کالای خواب پاندا
خانه / بالش ابریشمی / فروش مرغوب ترین بالش ابریشمی

فروش مرغوب ترین بالش ابریشمی

بالش ابریشمی به عنوان یکی از مرغوب ترین کالاهای خواب موجود در بازار می باشد. فروش عمده بالش های ایرانی با جنس تضمین شده در این سایت انجام می شود که ارائه دهنده بهترین قیمت ها برای مشتریان هستیم تا از این طریق شما هم بتوانید سودآوری های کلانی در عرصه بالش و ملزومات خواب داشته باشید.

فروش بالش در این سایت، در نمونه های بسیار متنوعی انجام می شود و علاوه بر تنوع، ارائه قیمت های مناسب هم می تواند بخش دیگری از مزیت های این سایت به حساب آید.

بالش های ابریشمی با توجه به جنسی که دارند برای محافظت از پوست و مو، گزینه مناسب تری هستند که در صورت پر شدن با الیاف طبیعی نظیر پر، پشم و پنبه، این خواص و فواید نیز افزایش می یابد.

سایز استاندارد بالش

سایز استاندارد انواع بالش

یکی از معیارهایی که در انتخاب و خرید بالش باید در نظر گرفته شود مربوط به اندازه آن می باشد. ارتفاع مناسب از نظر متخصصان برای بالش، بین ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر است تا سر و گردن در ارتفاع مناسبی به نسبت ستون فقرات قرار گیرند.

با توجه به جنس الیاف مورد استفاده برای پر کردن بالش ها، وزن مورد نیاز آن ها نیز تفاوت دارد.

پر به عنوان یکی از بهترین و پرخاصیت ترین الیافی است که پیشنهاد می شود برای بالش های خود مورد استفاده قرار دهید چرا که کیفیت بالایی دارند.

اما بسیاری از افراد با توجه به حساسیت هایی که دارند نمی توانند از بالش پر استفاده نمایند و از همین رو نمونه بالش های دیگری نیز می باشند که می تواند مورد انتخاب قرار گیرد.

بالش ابریشمی

خرید عمده بالش ابریشمی

یکی از بالش هایی که در این مرکز برای فروش عمده آن اقدام نموده ایم بالش های ابریشمی می باشد.

خرید عمده بالش در این سایت با ارائه بهترین قیمت ممکن برای مشتریان امکان پذیر شده است و علاوه بر این می توان مزیت هایی همچون تنوع را در اختیار مشتریان قرار داد.

از همین رو در صورت نیاز به سفارش بالش های ایرانی با کیفیت تضمین شده می توانید از این موقعیت بهره مند شده و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تولید بالش ارزان قیمت در ایران | داخلی و صادراتی

بالش یکی از ملزومات اساسی هر سرویس خوابی است. انتخاب بالش مناسب و باکیفیت تأثیر …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده