کالای خواب پاندا
خانه / تشک پنبه ای / قیمت خرید تشک پنبه ای دست دوز

قیمت خرید تشک پنبه ای دست دوز

تشک پنبه ای دست دوز هم از دیگر نیازهایی خواهد بود که در بازار وجود دارد و تولید چنین تشک های خوب و کاربردی توسط کارگاه های متعددی در کشور انجام می شود. بهترین قیمت برای خرید عمده انواع تشک دست دوز، از طریق همراهی ما، برای شما، قابل دستیابی خواهد بود. می توانید اطلاعات کامل را از مشاورین فروش پاندا خواب، دریافت نمایید.

خرید عمده تشک

یکی از الیاف پرکاربرد و در عین حال با خواص و کارایی زیاد که می توان از آن هم برای پر کردن تشک استفاده نمود، پنبه است و علاوه بر این، قابلیت استفاده در تولید بالش، لحاف و روتختی و …. را هم دارد.

بهترین نوع تشک پنبه ای دست دوز که از کیفیت و طول عمر بالایی هم برخوردار هستند، در حال تولید بوده و در ادامه، ضمن ارائه مشخصات آن ها، خرید عمده تشک را هم امکان پذیر می نماییم.

تشک پنبه ای یک نفره

اندازه استاندارد تشک پنبه ای یک نفره چقدر است؟

تشک پنبه ای یک نفره با اندازه های استاندارد ۲۰۰*۹۰، ۲۰۰*۱۰۰، ۱۸۰*۸۰ سانتی متر تولید می شوند.

اما بسته به گروه های مختلف سنی، این قابلیت نیز ایجاد شده تا بتوان با اندازه های دیگری هم به تولید و دوخت تشک پنبه ای دست دوز اقدام نمود.

به طور مثال، تشک نوزادی هم یکی از دیگر تشک هایی است که از جنس پنبه ای تولید می شوند و بالطبع، اندازه کوچکتری هم خواهند داشت.

به هر حال در این مرکز، برای سفارشات عمده شما مشتریان در خصوص تشک پنبه ای دست دوز ، بهترین موقعیت را فراهم ساخته ایم.

تشک پنبه ای

بهترین وزن تشک پنبه ای چه مقدار است؟

تشک پنبه ای دست دوز بسته به این که در اندازه تک نفره و یا دونفره تولید می شوند، وزن متفاوتی از پنبه را نیاز خواهند داشت.

از وزن ۵ کیلوگرم پنبه تا ۱۶ کیلو گرم، امکان استفاده از الیاف پنبه ای برای پر کردن تشک وجود دارد و این وزن، بستگی به ابعاد تشک دارد.

عامل دیگری که تعیین کننده وزن تشک می باشد، نیاز مشتری خواهد بود و گاها هستند مشتریانی که به دنبال قیمت ارزان در خرید عمده تشک می باشند و از همین رو، تشک هایی با وزن پایین تر تولید می شود.

قیمت تشک دست دوز

قیمت تشک دست دوز به چه عواملی بستگی دارد؟

تشک دست دوز پنبه ای تحت تاثیر عوامل متعددی برای قیمت گذاری قرار می گیرد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر، پرداخت:

  • نوع پنبه
  • وزن پنبه مورد استفاده
  • جنس پارچه
  • ابعاد تشک
  • نوع بسته بندی

هر کدام از این عوامل هم به نوبه خود، جای صحبت و بررسی دارد که در این بخش، مجال توضیح آن ها نمی باشد.

به هر حال شما با دسترسی مستقیمی که به تولید کننده تشک دست دوز پنبه ای دارید، می توانید با اطمینان کامل، اقدام به سفارش عمده نمایید.

فروشگاه تشک پنبه ای

بهترین فروشگاه تشک پنبه ای دست دوز برای خرید عمده کجاست؟

بهترین فروشگاه که شما بتوانید سفارش عمده انواع تشک پنبه ای مورد نیاز خود را ارائه نمایید و در این حین، از قیمت های خوب و رقابتی برخوردار شوید، مربوط به سایت پاندا خواب خواهد بود.

ما از این روش تجاری، به منظور کاهش هزینه های جانبی و همچنین ارائه بهترین قیمت و ایجاد موقعیت دسترس پذیری برای تمامی شهرها به جهت سفارش تشک، استفاده نموده ایم.

در نتیجه شما می توانید هر نوع سفارشی که در خصوص تشک دست دوز دارید، به ما ارائه نمایید.

تشک نوزادی

بهترین الیاف برای تشک نوزادی کدام است؟

در تولید و دوخت تشک نوزادی هم این امکان وجود دارد که از الیاف متعددی استفاده شود اما بهترین الیافی که در پر کردن تشک، می توان مصرف نمود، مربوط به الیاف پنبه ای است.

دلیل خوب بودن الیاف پنبه ای برای تشک نوزادی، می تواند مربوط به طبیعی بودن آن باشد.

اما توجه داشته باشید که رویه مناسب برای چنین تشک هایی هم باید از پارچه های صد در صد پنبه ای باشد تا از بروز حساسیت و آلرژی در نوزادان، جلوگیری نماید.

تشک پنبه ای دست دوز

سفارش تولید تشک پنبه ای دست دوز

اگر تشک پنبه ای دست دوز مورد نیاز شما، باید اندازه و وزن مشخصی داشته باشد، این امکان و موقعیت برای شما فراهم شده است تا بتوانید به صورت مستقیم، اقدام به سفارش تولید تشک نمایید.

راه های ارتباطی ما ساده ترین روش برای خرید عمده تشک می باشد. همچنین شما این امکان را خواهید داشت که به صورت حضوری هم برای سفارش تشک اقدام نمایید و تمامی این موارد، بستگی به شرایط شما خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

خرید تشک پنبه‌ای برای دیسک کمر

خرید تشک پنبه‌ای برای دیسک کمر | تولید سفارشی تشک سنتی قطر ۱۵Cm

دیسک کمر یکی از بیماری‌های شایعی است که بیشتر افراد به آن دچار می‌شوند. علت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده