کالای خواب پاندا
خانه / تشک پنبه ای / قیمت تشک پنبه ای دست دوز تک نفره

قیمت تشک پنبه ای دست دوز تک نفره

قیمت تشک پنبه ای دست دوز

قیمت تشک پنبه ای دست دوز تک نفره و دونفره را از تولیدی پاندا به دست آورید تا از قیمت های روز بازار، بهره مند شوید. تولیدی تشک پنبه ای، با استفاده از الیاف طبیعی مرغوب، اقدام به ارائه یک تشک کاربردی و خاص نموده است. بسته بندی تشک های پنبه ای با استفاده از بسته بندی های مکعب مستطیل و یا به صورت ساک دار، نمونه بسته بندی های مناسب و کم حجم برای این مدل تشک ها خواهد بود.

اگر شما هم از جمله طرفداران تشک های سنتی هستید، خوب است بدانید که هنوز هم تولیدات بهترین نمونه تشک های تک نفره پنبه ای با استفاده از پنبه خالص و پارچه متقال، انجام می شود و سوزن دوزی سطح تشک هم عاملی برای نگهداری هر چه بهتر تشک و افزایش طول عمر آن خواهد بود.

با وجود این که استفاده از پنبه خالص، برای پر کردن تشک، عاملی برای افزایش قیمت این محصول می شود، اما هنوز هم هستند مشتریانی که به دنبال خرید تشک پنبه ای خالص هستند.

ایجاد بستر فروش اینترنتی تشک، عاملی بر آن شده تا بتوانیم انواع مدل تشک های پنبه ای را در دسترس مشتریان در تمامی شهرها قرار دهیم. این که شما قصد سفارش تشک پنبه ای داشته باشید و بخواهید این محصول را مستقیم از تولیدی خریداری نمایید، در این سایت، فضای لازم برای چنین امری، فراهم شده است.

مرکز فروش تشک پنبه ای سنتی

مرکز فروش تشک پنبه ای سنتی

تشک های سنتی، بار دیگر، جای خود را در منازل باز نموده و امروزه شاهد این مسئله هستیم که متقاضیان خرید تشک سنتی پنبه ای، افزایش یافته است. خوشبختانه با پیشرفت در صنعت تولید تشک و استفاده از ابزارهای دوخت پیشرفته، شاهد این مسئله هستیم که تشک های تک نفره و دونفره پنبه ای، با کیفیت خوب و قابل توجهی، تولید می شوند.

انتخاب یک مرکز بی واسطه برای خرید عمده تشک مسافرتی، امری است که می تواند نیاز مشتریان به جهت خرید عمده و یا جزیی باشد. اما رسیدن به چنین خواسته ای، چگونه امکان پذیر خواهد بود؟

در فضای رقابتی امروزی که مشتریان زیادی، خواهان خرید عمده تشک سنتی هستند، فضای اینترنت می تواند به منزله یک فضای خوب برای ثبت سفارش تشک به حساب آید و این که شما بخواهید از چنین فضایی برای خرید عمده و یا جزیی استفاده نمایید، با یک تماس هم امکان پذیر خواهد بود.

دوخت تشک پنبه ای در مشهد

دوخت تشک پنبه ای در مشهد

بازار مشهد به عنوان یکی از موقعیت های خوب فعالیتی برای تولید کنندگان تشک های سنتی می باشد و همکاری با باربری های معتبر کشور هم عاملی بر آن شده تا شاهد این مسئله باشیم که ارسال تشک پنبه ای به سراسر کشور با کمترین هزینه، امکان پذیر خواهد بود.

استفاده از تشک پنبه ای با توجه به این که از الیاف طبیعی تولید شده است، برای حفظ سلامتی افراد، از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل، شاهد این می باشیم که بار دیگر، تشک های امروزی، در حال جمع آوری بوده و تشک های سنتی پشمی و پنبه ای، جایگزین آن ها می شوند.

این که شما بخواهید به خرید عمده تشک سنتی زمینی اقدام نمایید و یا این که متقاضی ثبت سفارش تشک پنبه ای به صورت جزیی و تک هستید، امری است که می تواند از طریق این سایت هم قابل انجام باشد.

مجموعه پاندا خواب به عنوان یکی از تولید کنندگان تشک پنبه ای در بازار کشور می باشد که محصولات خوبی را ارائه می نماید و تشک سنتی زمینی پنبه ای، نمونه یکی از این محصولات شرکت پاندا به حساب می آید.

تشک پنبه ای دونفره برای تختخواب

تشک پنبه ای دونفره برای روی تختخواب

با توجه به نحوه دوخت تشک پنبه ای، می توان از این نوع تشک ها، برای روی تختخواب هم استفاده نمود. تشک های دو نفره مخصوص تختخواب، از وزنی معادل ۲۵ کیلوگرم و یا بالاتر، برخوردار هستند و چنین تشک های سنگینی را تنها می توان برروی تخت، مورد استفاده قرار داد.

شرکتی مانند پاندا خواب، به عنوان مجموعه تولید کننده تشک سنتی، به خوبی توانسته به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهد که بخشی از این نیاز، مربوط به دوخت تشک پنبه ای می باشد که با اندازه های دونفره، تولید آن ها انجام می پذیرد.

این که شما بخواهید تشک پنبه ای سفارش دهید، با توجه به این که با مرکز تولیدی اصلی در ارتباط می باشید، می توانید سایز و وزن تشک را متناسب با نیاز خود، تغییر دهید و این امر، از طریق ارتباط با مشاورین فروش این مرکز، قابل انجام خواهد بود.

پس از انتخاب نوع تشک مسافرتی مورد نظر خود، نوبت به ثبت سفارش شما به صورت عمده و یا تک، به مجموعه پاندا خواب می رسد که برای این کار، هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری می توانید اقدام نمایید و تماس با تیم فروش ما، می تواند شما را از نحوه همکاری و ثبت سفارش، مطلع سازد.

لیست قیمت تشک پنبه ای

لیست قیمت تشک پنبه ای

اگر شما بخواهید به خرید عمده تشک پنبه ای اقدام نمایید و حتی اگر قصد سفارش تشک به صورت تک را دارید، فاکتورهای متعددی را می توان نام برد که تاثیر گذار در قیمت های اعلام شده خواهد بود.

به طور مثال، تشک پنبه ای با وزن ۶ کیلوگرم با تشکی که با وزن ۱۰ کیلوگرم تولید می شود، باید تفاوت داشته باشد اما چگونه می توان از قیمت انواع مدل تشک پنبه ای و یا تشک های زمینی سنتی، مطلع شد؟

شرکتی مانند مجموعه پاندا که در عرصه تولید تشک فعالیت می نماید، به منظور فروش بی واسطه محصولات خود، بستر فضای اینترنت را انتخاب نموده است که از چنین فضایی، بتوان در جهت عرضه بی واسطه تشک استفاده نمود.

لیست قیمت خرید عمده تشک

لیست قیمت خرید عمده تشک

این که شما بخواهید به خرید عمده تشک پنبه ای اقدام نمایید، نیاز به دریافت لیست قیمت و همچنین شرایط مساعد برای ثبت سفارش خواهد داشت. پس خوب است که با کارشناسان فروش مجموعه پاندا در تماس باشید چرا که این امر، به شما این امکان را می دهد که بتوانید از انواع مدل تشک های موجود، مطلع شده و قیمت آن ها را به دست آورید.

مشاوره هایی که کارشناسان ما در مجموعه پاندا در اختیار شما قرار می دهند، می تواند شما را از قیمت روز و همچنین محصولات تشک موجود در این شرکت، مطلع سازد.

سفارش دوخت تشک پنبه ای زمینی

سفارش دوخت تشک پنبه ای زمینی

دوخت تشک پنبه ای مناسب برای مصرف زمینی می تواند با توجه به نیاز و سفارش مشتریان هم انجام پذیرد. به این معنی که شما با وزن و اندازه دلخواه خود، می توانید اقدام به ثبت سفارش تشک پنبه ای نمایید و این نوع تشک های پنبه ای برای هر بازه سنی، می تواند مناسب و پرفایده باشد.

استفاده از تشک های پنبه ای برای تمامی گروه های سنی، توصیه شده است و دلیل این امر، به فواید و خواص بی نظیر تشک های پنبه ای مربوط می شود. این که شما بخواهید یک مدل تشک پنبه خوب و باکیفیت را سفارش دهید، بدون شک، تشک های شرکت پاندا به خوبی می تواند نیازهای شما را رفع نماید.

در سفارش تشک، به منظور کاهش قیمت تمام شده، می توانید درخواست این را داشته باشید که در کنار پنبه، از الیاف مصنوعی دیگر هم استفاده شود که بدون شک، این مسئله می تواند تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده تشک داشته باشد.

اما برای ما به عنوان تولید کننده تشک پنبه ای، تفاوتی ندارد که شما تشک خالص پنبه ای سفارش دهید و یا نیاز به سفارش تشک مخلوط دارید. در هر صورت می توانید با ما برای ثبت سفارش خود، در تماس باشید.

وزن تشک پنبه ای تک نفره

وزن تشک پنبه ای تک نفره

پنبه با توجه به این که حجم پایین تری به نسبت دیگر نمونه الیاف دارد، در نتیجه، عاملی شده تا نیاز به استفاده از وزن بالاتری از این الیاف طبیعی برای پر کردن تشک تک نفره باشد.

به طور استاندارد، یک تشک یک نفره پنبه ای، وزنی معادل چهار تا شش کیلوگرم را خواهد داشت و در خصوص تشک نوزادی و نوجوان، این مقدار، شاید کمتر باشد.

اما اگر بخواهیم به تولید و دوخت تشک پنبه ای دونفره مخصوص تخت خواب اقدام نماییم، بدون شک، وزن ۲۵ کیلوگرم، یک وزن مناسب برای تولید تشک خواهد بود.

هم اکنون در شرکت پاندا، تشک هایی با وزن های مختلف و برای نیازهای مختلف را تولید نموده ایم و این که شما بخواهید به دوخت تشکی متناسب با نیاز شما اقدام نماییم، امری است که می تواند در نتیجه تماس با ما برای شما قابل انجام باشد.

در نظر داشته باشید که وزن تشک به عنوان یک فاکتور مهم و تاثیر گذار در قیمت تماس شده تشک خواهد بود و شما می توانید متناسب با بودجه ای که در نظر دارید، ثبت سفارش تشک مورد نظر خود را به انجام رسانید.

اندازه استاندارد تشک پنبه ای یک نفره

اندازه استاندارد تشک یک نفره پنبه ای

تشک یک نفره پنبه ای هم از اندازه های استاندارد خود برخوردار می باشد.

بهترین سایزی که برای تولید و دوخت تشک یکنفره سنتی، مورد استفاده قرار می گیرد، سایز ۲۰۰*۹۰ سانتی متر می باشد.

این مدل تشک ها، با استفاده از پارچه های نخی متقال، دوخت می خورند تا از این طریق هم به افزایش خواص و فواید تشک، اقدام نمود.

علاوه بر اندازه تشک یک نفره، فاکتورهای دیگری هم می تواند مورد توجه خریداران قرار بگیرد و یکی از سوالات متداولی که از ما پرسیده می شود، مربوط به این است که آیا تشک های تولیدی، از الیاف پنبه ای خالص است یا این که با الیاف مصنوعی، مخلوط می شود؟

در پاسخ به این سوال، باید گفته شود که تولیدات تشک یک نفره پنبه ای، در صورتی که از الیاف خالص، پر شده باشد، طبیعی است که قیمت بالاتری داشته باشد و این قیمت ها، برای بسیاری از مشتریان، مقرون به صرفه نخواهد بود. به همین دلیل است که برخی مشتریان، به منظور کاهش قیمت تمام شده، درخواست این را دارند که در کنار پنبه، از الیاف دیگر هم استفاده شود.

چنین کاری سبب می شود تا خواصی که از یک تشک پنبه ای انتظار داریم، به طور کامل به دست نیاید اما باز هم به نوبه خود، تشک خوبی خواهد بود. شما هم می توانید هر کدام از این تشک ها را که مد نظر دارید، به ما سفارش دهید.

دوخت تشک پنبه ای دونفره

دوخت تشک پنبه ای دونفره

در دوخت تشک پنبه ای، این قابلیت نیز ایجاد شده است که سایز بندی های دونفره استاندارد هم تولید و ارائه شود.

در خصوص ویژگی و مشخصات تشک دونفره پنبه ای، باید گفته شود که اکثرا، با وزن بیست و پنج کیلوگرم و مناسب برای استفاده روی تختخواب، تولید می شوند.

این که شما بخواهید این مدل تشک دونفره را خریداری نمایید، مستقیم از تولیدی، امکان پذیر شده است.

با توجه به این که دوخت تشک پنبه ای دونفره با وزن بالایی انجام می شود، پس برای حمل و جا به جایی این مدل تشک ها هم باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود. این که شما بخواهید در منازل خود، از تشک پنبه ای دونفره استفاده نمایید، باید این نوع تشک ها را برروی تختخواب قرار دهید و انجام این کار، سبب می شود تا نیاز به جا به جایی مکرر نداشته باشد.

دوخت تشک پنبه ای ۲۵ کیلویی توسط شرکت تشک پاندا، یک محصول خوب و کاربردی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که شما می توانید چنین تشک هایی را از طریق تماس با ما سفارش دهید.

قیمت تشک پنبه ای دست دوز

قیمت تشک پنبه ای دست دوز تک نفره

قیمت تشک پنبه ای دست دوز تا حد زیادی مرتبط با وزن تشک می باشد چرا که حجم الیاف مصرفی است که می تواند تعیین کننده قیمت تشک باشد.

این که شما بخواهید تشک به صورت عمده و یا جزیی هم سفارش دهید، عاملی خواهد بود که می تواند به ارائه درصد تخفیف های متفاوتی منجر شود و هم اکنون با تماس خود، می توانید اطلاعات کاملی را دریافت نمایید.

در دوخت تشک های پنبه ای، متریال دیگری هم می تواند بر اساس نوع خواسته مشتریان، مورد استفاده قرار بگیرد تا قیمت تمام شده تشک کاهش یابد.

به هر حال ما این قابلیت را برای مشتریان خود قرار داده ایم تا بتوانند بر اساس بودجه ای که در دست دارند، برای سفارش تشک سنتی مورد نیاز خود اقدام نمایند و بدون شک، چنین فضایی می تواند کمک شایانی در رفع نیازهای مشتریان داشته باشد.

اگر شما تشک سنتی زمینی تک نفره و یا دونفره نیاز داشته باشید، تولیدات شرکت پاندا با توجه به مشخصاتی که دارد به خوبی می تواند به رفع نیازهای شما کمک نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

خرید تشک پنبه‌ای برای دیسک کمر

خرید تشک پنبه‌ای برای دیسک کمر | تولید سفارشی تشک سنتی قطر ۱۵Cm

دیسک کمر یکی از بیماری‌های شایعی است که بیشتر افراد به آن دچار می‌شوند. علت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده