کالای خواب پاندا
خانه / پتو سربازی / فروش پتو سربازی برای صادرات به عراق

فروش پتو سربازی برای صادرات به عراق

صادرات پتو به عراق

پتو سربازی نمدی به عنوان یکی از پتوهای پرفروش در بازار ایران می باشد که تولید این محصول با وزن های مختلف، موقعیت مناسبی برای صادرات پتو، فراهم ساخته است. اگر خواهان یک تجارت پرسود در عرصه کالای خواب هستید، پتو سربازی شتری سنگین و سبک با وزن های یک کیلوگرم به بالا را می توانید انتخاب نمایید. پتو نمدی پلنگی، پتو طرح دار و همچنین پتوهای مینک هم از دیگر محصولاتی است که می توانید در لیست خود، قرار دهید.

پتو سربازی با توجه به مشخصه هایی که دارد، یک بازار مصرفی داغ را از گذشته تا به امروز، به خود اختصاص داده است و این مشخصه ها، شامل ویژگی های بسیار زیادی همچون قیمت ارزان، گرمای بالا، طول عمر خوب، می باشد.

تولیدات زیادی در بازار پتو در حال انجام می باشد که بخش قابل توجهی از این تولیدات، اختصاص به تولید و بافت پتو سربازی نمدی دارد و شرکتی مانند پتو شکوفه به خوبی توانسته در بازار رقابتی امروزی، محصولاتی را ارائه نماید که بیشترین حجم فروش را به همراه دارند.

کارخانه تولید پتو سربازی نمدی

کارخانه تولید پتو سربازی نمدی و مینک

کیفیت بالا به همراه قیمت پایین، بدون شک در هر محصولی می تواند مشتریان آن حوزه را جلب نماید و پتو سربازی نمدی هم یکی از مواردی خواهد بود که مشتریان، نیاز به این خواهند داشت که بتوانند با قیمت های مقرون به صرفه ای به خرید عمده آن اقدام نمایند.

بی اغراق می توان گفت یکی از بهترین و معروف ترین برندهایی که در عرصه تولید پتو سربازی فعالیت می نماید، شرکت پتو شکوفه می باشد و در میان محصولات این شرکت، می توان به معرفی موارد زیر پرداخت:

  • پتو سربازی
  • پتو نظامی
  • پتو بیمارستانی
  • پتو امدادی
  • پتو سفارشی
  • و …

تولیدات معرفی شده، هر کدام از این قابلیت برخوردار خواهند بود که با یک رنگ و طرح خاص، تولید شوند و در نتیجه همین امر، شاهد تفاوت در زمینه های مصرفی نیز خواهیم بود.

اکثر ارگان های سپاه، پتو شتری را برای مصارف خود در وزن های مختلف سفارش می دهند و شما هم این قابلیت را خواهید داشت که متناسب با زمینه های مصرفی خود، اقدام به خرید پتو نمایید.

پتو بیمارستانی هم به نوبه خود یکی از مدل پتوهایی است که کارایی زیادی داشته و اکثرا از جنس پتوهای مینک، سفارش داده می شود.

شرکتی مانند پتو شکوفه با توجه به تجربه سال ها تولید پتو در کشور، به خوبی توانسته اقدام به افزایش ظرفیت تولید خود نماید و برای هر مصرفی و با هر تعدادی که مد نظر داشته باشید، می توانید اقدام به ثبت درخواست خرید عمده پتو نمایید.

تولیدی پتو سربازی با درج لوگو

تولیدی پتو سربازی ارزان قیمت با درج لوگو

یکی از درخواست هایی که با حجم بالا و کارایی زیادی مطرح می شود، تولید پتو با درج لوگو می باشد. چنین پتوهایی معمولا برای شرکت هایی که قصد برندسازی و تبلیغات را دارند، انجام می پذیرد و از جمله می توان به شرکت های فرودگاهی اشاره نمود.

معمولا رنگ شتری، برای چنین مشتریانی، گزینه کاربردی و مناسبی نخواهد بود اما تولید پتو نمدی با ترکیب رنگی های مختلف، عاملی شده تا به نیاز این دست از مشتریان هم بتوانیم پاسخ مناسبی بدهیم.

اما این که درج لوگو به چه صورتی برروی پتو انجام پذیرد هم نکته مهم و قابل توجهی خواهد بود که بدون شک، می تواند برروی قیمت تمام شده، تاثیر گذار باشد.

به طور مثال اگر بخواهید می توان درج لوگو را به صورت چاپی، گلدوزی و یا به صورت دوخت مارکی، به انجام رسانید و اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از این روش ها باشید می توانید اقدام به تماس با ما نمایید.

اگر بخواهیم ارزان ترین روش درج لوگو برروی پتو را به شما معرفی نماییم، بدون شک، دوخت لوگو به صورت پارچه ای، می تواند کمترین هزینه را به دنبال داشته باشد و این امر را هم برای شما قابل انجام ساخته ایم تا اگر برای بحث تبلیغات و برندسازی بخواهید لوگوی خود را برروی پتو قرار دهید، با کمترین هزینه های ممکن بتوانید اقدام نمایید.

سفارش مستقیم پتو دو کیلویی نمدی

سفارش مستقیم پتو دو کیلویی نمدی

یکی از مدل پتوهای نمدی که امکان سفارش مستقیم آن از درب کارخانه وجود دارد، مربوط به مدل پتوی دو کیلوگرم بوده و این نوع پتو را می توان برای موقعیت های متعددی مورد استفاده قرار داد.

در بازار ایران، موکب هایی که در اربعین به سمت کربلا حرکت می کنند، در بازه زمانی محرم و صفر، حجم خرید بالایی از این نوع پتوها دارند و به نوبه خود، هم قیمت های خوبی به همراه دارند و هم این که حمل ساده ای به دلیل وزن سبک خود، به همراه دارند.

این که شما بخواهید به خرید عمده پتو از درب کارخانه اقدام نمایید، امری است که می تواند به کاهش قیمت تمام شده و همچنین اطمینان از کیفیت، کمک نماید.

پس خوب است شما هم از این بستر همکاری در هر شهری که هستید به سادگی استفاده نمایید. چنین فضایی به شما این قابلیت را خواهد داد که با مدل پتوهای بیشتری آشنا شوید و حتی در خصوص وزن پتو هم به شما این قابلیت را خواهد داد که بتوانید وزن های دلخواه خود را مورد انتخاب و سفارش قرار دهید.

پتو دو کیلویی تنها یکی از محصولات شرکت ما بوده که هم به صورت نمدی و هم به صورت مینک، قابلیت تولید را دارد و شما از وزن های یک کیلوگرم تا سه کیلوگرم می توانید اقدام به سفارش پتو نمایید.

خرید اینترنتی پتو نمدی از کارخانه

خرید اینترنتی پتو نمدی از کارخانه تولیدی

کارخانه تولیدی پتو نمدی، شرایطی را فراهم ساخته تا با ایجاد موقعیت خرید اینترنتی پتو، به مشتریان خود این قابلیت را بدهد که بتوانند به ثبت سفارش پتو نمدی اقدام نمایند.

مزیتی که در خرید پتو به صورت غیر حضوری وجود دارد این است که توانسته ایم با مشتریان خود در تمامی شهرها و نقاط ایران، مستقیم و بی واسطه، ارتباط برقرار نماییم.

ارسال پتو نمدی و پتو مینک، از نظر تعدادی، محدودیتی نداشته و شما با هر میزانی که مد نظر داشته باشید، می توانید برای ثبت سفارش پتو، اقدام نمایید و بدون شک، این همکاری با مجموعه ما، می تواند شما را از پایین ترین قیمت های ممکن و بالاترین تنوع، بهره مند سازد.

در کنار پتو نمدی، ما محصولات دیگر را هم به منظور افزایش قدرت خرید شما قرار داده ایم که بتوانید با یک تیر، چند نشان را هدف بگیرید و در بازه زمانی کوتاه تری، انواع مدل پتو را سفارش دهید و ارسال به کلیه شهرها برای شما مشتریان در کمترین زمان ممکن، انجام می شود.

فروش پتو سربازی به قیمت کارخانه

فروش پتو سربازی به قیمت کارخانه

در فروش پتو سربازی از درب کارخانه، مزیتی که می تواند نظر مخاطبین را جذب نماید، مربوط به این است که شما به سادگی می توانید به قیمت درب کارخانه، دسترسی داشته باشید و چنین قیمت هایی، بدون شک، زمانی قابل دستیابی خواهد بود که شما بی واسطه بتوانید از کارخانه تولید پتو، اقدام به خرید نمایید.

هم اکنون با توجه به ابزارها و امکاناتی که از طریق گوگل و مسیرهای ارتباطی اینترنتی فراهم شده است، به خوبی می توانیم به ایجاد یک فضا و بستر مناسب و رقابتی برای همکاری با مشتریان خود، اقدام نماییم.

پس خوب است که شما هم از این بستر همکاری، در جهت ثبت سفارش عمده پتو، استفاده نمایید و بدون شک، حجم سفارشات شما مشتریان، یکی از اصلی ترین فاکتورهایی خواهد بود که می تواند تعیین کننده قیمت خرید پتو باشد.

هم اکنون مجموعه و تیم فروش ما در جهت پاسخگویی به سوالات و درخواست های شما مشتریان از تمامی شهرها، آمادگی لازم را دارند.

قیمت پتو پلنگی نمدی

قیمت پتو پلنگی نمدی ۱۳۵۰ گرم

اگر خواهان خرید عمده پتو پلنگی نمدی باشید، این نکته را باید بدانید که تولیدات پتو نمدی، می تواند در وزن های متفاوتی انجام پذیرد و یکی از این مدل پتوها، پتوی ۱۳۵۰ گرمی بوده که وزن سبک آن، عاملی برای قیمت تمام شده ارزان تر این محصول شده است.

در نظر داشته باشید که تولید پتو نمدی پلنگی هم می تواند با رنگ بندی های قرمز، سورمه ای و … انجام پذیرد و شما هم این قابلیت را خواهید داشت که به تعیین رنگ های دلخواه و مد نظر خود اقدام نمایید.

شرکتی مانند مجموعه پاندا خواب با عرضه مستقیم مدل پتوهای نمدی با طرح های مختلف، بهترین بستر برای همکاری را به جهت فروش بی واسطه پتو، فراهم ساخته است تا پایین ترین قیمت های ممکن در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

بافت پتو پلنگی نمدی

بافت پتو پلنگی نمدی ۲۰۰۰ گرم

یکی از مدل پتوهایی که بافت آن توسط کارخانه پتو شکوفه از قدیم الایام، در حال انجام بوده و هم اکنون هم به دلیل کارایی بالا، شاهد تولید این محصول هستیم، پتو پلنگی نمدی می باشد که تولید این محصول با وزن ۲۰۰۰ گرم هم انجام می شود.

مزیتی که پتوهای نمدی به نسبت پتوی مینک دارند، مربوط به قیمت های مقرون به صرفه تر این محصولات خواهد بود که بدون شک، سبب می شود تا برای مصارف گسترده تری بتوان مورد استفاده قرار داد.

اکثر مشتریانی که به ثبت سفارش این مدل پتوهای ارزان قیمت اقدام می نمایند، برای مصارف اردوگاهی، مسافرتی و … می خواهند.

به طور کلی، پتوهای نمدی از قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارند و قیمت پایین این مدل پتوها، از مهم ترین عواملی می باشد که سبب شده تا مشتریان زیادی به سمت این مدل پتوها جذب شوند.

صادرات مستقیم پتو به اربیل عراق

صادرات مستقیم پتو به اربیل عراق

یکی از مناطق و بازارهایی که در ارتباط مستقیم با بازار ایران می باشد، اربیل عراق بوده و هم اکنون نیز، ظرفیت های خوبی برای صادرات پتو به عراق و شهرهای مختلف در این کشور، فراهم شده است.

در کشور ما، پتوها در جنس ها و قیمت های متفاوتی تولید می شوند که از جمله آن ها می توان به پتو نمدی، پتو مینک و پتو سیلک و راشل اشاره نمود و انتخاب جنس پتو بر اساس زمینه های مصرفی که وجود دارد، می تواند متفاوت باشد.

اگر قصد صادرات پتو ارزان قیمت را دارید، پتوهای مینک و نمدی را پیشنهاد می کنیم که هم اکنون که با شما صحبت می کنیم، ظرفیت خوبی از این پتوها در حال ارسال می باشد و شما هم می توانید از چنین موقعیتی برای صادرات پتو، استفاده نمایید.

پاندا خواب

انواع پتو ارزان قیمت ایرانی برای صادرات

شرکت تولید کننده پتو ایرانی با توجه به رشد و پیشرفتی که در صنعت بافت پتو داشته است، به خوبی توانسته به افزایش ظرفیت های تولید پتو در بازار، اقدام نماید و چنین بستری، عاملی بر آن شده تا به خوبی بتوانیم به افزایش ظرفیت صادرات پتو هم کمک نماییم.

مشتریانی که در بازارهای صادراتی فعالیت می نمایند، به خوبی می دانند که قیمت پتو، یکی از اصلی ترین فاکتورهایی خواهد بود که می تواند نیاز مشتری به حساب آید.

پس خوب است بدانید که پتوهای نمدی می تواند در اولویت خرید شما باشد که بدون شک، قیمت این مدل پتوهای ایرانی، به خوبی می تواند به رفع نیازهای شما، کمک نماید.

اما تنها ویژگی این مدل پتوهای نمدی، به قیمت ارزان آن ها مربوط نمی شود چه بسا گرمای زیاد این مدل پتوها، آن ها برای استفاده در مناطق سردسیری، بسیار کاربردی نموده است.

کشورهای متعددی را می توان مثال زد که خواهان همکاری با بازار ایران هستند و اگر در منطقه خود، تنها با کشورهای همسایه بخواهیم همکاری نماییم، نیاز به حجم بالایی از تولید پتو خواهد بود و در صدد هستیم که از این ظرفیت ایجاد شده، نهایت استفاده را نماییم.

حاشیه سودآوری صادرات پتو

حاشیه سودآوری صادرات پتو ارزان قیمت

اگر در بازار پتو و ملزومات خواب به صورت عمده و همچنین در بخش صادرات آن فعالیت نمایید، به خوبی می دانید که به دلیل استقبالی که کشورهایی نظیر عراق از پتوهای ایرانی دارند، می توان انتظار سودآوری خوبی هم در این حوزه داشت و تامین این مدل پتوها، برای شما، در صورتی که از کارخانه تولید کننده انجام پذیرد، عاملی برای افزایش سودآوری هم می باشد.

هم اکنون، شما می توانید پتوهای متعددی را در عرصه صادرات پتو، مورد انتخاب قرار دهید و در میان مدل پتوهای ارزان قیمت پاندا، بدون شک، پتویی مانند پتو نمدی می تواند یک گزینه خوب و کاربردی به حساب آید.

پتوهای نمدی هم به صورت ساده و تک رنگ بافته می شوند و هم از قابلیت تولید با طرح و رنگ بندی های مختلف را دارند که این تنوع هم به نوبه خود به یک مزیت تبدیل شده تا مشتریان بیشتری به خرید این نوع پتوهای ایرانی، جذب شوند.

اگر شما هم می خواهید که از بهترین حاشیه سودآوری ممکن در صنعت پتو، بهره مند شوید، می توانید برای ثبت سفارشات عمده خود در خصوص پتو و یا کسب مشاوره برای انتخاب بهترین پتوها، با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

کارخانه پتو اصفهان

کارخانه پتو اصفهان | نمدی | سربازی | فروش عمده

پتو یکی از کالاهای اصلی هر اتاق‌خوابی است. این کالا نقش مهمی در ایجاد خواب …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده