.

تشک عروسکی کودک

تولیدی تشک عروسکی کودک

شرکت پاندا خواب با راه اندازی شرکت تولیدی تشک عروسکی کودک، با توجه به تنوع گسترده ای که از انواع شکل های مختلف را ارائه نموده است، به خوبی توانسته برای هر سلیقه ای، یک محصول خاص را پیشنهاد نماید.

در صورتی که شما هم بخواهید یک تشک خوب برای اتاق کودک را تهیه نمایید، انتخاب تشک های فانتزی می تواند از گزینه های خوب برای شما به حساب آید چرا که زیبایی های بی نظیری را به همراه دارد.

تشک فانتزی کیتی

خرید تشک فانتزی کیتی

در خرید تشک فانتزی، انتخاب طرح کیتی برای اتاق دخترانه می تواند یک انتخاب بی نظیر به حساب آید که با ترکیب رنگ پارچه های صورتی و سفید و قرمز، تولید آن انجام می شود و رنگ های فوق العاده جذاب به حساب می آیند.

آیا با مزیت هایی که در نتیجه خرید اینترنتی تشک، نصیب شما می شود، آشنایی دارید؟ بدون شک یکی از مهم ترین آن ها مربوط به راحتی خرید تشک می باشد تا بتوانید در زمان و هزینه های خود، نهایت صرفه جویی را داشته باشید.

تشک طرح حیوانات فانتزی

فروش اینترنتی تشک طرح حیوانات فانتزی

تشک طرح حیوانات هم ایده خوبی بوده که از طرف تولیدی پاندا خواب، پیاده سازی شده و به خوبی هم از سمت خریداران، بازخورد داشته است به گونه ای که در یک بازه زمانی کوتاه، فروش قابل توجهی را مشاهده نموده ایم.

فروش اینترنتی تشک هم مزید بر علت شده تا بتوانیم حجم فروش خود را به حداکثر مقدار خود برسانیم و در نتیجه اگر بخواهید به خرید عمده تشک اقدام نمایید، فرصت خوبی برای همکاری، ایجاد شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

فروش تشک فانتزی نوزاد

فروش تشک فانتزی نوزاد با قیمت ارزان

فروش تشک فانتزی نوزاد در این مرکز، با قیمت های ارزان و رقابتی به دلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده