کالای خواب پاندا
خانه / تشک مهمان / قیمت تشک مهمان ارزان | صادرات تشک مسافرتی اصفهان

قیمت تشک مهمان ارزان | صادرات تشک مسافرتی اصفهان

قیمت تشک مهمان ارزان را اگر از تولید کننده آن دریافت نمایید، می تواند برای شما بیشترین حاشیه سود را به همراه داشته باشد. امروزه با رشد صنعت تولید تشک مسافرتی، جایگاه خوبی برای صادرات انواع تشک ارزان قیمت به بازار کشورهای خارجی به دست آورده ایم. ثبت سفارشات عمده انواع تشک را می توانید مستقیم از درب کارخانه هم انجام دهید که این کار برای شما بهترین حاشیه سودآوری را به همراه دارد.

دوخت تشک مهمان به عنوان یکی از زمینه های فعالیتی شرکت پاندا به حساب می آید که برای کاربردهای مختلف، تشک هایی با کیفیت های گوناگون را ارائه نموده است و در این میان، تولید تشک مسافرتی هم یکی از مواردی است که در تولید آن، موفق به ارائه کیفیت های گوناگون شده ایم.

این تنوع کیفیت، به آن دلیل است که مشتریان ما، نیازهای متفاوتی در بازار دارند و با ارائه چنین تنوعی، به راحتی می توانیم نیازها و درخواست های مختلف مشتریان را به خوبی پاسخ دهیم. پس اگر شما هم خواهان خرید انواع مدل تشک مسافرتی در بازار هستید، می توانید انجام این کار را از طریق مجموعه پاندا به انجام رسانید که بتوانید بهترین قیمت ها را هم به دست آورید.

تولیدی تشک مهمان سفری

تولیدی تشک مهمان سفری

با وجود آن که امروزه شرکت های زیادی را می توان یافت که به عنوان تولیدی تشک مهمان سفری شناخته می شوند، اما شاید کمتر برندی در بازار وجود داشته باشد که مشتریان، آن ها را شناخته باشند. مسیر فروش، یکی از مهم ترین عواملی است که می تواند به ایجاد یک ساختار مدون و منظم کمک نماید تا مشتریان بتوانند در شرایط ایده آل تری اقدام به سفارش نمایند.

چنین ساختار و موقعیتی را شرکتی مانند مجموعه پاندا فراهم ساخته است به گونه ای که مشتریان بتوانند از هر شهری و با هر میزان و تعدادی که مد نظر داشته باشند، اقدام به سفارش عمده مدل تشک های مسافرتی موجود نمایند.

این که شما خواهان سفارش عمده تشک مهمان باشید، نیاز است که بتوانید با کارخانه تولید کننده این محصول، ارتباطی بی واسطه داشته باشید که این ارتباط، هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری از سمت مجموعه پاندا، امکان پذیر شده است.

پس استفاده از چنین ساختار و فرصتی که به شما امکان خرید انواع مدل تشک مسافرتی را بدهد، بدون شک می تواند قیمت های رقابتی را هم اعلام نماید و پیشنهاد می کنیم تا با مشاورین فروش ما در مجموعه پاندا در تماس باشید تا بهترین قیمت های ممکن را در اختیار شما قرار دهند.

سفارش تشک مهمان دونفره

سفارش تشک مهمان دونفره

سفارش تشک مهمان بر اساس زمینه های تجاری و فعالیتی شما مشتریان می تواند با تعداد مختلفی انجام پذیرد و این که شما بتوانید حجم سفارشات خود را افزایش دهید، باز هم به نفع شما خواهد بود.

دلیل این صحبت را می توان در هزینه های باربری جستجو نمود. به طور مثال، زمانی که شما حجم سفارشات خود را افزایش می دهید، هزینه های باربری برروی کل بار سرشکن شده و در نتیجه می توان انتظار داشت که قیمت تمام شده، برای شما کاهش یابد.

از طرفی، سرعت ارسال از طریق باربری هم در نتیجه سفارش حجم بالای شما مشتریان، افزایش خواهد یافت. با تمامی این تفاسیر و با توجه به نیازی که دارید، می توانید حجم درخواستی خود برای خرید عمده انواع تشک مهمان را مشخص نموده و به ما ارائه نمایید.

تولیدات تشک مسافرتی دونفره هم به نوبه خود با وزن و اندازه های استاندارد و به صورت کاور دار انجام می شود که چنین شاخصه هایی می تواند شما را در رسیدن به یک محصول خوب و باکیفیت، یاری نماید.

وزن چهار کیلوگرم، یک وزن خوب و مناسب برای تشک های مهمان و مسافرتی خواهد بود. در خصوص لایه ها و الیاف تشکیل دهنده این مدل تشک ها هم باید گفته شود که تولیدات تشک مهمان و مسافرتی به کمک لایه های آکاردئون و با استفاده از الیاف لایکو انجام می شود که این متریال، عاملی برای افزایش کیفیت تشک های مسافرتی خواهد بود.

صادرات تشک مسافرتی به عراق

صادرات تشک مسافرتی به عراق

برای صادرات تشک مسافرتی، کشورهای متعددی را مورد هدف قرار داده ایم که از جمله آن ها می توان به بازار عراق اشاره نمود.

صادرات تشک به عراق، نیاز به شناخت بازار این کشور خواهد داشت چرا که هر نوع تشکی را نمی توان به مشتریان این بازار، عرضه نمود. مهم ترین نکته ای که باید مورد توجه قرار بگیرد، این است که مشتریان این بازار، نیاز به خرید و سفارش تشک مسافرتی با اندازه های بزرگتر از حالت عادی دارند و این مسئله با توجه به قد و هیکل عراقی ها، امری کاملا طبیعی خواهد بود.

اما مشتریان این بازار، همواره متقاضی آن هستند که محصولاتی را خریداری نمایند که قیمت های پایین تری داشته باشند. مجموعه پاندا با شناختی که از بازار عراق کسب نموده است، به خوبی توانسته اقدام به ارائه تولیدات تشک مهمان خود با چنین شاخصه هایی نماید.

پس اگر بخواهید در بازار صادرات به عراق، محصولی مانند تشک مسافرتی را انتخاب و صادر نمایید، این محصول را از شرکت پاندا می توانید تهیه نمایید چرا که این مدل تشک مسافرتی را برای شما با مشخصات خوب و استاندارد ارائه خواهیم نمود و پایین ترین قیمت های ممکن را نیز در اختیار شما قرار خواهیم داد.

صادرات تشک مسافرتی به افغانستان

صادرات تشک مسافرتی به افغانستان

اما یکی دیگر از مرزهای بین المللی که ظرفیت خوبی هم برای صادرات تشک مسافرتی به آن وجود دارد مربوط به مرز افغانستان است و می توان به سودآوری های خوبی در این عرصه رسید و این امر، مستلزم آن خواهد بود که شما تاجران بتوانید با یک تولید کننده معتبر و همچنین مطمئن، ارتباط داشته باشید.

این ارتباط، به شما کمک می کند تا هم به قیمت های خوبی دست یابید و در قدم بعدی، بتوانید از زمان تحویل سفارشات هم اطمینان لازم را به دست آورید.

پس می توانید برای اکثر کشورهای همسایه که قصد صادرات تشک مسافرتی را دارید، محصولات مد نظر خود را از طریق مجموعه پاندا، به دست آورید.

تشک های مسافرتی که در این کارخانه تولید می کنیم در وزن های ۱۸۰۰ گرم، ۲۰۰۰، ۲۵۰۰، ۲۸۰۰، ۳۰۰۰ گرم و … قابل تولید خواهند بود. از طرفی، بسته به این که سفارشات شما به صورت زیپ دار تولید شوند یا بدون زیپ، دارای لایه آکاردئون باشند یا نه، کاور داشته باشند یا نه، می تواند کاملا قیمت های متفاوتی را ارائه نمایند.

با قرار دادن یک تیم فروش مجرب و قوی در این مجموعه، تلاش خود را نموده ایم تا به بهترین شکل ممکن بتوانیم اقدام به پاسخگویی به شما مشتریان نماییم تا در نتیجه این امر بتوانید تصمیم درستی برای خرید عمده تشک مسافرتی داشته باشید.

سفارش مستقیم انواع مدل تشک

سفارش مستقیم انواع مدل تشک مسافرتی

مدل تشک مسافرتی در انواع طرح پارچه ها و همچنین تنوع به جهت سایز و وزن تولید می شود که شما می توانید ضمن سفارش مستقیم تشک مسافرتی به کارخانه تولید کننده، به این تنوع ارائه شده هم دست یابید.

ایجاد یک ساختار فروش بی واسطه از کارخانه تولید کننده تشک مسافرتی اصفهان، امری است که از طریق شرکت تولیدی پاندا، فراهم شده است تا در نتیجه این امر، بتوانیم به یک فروش خوب و ایده آل هم دست یابیم.

در نظر داشته باشید که حجم سفارشات شما، بی تاثیر در قیمت های اعلام شده از سمت ما نخواهد بود و هر چه بتوانید سفارشات خود را با حجم های بالاتری اعلام نمایید، بدون شک، می توانید به قیمت های مقرون به صرفه تری هم دست یابید.

چه خوب توانسته ایم مسیر حرکتی خود را متناسب با نوع نیاز مشتریان خود تغییر دهیم و این تغییر، در جهت راحتی شما مشتریان به جهت ثبت سفارشات عمده انواع مدل تشک ها خواهد بود که بتوانید حتی شده به صورت غیر حضوری هم به پایین ترین قیمت ها از سمت کارخانه تولید کننده تشک مسافرتی، دست یابید.

انواع مدل تشک مهمان

بهترین قیمت انواع مدل تشک مهمان

تولیدات تشک مهمان در مدل های مختلف، برای نیازهای مختلف مشتریان می باشد که بتوانیم بهترین قیمت های ممکن را در نتیجه فروش بی واسطه تشک مهمان، به دست مشتریان خود برسانیم.

امروزه یکی از عواملی که منجر به افزایش قیمت تشک و یا دیگر ملزومات خواب در بازار شده است، مربوط به وجود واسطه ها بوده و در نتیجه، با بهره مندی از یک سایت و خدمات گوگل، تلاش خود را بر این امر معطوف نموده ایم که بتوانیم فروش محصولات خود را از کارخانه تولید کننده، بدون واسطه به انجام رسانیم.

تولیدات تشک مهمان مجموعه پاندا با نمونه کارها و قیمت های متعددی ارائه می شود که این تنوع، به دلیل تعدد نیازهای موجود در بازار و همچنین تفاوت در اولویت های نیازهای مشتریان می باشد.

پس اگر خواهان دستیابی به بهترین قیمت های بازار برای خرید عمده تشک مهمان هستید، می توانید با مجموعه ما در تماس باشید چرا که چنین شرایط ایده آلی را برای شما مشتریان توانسته ایم فراهم آوریم.

تشک مهمان ساک دار برای صادرات

تشک مهمان ساک دار برای صادرات

در خصوص بسته بندی تشک مهمان، استفاده از ساک های چمدانی و یا کاورهای مخصوص، از اهمیت بالایی برخوردار است و در خصوص مدل تشک های مهمان صادراتی، بسته بندی ساک چمدانی می تواند گزینه مناسبی باشد.

ساک چمدانی، هم از استحکام و مقاومت بالاتری برخوردار است و هم این که کمک بیشتری به محافظت از تشک می نماید و با توجه به این که در بحث صادرات تشک مهمان، نیازمند این هستیم که بتوانیم تشک را در یک فاصله مکانی طولانی ارسال نماییم، هر چه بسته بندی محکم تر و مقاوم تر باشد، احتمال این که تشک ها سالم به مقصد برسند هم افزایش می یابد.

به هر حال با عرضه مستقیم انواع مدل تشک های مهم ساک دار و تشک های مسافرتی شیک و جدید، در تلاشیم تا نیازهای شما مشتریان را بتوانیم پاسخ دهیم و برای همکاری و کسب اطلاعات دیگر، می توانید اقدام به تماس نمایید.

فروش تشک مسافرتی از کارخانه

فروش تشک مسافرتی از کارخانه اصفهان

کارخانه تولید تشک اصفهان را می توان به عنوان یکی از قطب های اصلی برای فروش انواع تشک مسافرتی معرفی نمود که برای مشتری، این اطمینان و تضمین را خواهد داشت که هیچ واسطه ای در میان نبوده و از طرفی، به پایین ترین قیمت های ممکن هم می تواند دست یابد.

تشک مسافرتی به عنوان یک وسیله کاربردی می باشد که تجارت برروی آن هم می تواند منفعت های زیادی داشته باشد اما این امر، مستلزم آن خواهد بود که بتوان از یک مرجع درست و مطمئن، اقدام به خرید تشک نمود و باز هم تاکید می کنیم که کارخانه تولید کننده تشک مسافرتی، بستر مناسبی خواهد بود که شما بتوانید از طریق ارتباط با آن، اقدام به رفع نیازهای خود نمایید.

فروش بی واسطه انواع تشک مسافرتی از طریق کارخانه با روش های مدرن و از جمله از طریق این سایت انجام می شود که شما از چنین فضایی برای تامین عمده انواع مدل تشک های مورد نیاز خود می توانید استفاده نمایید.

پاندا خواب

قیمت عمده تشک مهمان یک نفره

تشک مهمان یک نفره که عمدتا با سایز ۱۹۰ * ۹۰ سانتی متر تولید می شود برای تعیین قیمت عمده فروشی، نیاز به این دارد که بدانیم از چه وزنی تشکیل شده است و جنس الیاف و نوع لایه های تشکیل دهنده و همچنین جنس پارچه های مورد استفاده برای دوخت این مدل تشک ها، عامل اساسی و مهم برای تعیین قیمت این محصولات خواهد بود.

تشک مسافرتی و مهمان که وزن دو کیلوگرم داشته و از لایه های آکاردئون تشکیل شده باشد، به عنوان یکی از بهترین مدل تشک هایی است که به نوبه خود، ارائه دهنده قیمت های مناسب هم خواهد بود.

این نوع تشک به همراه تنوع بیش از ده ها مدل تشک مهمان دیگر را آماده فروش نموده ایم که شما بتوانید این محصول را برای خرید عمده، متناسب با نوع نیاز و زمینه های مصرفی خود سفارش دهید.

معمولا در خصوص تشک های مسافرتی، اندازه های تک نفره، از میزان فروش بیشتری برخوردار هستند و به همین دلیل، تنوع ارائه شده در خصوص تشک های تک نفره هم از سمت تولید کنندگان این محصول، بالاتر می باشد.

به هر حال در این مجموعه در تلاشیم تا بتوانیم به بهترین شکل در جهت رفع نیازهای شما اقدام نمایید و ارائه این تنوع و فروش بی واسطه تشک مسافرتی، بخشی از اقداماتی است که به جهت رسیدن به این امر، به انجام رسانیده ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی 4 کیلویی VIP

تشک مسافرتی ۴ کیلویی VIP + مشخصات پارچه تشک | خرید عمده تشک مسافرتی

تشک مسافرتی ۴ کیلویی VIP را می‌توان از طریق مراکز مختلف ازجمله سایت‌های فرش آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده