کالای خواب پاندا
خانه / بالش فانتزی / قیمت بالش فانتزی مک کویین

قیمت بالش فانتزی مک کویین

بالش فانتزی مک کویین نمونه یکی از بالش های مناسب برای سیسمونی اتاق پسرانه می باشد. برش لیزر پارچه های نمدی مورد استفاده در تولید بالش فانتزی، عاملی شده تا کیفیت و ظرافت کار، به خوبی افزایش یابد و در خصوص الیاف مورد استفاده برای پر کردن این بالش ها هم الیاف لایکو توپی مورد استفاده قرار می گیرد.

بالش های عروسکی

به خوبی توانسته ایم در بازار امروزی، بالش های عروسکی و فانتزی را با طرح های بیشمار عرضه نماییم که این مدل بالش فانتزی برای گروه های سنی و جنسی مختلف، با طرح های متنوعی ارائه می شود و بالش مک کویین نمونه یکی از بالش هایی است که شما می توانید به انتخاب و خرید عمده آن اقدام نمایید.

بالش فانتزی کودک

بالش فانتزی کودک و نوجوان

از بالش های فانتزی می توان برای کودک و نوجوان، دختر و پسر و با هر نوع سلیقه ای، استفاده نمود و امروزه با بهره مندی از دستگاه های برش مخصوص و دوخت صنعتی، شاهد افزایش ظرفیت تولید بالش فانتزی و عروسکی هستیم.

این نوع بالش ها بیشتر دارای جنبه های تزیینی هستند و تزیین اتاق خواب دختران و پسران با استفاده از این نوع بالش ها می تواند به جذابیت بیشتر، کمک نماید.

تولیدی بالش فانتزی

شرکت تولیدی بالش فانتزی

شرکت پاندا خواب به عنوان یکی از کمپانی های تولیدی بالش فانتزی در کشور می باشد که عرضه کننده انواع مدل بالش های عروسکی که بر اساس شخصیت های کارتونی می باشد.

این ایده هایی که از شخصیت های کارتونی گرفته می شود، بخشی از تولیدات بالش عروسکی به حساب می آید و در صورتی که شما هم ایده خاصی مد نظر داشته باشید، می توانید سفارش آن را به گروه ما ارائه نمایید.

انواع بالش عروسکی

خرید عمده انواع بالش عروسکی

تولید بالش عروسکی با بیش از صد مدل مختلف انجام می شود که خرید عمده انواع مدل بالش فانتزی برای شما خریداران را با بیشترین قدرت خرید، امکان پذیر می نماید.

در صورتی که بخواهید برای سفارش بالش عروسکی اقدام نمایید، این قابلیت برای شما وجود دارد که بالش ها را به صورت با لایکو یا بدون لایکو، با کاور یا بدون کاور هم سفارش دهید.

بالش فانتزی مک کویین

قیمت بالش فانتزی مک کویین

بالش فانتزی مک کویین می تواند انتخاب مناسبی برای دیزاین اتاق خواب پسرانه باشد که تولید این مدل بالش هم با استفاده از پارچه های نمدی درجه یک انجام می شود.

اگر شما بخواهید بهترین قیمت برای خرید عمده بالش فانتزی را به دست آورید، راه های ارتباطی ما می تواند پیشنهادات ویژه ای در خصوص انواع مدل بالش های فانتزی را به شما ارائه نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده