کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / فروش تشک مسافرتی نانو درجه یک به صورت عمده

فروش تشک مسافرتی نانو درجه یک به صورت عمده

تشک مسافرتی نانو با کیفیت تضمین شده و درجه یک، آماده فروش عمده می باشد که از سراسر ایران و هر شهری که باشید می توانید سفارش انواع تشک مورد نیاز خود را ارائه نمایید. تشک های خوب این مرکز، با قیمت تولیدی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید بهترین حاشیه سود را به دست آورید.

محافظ تشک ضد آب نانو

یکی از دیگر تکنولوژی های جدیدی که در تولید تشک مسافرتی، به کار گرفته می شود مربوط به تولید تشک نانو می باشد و چنین تشک هایی، در بازار ایران هم با کیفیت خوب و قابل قبولی تولید می شوند. تشک های نانو و همچنین محافظ تشک ضد آب نانو از محصولاتی است که باکیفیت خوب و قابل قبولی تولید و عرضه می شوند.

تولیدی تشک نانو

تولیدی تشک نانو

تولیدی تشک نانو در بازار ایران هم به خوبی فعالیت می نماید به گونه ای که توانسته محصولات مورد نیاز بازار را با حفظ کیفیت و ارائه بهترین قیمت ها، عرضه نماید.

علاوه بر این، ترکیه هم توانسته تولیدات خوبی را در خصوص ملزومات خواب نانو، ارائه نماید و از جمله آن ها می توان به یونیکولور ترکیه اشاره نمود که از برندهای معروف تولید کننده می باشد.

انواع تشک مسافرتی نانو

انواع تشک مسافرتی نانو

تشک نانو مسافرتی با اندازه استاندارد ۲۰۰*۹۰ سانتی متر تولید می شود و با توجه به چنین اندازه ای، مناسب برای سایز یک نفره بزرگسال می باشد و در خصوص الیاف مورد استفاده برای پر کردن داخل چنین تشک هایی هم از بهترین الیاف، استفاده می شود.

مزیت تشک نانو

مزیت تشک نانو

تکنولوژی نانو، سبب می شود تا از رشد میکروب و باکتری برروی تشک ها و همچنین دیگر سرویس های خواب جلوگیری شود و به همین دلیل است که امروزه در تولید تشک مسافرتی و تشک مهمان و دیگر ملزومات خواب، از چنین تکنولوژی هایی استفاده می شود.

پاکیزگی و حفظ سلامت به عنوان نمونه بهترین ویژگی هایی می باشد که در خصوص تشک های نانو می توان بیان نمود.

تشک مسافرتی نانو

فروش تشک مسافرتی نانو درجه یک به صورت عمده

برای فروش عمده تشک مسافرتی نانو در بازار، مسیر خوبی ایجاد نموده ایم و آن هم مربوط به فروش اینترنتی می باشد که در نتیجه این روش همکاری، از سراسر کشور می توانید برای خرید عمده تشک، اقدام به تماس نمایید.

هم اکنو نیز تولیدات خوبی ارائه شده و می توانید جدیدترین ملزومات خواب و همچنین تشک های مسافرتی و … را به ما سفارش دهید که برای فروش عمده، بهترین قیمت ها را هم دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان | بهترین الیاف تشک

تشک های مسافرتی امروزه از استقبال بسیار خوب برای فروش برخوردار بوده اند، که اصفهان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده