کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی نخی / قیمت فروش روبالشی بیمارستانی

قیمت فروش روبالشی بیمارستانی

قیمت روبالشی

روبالشی بیمارستانی در نتیجه فروش عمده مستقیم، با بهترین قیمت های ممکن در بازار ارائه می شود که می توانید برای سفارش این محصول، با ما در تماس باشید. روبالشی بیمارستانی بهداشتی و مرغوب از جنس پارچه تترون و در رنگ های سفید، صورتی، سبز و … ارائه می شوند.

روبالشی به عنوان یکی از بخش های مهم و اساسی در بیمارستان می باشد که تا حد زیادی با مسائل بهداشتی هم در ارتباط خواهد بود.

تولید روبالشی مخصوص بیمارستان با استفاده از پارچه های تترون انجام می شود چرا که چنین پارچه هایی هم از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و هم این که بهداشت مناسب تری را امکان پذیر می نمایند.

دوخت روبالشی

روبالشی بیمارستانی

روبالشی بیمارستانی با قیمت های ارزان تری به نسبت دیگر روبالشی ها تولید می شود چرا که دوخت ساده تری به همراه دارند.

تولید چنین روبالشی هایی در ایران، در تهران با ظرفیت بالایی انجام می شود تا مشتریان این امکان را داشته باشند از هر شهری برای سفارش عمده، اقدام نمایند.

روبالشی تترون

ویژگی های روبالشی مخصوص بیمارستان

روبالشی هایی که برای بیمارستان تولید می شوند، از ویژگی هایی باید برخوردار باشند که در این میان جنس پارچه انتخابی برای دوخت روبالشی خواهد بود.

پارچه تترون، ترگان و کجراه به عنوان نمونه اصلی و کاربردی مورد استفاده در دوخت روبالشی بیمارستانی می باشد که در رنگ های مختلفی قابل استفاده هستند.

سفارش روبالشی

نمایندگی روبالشی بیمارستانی

اگر برای عرضه و فروش روبالشی در بازار بخواهیم از طریق نمایندگی اقدام نمایید، بدون شک نمایندگی اینترنتی می تواند بهترین گزینه به حساب آید چرا که دسترس پذیری را برای محدوده بیشتری امکان پذیر می نماید.

گروه پاندا خواب، یکی از مجموعه هایی به حساب می آید که امکان فروش عمده انواع روبالشی را فراهم می آورد و در این مسیر، علاوه بر روبالشی بیمارستانی، تولید روبالشی های دیگر را نیز امکان پذیر نموده ایم.

قیمت فروش روبالشی

قیمت فروش روبالشی بیمارستانی

فروش عمده روبالشی با کاربرد بیمارستانی و با قیمت های مناسب از جمله فعالیت هایی خواهد بود که از طریق سایت انجام می شود.

اما این که قیمت این محصول در بازار چقدر است، بستگی به جنس پارچه های مورد استفاده و همچنین نمونه های انتخابی شما خواهد داشت.

به همین منظور است که ما راه های ارتباطی خود را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید هم از قیمت روبالشی مطلع شوید و در صورت نیاز هم اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

رو بالشتی ارزان صادراتی

رو بالشتی ارزان صادراتی خوب R009 -20 + فیلم کارگاه تولید

  رو بالشتی یکی از کالاهای کاربردی است که از کثیف شدن بالش جلوگیری می‌کند …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده