کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی مخمل / فروش روبالشی سرمه ای جدید

فروش روبالشی سرمه ای جدید

فروش روبالشی سرمه ای که از جدیدترین پارچه های موجود در بازار تولید می شود، به صورت عمده از طریق پاندا خواب انجام می شود که در این مسیر، ما رنگ بندی های دیگر را هم در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم و اگر می خواهید عمده و ارزان اقدام به سفارش روبالشی مخمل یا ساتن نمایید، می توانید با ما در تماس باشید.

روبالشی سرمه ای

روبالشی سرمه ای یک رنگ بسیار گرم و جذاب بوده که بدون شک، زیبایی خاصی هم به همراه خواهد داشت. معمولا چنین روبالشی هایی از پارچه هایی نظیر مخمل، ساتن، ابریشم تولید می شوند و از این قابلیت نیز برخوردار هستند که به صورت نقره کوب و یا گلدوزی شده هم به بازار تحویل داده شوند.

روبالشی رنگی

دوخت روبالشی رنگی

در دوخت روبالشی رنگی این امکان وجود دارد که طیف های رنگی مختلفی مورد استفاده قرار گیرد که این مسئله هم عاملی برای پاسخگویی به سلیقه های مختلف، خواهاد بود.

رنگی بودن روبالشی ها، خود به منزله یک جذابیت ویژه و خاص می باشد به گونه ای که امروزه بهتری روبالشی های رنگی ساتن و تترون و … در حال دوخت بوده و از ارزان ترین قیمت ممکن هم برخوردار هستند.

روبالشی سرمه ای جدید

روبالشی سرمه ای جدید

بسیاری از افرادی که قصد خرید عمده روبالشی را دارند، به دنبال نمونه کارهای جدید هستند که در این میان، روبالشی سرمه ای مخمل نقره کوب و یا گلدوزی شده، نمونه یکی از روبالشی های جدید به حساب می آید.

اگر بخواهیم یک روبالشی خوب را که همواره فروش بالایی دارد به مشتریان خود معرفی نماییم، بدون شک روبالشی مخمل می تواند از بهترین گزینه های ممکن به حساب آید.

قیمت روبالشی سرمه ای

قیمت روبالشی سرمه ای

روبالشی سرمه ای بر اساس جنس پارچه و اندازه هایی که دارد، قیمت گذاری های مختلفی هم خواهد داشت و یکی از گران ترین نمونه کارهایی که می توان معرفی نمود، روبالشی سرمه ای مخمل بوده و همین روبالشی هم به نوبه خود دارای درجه بندی های گوناگونی خواهد بود.

با ارائه روبالشی های متنوع در بازار، به خوبی توانسته ایم به سلیقه های مشتریان خود پاسخ دهیم که در این مسیر، بهترین مدل ها و کارها، ارائه شده است.

روبالشی سرمه ای

فروش روبالشی سرمه ای جدید

روبالشی سرمه ای با طیف های رنگی جدید و متنوع برای فروش عمده در بازار کل کشور در حال تولید می باشند که ما با ارائه این روبالشی های تک رنگ، موقعیت های جدیدی برای اشتغال زایی هم فراهم ساخته ایم.

به این معنی که بسیاری از افراد، چنین روبالشی هایی را برای گلدوزی و ملیله دوزی و … خریداری می نمایند تا هنر دست خود را برروی آن، نقش بندی کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت روبالشی پارچه ای مخمل جدید

قیمت روبالشی پارچه ای مخمل جدید Shanel (نوجوان و بزرگسال)

کیفیت و قیمت پارچه‌های مخمل متفاوت است. قیمت روبالشی پارچه ای مخمل جدید و کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده