کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ترک / قیمت روبالشی ترک برای خرید عمده در ایران

قیمت روبالشی ترک برای خرید عمده در ایران

قیمت روبالشی ترک برای خرید عمده در ایران، توسط گروه پاندا خواب، به صورت کاملا رقابتی ارائه می شود که این امر سبب شده تا فرصت های خوبی برای مشتریان در جهت ثبت سفارش خرید عمده روبالشی فراهم شود.

روبالشی برند لومانا

در میان مارک های مختلف روبالشی خارجی، روبالشی برند لومانا از بهترین گزینه هایی خواهد بود که در بازار ایران، وجود دارد و مدل هایی همچون آمیتریس، می تواند از گزینه های خوب به حساب آید و اگر شما بخواهید روبالشی های خوب و باکیفیت را انتخاب نمایید، مجموعه پاندا خواب می تواند گزینه خوب به حساب آید.

روبالشی خارجی ترکی

روبالشی خارجی ترکی در ایران

روبالشی خارجی با برندهای ترکی خوبی امروزه وارد بازار ایران شده اند که از جمله آن ها می توان به روبالشی لومانا اشاره نمود و چنین روبالشی هایی با اندازه ۷۰*۵۰ و از جنس ساتین و تنسل، تولید می شود.

این نوع روبالشی ها از جنس الیاف گیاهی توسط این شرکت تولید می شود که عاملی شده تا کیفیت محصولات، تا حد امکان افزایش یابد.

واردات روبالشی ترک

واردات روبالشی ترک

واردات روبالشی به کشور از ترکیه، با نمونه های مختلفی انجام می شود که سفارش این محصولات، بنا به خواسته مشتریان می تواند بر اساس مدل های مختلفی انجام پذیرد.

هم اکنون، روبالشی لومانا از برترین برندهای موجود در بازار ترک بوده که تامین مدل های مختلف آن را می توانید با یک تماس به انجام رسانید.

عمده فروشی روبالشی

بازار عمده فروشی روبالشی

عمده فروشی روبالشی در بازار کنونی ایران به اندازه ای است که می توان از این طریق، به ارائه قیمت های رقابتی کمک نمود و اگر شما هم تمایل به بهره مندی از بازار رقابتی بازار داشته باشید، می توانید از شرایط کنونی، استفاده نمایید.

قیمت روبالشی ترک

قیمت روبالشی ترک برای خرید عمده در ایران

در ایران با توجه به برندهای ارائه شده در خصوص روبالشی نخی، این امکان فراهم می شود که قیمت های مختلفی را ارائه نمود و هم اکنون روبالشی لومانا را با بهترین قیمت می توانید سفارش دهید.

روبالشی برای خرید عمده در بازار با جنس های ساتین و … که طول عمر بالایی را هم دارد، می تواند مورد نیاز مشتریان مختلفی باشد که از طریق این مرکز می توانید اقدام به تامین نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت روبالشی لبه‌دار پارچه خارجی

قیمت ۱۰ مدل برتر روبالشی لبه‌دار پارچه خارجی + فیلم کارخانه | New Pillowcase |

روبالشی یکی از کالاهای خواب جزئی و درعین‌حال پرکاربرد است. این کالا موجب حفاظت از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده