کالای خواب پاندا
خانه / پتو تک نفره / قیمت عمده پتو گل برجسته تک رنگ زنبق ۱۶۵*۲۲۵ لاله ۳۱۰۰ گرم

قیمت عمده پتو گل برجسته تک رنگ زنبق ۱۶۵*۲۲۵ لاله ۳۱۰۰ گرم

پتو گل برجسته تک رنگ توسط شرکت پتو لاله در قم، با نام پتو زنبق، در مدل های تک نفره و دونفره، طراحی و تولید شده اند و قیمت عمده فروشی ارائه شده در این زمینه، از سمت کارخانه، به گونه ای است که این محصول را برای سفارش عمده و خرید، از کلیه شهرها، مناسب نموده است.

پتو زنبق

اگر بخواهید پتو یک نفره و یا دونفره در مدل های تک رنگ گل برجسته را خریداری نمایید، پتو زنبق لاله می تواند یکی از گزینه های خوب به حساب آید. تولیدات این کارخانه، در دسترس کلیه مشتریان و خریداران بوده تا بتوانند به سفارش انواع پتو در وزن های استاندارد و با بسته بندی های مناسب، اقدام نمایند.

کارخانه پتو لاله قم

کارخانه پتو لاله قم

کارخانه پتو لاله در شهر قم، فعالیت های تولیدی خود را به انجام می رساند که بهره مندی از خطوط تولیدی پیشرفته در این کارخانه، به گونه ای است که می تواند انواع مدل پتو نوزادی، پتو عروسکی نوجوان، پتو یک نفره و دونفره، پتو ساده و گل برجسته و … را به بازار عرضه نماید.

این که شما بخواهید پتو لاله قم را به صورت عمده تهیه نمایید، از اموری است که در بهترین شرایط، برای شما قابل انجام خواهد بود.

سفارش پتو از کارخانه، می تواند یکی از موقعیت های جذاب همکاری برای صادرات این محصول هم به حساب آید.

محصولات شرکت پتو لاله

محصولات شرکت پتو لاله

شرکت پتو لاله، تولید کننده محصولات متنوعی می باشد و در این بخش، هدف ما، معرفی و عرضه انواع مدل پتوهای ایرانی این شرکت خواهد بود.

این که بخواهید پتو یک نفره و دونفره تک رنگ را در بازار، با طرح های گل برجسته تهیه نمایید، پتو زنبق و الوان لاله می تواند از گزینه های انتخابی خوب و باکیفیت، به حساب آید.

صادرات پتو ایرانی زنبق

صادرات پتو ایرانی زنبق

صادرات پتو ایرانی زنبق هم یکی از موقعیت های تجاری خوب و قابل انجام در بازار کشور ما می باشد که می تواند در نتیجه همکاری مستقیم با کارخانه، سودآوری های بیشتری را برای شما، به دنبال داشته باشد.

این همکاری مستقیم، در نتیجه معرفی و فروش پتو زنبق از طریق این سایت، امکان پذیر شده است و اگر شما بتوانید از شرایط همکاری این سایت، به خوبی استفاده نمایید، بدون شک، سودآوری های تضمین شده ای را به دست خواهید آورد.

صادرات پتو ایرانی زنبق

قیمت عمده پتو گل برجسته تک رنگ زنبق

قیمت عمده پتو گل برجسته تک رنگ از سمت کارخانه پتو لاله، اعلام می شود و این که بتوانید پتو زنبق، پتو الوان و انواع محصولات کارخانه پتو لاله را مستقیم تهیه نمایید، امری است که از طریق این سایت، امکان پذیر شده است.

سفارشات پتو گل برجسته می تواند برای زمینه های کاری متعددی انجام پذیرد که هم اکنون، ضمن تماس با ما و آشنایی با انواع مدل پتوهای زنبق، می توانید برای ثبت درخواست های خود نیز اقدام نمایید.

قیمت عمده پتو گل برجسته تک رنگ زنبق

مشخصات پتو لاله نوجوان یکنفره چیست؟

پتو لاله نوجوان یکنفره یکی از انواع پتوهای باکیفیت شرکت لاله مهرگان قم است که برای سنین جوان و نوجوان طراحی و تولید می شود. انواع پتو نوجوان یکنفره لاله در کارتن های ۱۴ تایی بسته بندی و عرضه می شود. در مورد ابعاده این پتو باید بدانید که با ابعاد و وزن پتو یکنفره گل برجسته زنبق مطابقت می نماید بنابراین مشخصات آن به شرح زیر است:

  • ابعاد پتو گل برجسته نوجوان زنبق ۱۶۰*۲۲۰

  • وزن پتو نوجوان لاله ۳ کیلوگرم

مشخصات پتو لاله نوجوان یکنفره

ابعاد پتو گل برجسته شرکت لاله مهرگان چقدر است

شرکت لاله مهرگان قم که در جاده تهران قم و در نزدیکی شهر قم بنا شده است دارای تولید انواع محصولات در ابعاد یکنفره و دونفره و نیز نوجوان می باشد که پیش تر در خصوص آنها بیشتر صحبت شد.

ابعاد پتو گل برجسته زنبق یکنفره و دونفره به صورت استاندارد است و در جزییات زیر تولید و عرضه می شود.

  • پتو یکنفره گل برجسته زنبق ابعاد ۲۲۰*۱۶۰

  • پتو دونفره زنبق گل برجسته ۲۲۰*۲۴۰

  • وزن پتو یکنفره گل برجسته ۲۱۰۰ گرم

  • وزن پتو گل برجسته دونفره زنبق ۳۱۰۰ گرم

پتو گل برجسته شرکت لاله مهرگان

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پتوی زنبق

لیست قیمت پتوی زنبق a20 ساده برجسته گلدار a20

پتوی زنبق لاله مهرگان در دو مدل ساده و گل برجسته تولید می‌شود. این پتو …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده