کالای خواب پاندا
خانه / پتو مسافرتی / فروش پتو نرمینه مسافرتی به قیمت کارخانه برای صادرات

فروش پتو نرمینه مسافرتی به قیمت کارخانه برای صادرات

پتو نرمینه مسافرتی برای صادرات به بازار کشورهای مختلف، در نتیجه فروش اینترنتی، با قیمت درب کارخانه به دست مشتریان می رسد که شما می توانید این محصول را با کیفیت بالا و تضمین شده به همراه مدل های متنوعی که دارد، از طریق این مجموعه، خریداری نمایید.

صادرات پتو

صادرات پتو یکی از بهترین عرصه های اقتصادی می باشد که با توجه به ظرفیت تولید پتو در کشور ما، این قابلیت ایجاد شده که با کشورهای مختلفی بتوانیم ارتباط برقرار نماییم و از جمله آن ها می توان به کشورهای همسایه ایران، اشاره نمود.

شرکت پتو نرمینه ایرانی

شرکت پتو نرمینه ایرانی

شرکت پتو نرمینه به عنوان یک مجموعه موفق ایرانی می باشد که در عرصه تولید پتو، فعالیت نموده و توانسته بهترین محصولات پتو، پتو مسافرتی و … را به بازار عرضه نماید.

از ویژگی های پتو مسافرتی، می توان به وزن سبک و حجم پایین و قیمت های ارزان تر آن ها اشاره نمود که تمامی این موارد، سبب می شود تا این پتوها، از زمینه های کاربردی بالایی برخوردار باشند.

صادرات پتو نرمینه مسافرتی

صادرات پتو نرمینه مسافرتی

پتو مسافرتی شرکت نرمینه در امر صادرات به بازارهای بین المللی می تواند گزینه مناسبی باشد که تاجران این عرصه برای تامین عمده چنین پتوهایی، مسیرهای خوبی در اختیار خواهند داشت.

با عرضه مستقیم انواع پتو مسافرتی، این قابلیت برای همکاری با مشتریان فراهم شده تا از هر شهری که هستند، برای سفارش پتو، بتوانند اقدام نمایند.

پتو نرمینه مسافرتی تک نفره

انواع پتو نرمینه مسافرتی تک نفره

پتو مسافرتی تک نفره نرمینه، دارای انواع مدل های مختلف می باشد که از جمله آن ها می توان به پتو مسافرتی ساده و تک رنگ اشاره نمود و نقش های گل برجسته چنین پتوهایی، ظاهری زیبا به چنین پتوهایی می بخشد.

اما اگر پتوهای نقش دار را هم نیاز داشته باشید می توانید اقدام به انتخاب چنین پتوهایی از محصولات شرکت نرمینه بافت، نمایید.

پتو نرمینه مسافرتی

فروش پتو نرمینه مسافرتی به قیمت کارخانه برای صادرات

در امر صادرات، با توجه به این که نیاز مشتری برای خرید عمده پتو، بالا می باشد، در نتیجه نیاز به ارتباط گیری مستقیم با کارخانه خواهد بود.

چنین شرایطی از طریق این سایت برای مشتریان فراهم شده تا بتوانند برای سفارش هر نوع پتوی مسافرتی که می خواهند، مستقیم از کارخانه پتو نرمینه اقدام به سفارش نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی باران site

site پتو مسافرتی باران + تماس ویژه خرید پتو باران

پتو مسافرتی باران در طرح و رنگ های بسیار متنوع، در کارخانه ها تولید و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده