کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی ایرانی / دریافت قیمت روفرشی ۱۲ متری مخملی ساده در نمایندگی

دریافت قیمت روفرشی ۱۲ متری مخملی ساده در نمایندگی

قیمت روفرشی 12 متری مخملی

قیمت روفرشی ۱۲ متری مخملی توسط مراکز تولیدی به نمایندگی‌های فروش اعلام می‌شود. روفرشی مخمل یکی از انواع مدل‌های روفرشی بادوام و پرفروش است. این روفرشی‌ها دارای مدل‌های مختلف یک‌لایه و دولایه بود. اندازه روفرشی‌های مخمل بسیار متنوع است. مدل ۱۲ متری این نوع روفرشی در طرح‌های مدرن و سنتی و با رنگ‌بندی متنوع عرضه می‌شود. روفرشی‌های مخمل دارای برندهای مختلف ترک و ایرانی هستند. مدل ایرانی دارای قیمت مناسب‌تری بوده و از کیفیت خوبی نیز برخوردار است. می‌توان این روفرشی‌ها را به‌صورت عمده از نساجی‌های تولیدکننده خریداری کرد.

انواع مدل روفرشی سه‌بعدی

قیمت روفرشی 12 متری مخملی | انواع مدل روفرشی

نساجی‌های تولیدکننده روفرشی علاوه بر طرح‌های سنتی روفرشی‌هایی با طرح مدرن را نیز تولید می‌کنند. روفرشی‌های طرح مدرن بسیار زیبا بوده و در بازار دارای فروش خوبی هستند. یکی از روفرشی‌های مدرن، روفرشی سه‌بعدی است. روفرشی‌های سه‌بعدی دارای طرحی واقعی و زیبا هستند. این روفرشی‌ها در اندازه‌های مختلف ۳، ۴، ۶، ۹ و ۱۲ متری تولید می‌شوند.

روفرشی‌های سه‌بعدی در طرح‌های مختلف، گل، گیاه و حیوانات طراحی‌شده‌اند. برخی از مدل‌های این نوع روفرشی‌ها نیز برای اتاق‌خواب کودکان طراحی‌شده‌اند. روفرشی‌های کودکان دارای طرح‌های فانتزی و کارتونی هستند.

برای تولید روفرشی‌های سه‌بعدی از نخ و الیاف مختلفی استفاده می‌شود. این روفرشی‌ها در انواع ابریشمی، طرح ابریشم و مخمل تولید می‌شوند. روفرشی‌های ابریشمی و طرح ابریشم وزن سبک‌تری نسبت به مدل‌های مخمل دارند. این روفرشی‌ها دارای بافتی نرم و لطیف هستند. مدل‌های مخمل از تراکم و وزن بیشتری برخوردارند. مدل‌های کش‌دار این نوع روفرشی نیز در بازار وجود دارد که به زیر فرش متصل می‌شود. قیمت روفرشی ۱۲ متری مخمل نسبت به مدل‌های ابریشمی سه‌بعدی مناسب‌تر است. می‌توان انواع مدل روفرشی سه‌بعدی را از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد.

مشخصات روفرشی مخمل ساده و شانل

قیمت روفرشی 12 متری مخملی | مشخصات روفرشی مخمل

روفرشی‌های مخمل دارای مدل‌های ساده و شانل هستند. روفرشی مخمل ساده یک‌لایه بوده و در طرح سنتی و مدرن تولید می‌شود. روفرشی مخمل شانل از دو نخ مخمل تولیدشده و دارای تراکم بالا و بافت مستحکمی هستند. روفرشی‌های شانل از هر دو سمت قابل‌استفاده هستند. قیمت روفرشی ۱۲ متری مخملی ساده از مدل شانل آن ارزان‌تر می‌باشد. برخی از مشخصات روفرشی مخمل ساده و شانل عبارت‌اند از:

  • دارا بودن بافت و تاروپود مستحکم
  • دارا بودن طرح‌ها و رنگ‌های متنوع
  • ثبات رنگ

قیمت روفرشی ۱۲ متری مخملی

قیمت روفرشی 12 متری مخملی | خرید روبالشی

قیمت روفرشی ۱۲ متری مخملی با توجه به مدل و طرح آن متفاوت است.
به‌طورکلی این روفرشی‌ها با قیمت مناسبی در بازار عرضه می‌شوند. خرید مستقیم از تولیدی‌ها نیز موجب کاهش هزینه نهایی خواهد شد. پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان اصلی روفرشی است که انواع طرح‌های مدرن و سنتی این کالا را به‌صورت عمده به فروش می‌رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پخش عمده روفرشی کش‌دار ایرانی

نمایندگی پخش عمده روفرشی کش‌دار ایرانی Shanel

پخش عمده روفرشی کش‌دار ایرانی توسط مراکز تولیدی و نمایندگی‌های متعددی انجام می‌گیرد. روفرشی کش‌دار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده