کالای خواب پاندا
خانه / پتو نرمینه / قیمت عمده پتو نگین نرمینه برای صادرات

قیمت عمده پتو نگین نرمینه برای صادرات

پتو نگین نرمینه به عنوان یک مدل پتوی گل برجسته با ابعاد تک نفره و دونفره می باشد که خرید عمده آن برای مشتریان، در امر صادرات، می تواند با بهترین قیمت ها قابل انجام باشد. این که شما بخواهید در امر صادرات پتو فعالیت نمایید، امری است که از طریق همکاری با پاندا خواب، به خوبی امکان پذیر شده است.

محصولات شرکت پتو نرمینه

این که بخواهید یکی از محصولات شرکت پتو نرمینه را برای خرید عمده خود انتخاب نمایید، گزینه های متعددی پیش روی شما قرار می گیرد که یکی از آن ها، مربوط به پتو نگین می باشد و از مشخصه های این مدل پتوی ایرانی، می توان به گل برجسته بودن و رنگ بندی های متنوع آن اشاره نمود.

پتو دو نفره نگین گل برجسته

پتو دو نفره نگین گل برجسته

ابعاد استاندارد و خوب برای پتو دونفره نگین که به صورت گل برجسته هم تولید می شود، سایز ۲۲۰*۲۴۰ سانتیمتر می باشد که این مدل پتو، برای بزرگسال، گزینه خوب و ایده آلی محسوب می شود.

این که شما بخواهید یک پتوی دونفره خوب را برای خود انتخاب نمایید، بستگی به شاخصه های مد نظر شما خواهد داشت که بتوانیم یک گزینه خوب را معرفی نماییم اما در هر صورت، پتو دونفره نگین، از گزینه های ایده آل خواهد بود.

کانال عمده فروشی پتو

کانال عمده فروشی پتو

عمده فروشی پتو از طریق کانال، تنها به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی و معرفی برای محصولات مختلف خواهد بود.

این که شما بخواهید صرفا از همین روش برای تامین انواع پتو ایرانی استفاده نمایید، مسئله ای است که با ریسک زیادی همراه خواهد بود.

عاقلانه تر این است که شما پس از آشنایی با محصولات پتو از طریق کانال، خرید خود را به صورت حضوری و یا از روش های مطمئن تری به انجام رسانید.

پتو نرمینه گل برجسته ساده

پتو نرمینه گل برجسته ساده

در میان محصولات مختلف پتو نرمینه، پتو گل برجسته ساده هم یکی از مواردی است که به چشم می خورد و این مدل پتوها، با نام پتو سروین، پتو نسیم شناخته می شوند که هر کدام، شاخصه های مخصوص به خود را دارند.

این که شما بخواهید یک مدل پتو گل برجسته را خریداری نمایید و یا این که تنوع بیشتری را مد نظر داشته باشید، تمامی این موارد در نتیجه انتخاب پتو نرمینه، قابل دستیابی خواهد بود.

پتو نگین نرمینه

قیمت عمده پتو نگین نرمینه برای صادرات

پتو نگین نرمینه با توجه به شاخصه هایی که در امر قیمت و کیفیت به همراه دارد، در امر صادرات می تواند گزینه مناسبی به حساب آید به گونه ای که انواع رنگ بندی ها را ارائه نموده است.

این که شما پتو تک نفره نیاز داشته باشید یا پتو دونفره، تفاوتی ندارد چرا که شرکت پتو نرمینه در خصوص پتو نگین خود، هر دو سایز را به صورت کاملا استاندارد، تولید و عرضه می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره

مرکز خرید عمده پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره در بازار تهران

پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره یکی از محصولات شناخته شده ی کارخانه ی تولید پتوی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده