کالای خواب پاندا
خانه / پتو یک نفره / قیمت پتو یک نفره | خرید عمده پتو گل برجسته برای صادرات

قیمت پتو یک نفره | خرید عمده پتو گل برجسته برای صادرات

قیمت پتو یک نفره

قیمت پتو یک نفره برای خرید عمده، بر اساس فاکتورهایی مانند وزن، کیفیت، گل برجسته بودن و همچنین طرح و رنگ های مورد استفاده برای تولید پتو، تعیین می شود. برای صادرات پتو گل برجسته به کشورهای همسایه و … می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا بهترین و جدیدترین مدل پتوهای گل برجسته را با بهترین قمیت برای فروش عمده در اختیار شما قرار دهیم.

امر صادرات پتو، به یکی از عرصه های تجاری خوب و پررونق در بازار کشور تبدیل شده است و این که شما بخواهید برای سفارش عمده پتو اقدام نمایید، در قدم اول، نیاز است که بدانید قصد همکاری با کدام کشور را دارید و این مسئله از جمله مهم ترین مراحلی خواهد بود که باید سپری نمایید.

انتخاب درست پتو بر اساس نیاز یک کشور، بدون شک می تواند شما را با بهترین سودآوری هم همراه نماید. به طور مثال، نیازهای یک کشوری مانند عراق، با بازار افغانستان متفاوت خواهد بود و ارائه پتوهایی متناسب با نیاز کشورهای مختلف، از جمله تخصص های ما در این مجموعه به حساب می آید.

کارخانه تولید پتو گل برجسته

کارخانه تولید پتو گل برجسته در ایران

در میان تولید کنندگان ایرانی، این قابلیت وجود دارد که بتوانیم به معرفی و عرضه پتوهایی با برندهای متنوع اقدام نماییم و بدون شک، با توجه به این که شهرهای فعالیتی هر یک از این کارخانه ها، متفاوت از دیگری می باشد، از هر شرکتی برای پاسخ گویی به نیازهای مشتریان همان شهر و اطراف آن شهر، می توان استفاده نمود و این امر هم به نوبه خود، بازخوردهای مثبتی به همراه دارد.

اما در این قسمت، بیشتر قصد داریم در خصوص صادرات پتو صحبت کنیم تا هم مسیر لازم برای سپری نمودن این کار را در اختیار شما قرار دهیم و هم این که این قابلیت را فراهم آوریم که شما بتوانید انواع مدل پتو را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.

سفارش پتو برای بازار افغانستان، در صورتی که از مشهد انجام پذیرد، هزینه های باربری کمتری به دنبال خواهد داشت و به همین دلیل، محصولات پتو شادیلون برای بازار افغانستان، می تواند گزینه مناسبی به حساب آید و این در حالی است که برای صادرات پتو به عراق، از محصولات کارخانه پتو لاله و نرمینه که به تهران نزدیک تر هستند، می توان استفاده نمود.

بهترین مدل پتو گل برجسته

بهترین مدل پتو گل برجسته تک رنگ

پتو تک رنگ و گل برجسته، یکی از بهترین مدل هایی خواهد بود که برای خرید عمده شما مشتریان، می تواند مورد انتخاب قرار بگیرد و تولید این مدل پتوها، از سمت شرکت های متعددی انجام می شود و هر شرکتی هم به نوبه خود، طرح های خاصی را برروی پتوهای تک رنگ، قرار می دهد.

به طور مثال، می توان محصولات کارخانه پتو شادیلون را نام برد که در خصوص پتوهای تک رنگ، محصولات زیر را ارائه نموده است:

 • پتو پایا
 • پتو تیسا
 • پتو چیکا
 • پتو نیکا
 • پتو دیاموند

این مدل پتوهای گل برجسته، هر کدام دارای وزن و قیمت های مخصوص به خود هستند که شما با انتخاب هر کدام از این موارد، می توانید به یک ترکیب رنگی خوب و مناسب اقدام نمایید.

اما کارخانه های دیگری هم هستند که توانسته اند در صنعت تولید پتو، اقدام به ارائه پتوهای تک رنگ نمایند و در میان آن ها، می توان پتو زنبق شرکت لاله را معرفی نمود و این مدل پتو هم به نوبه خود می تواند شامل اندازه های تک نفره و دونفره باشد.

پتو سروین شرکت نرمینه هم یکی دیگر از نام های آشنا در بازار به حساب می آید که اگر شما قصد خرید پتو مسافرتی تک رنگ را داشته باشید، می توانید محصولات این شرکت را مورد انتخاب خود قرار دهید و بدون شک، این مدل پتوها هم با توجه به نوع بافت و همچنین وزن و قیمتی که دارند، نیاز مشتریان متعددی خواهند بود.

بهترین قیمت پتو یک نفره

بهترین قیمت پتو یک نفره برای خرید عمده

فعالیت های صادراتی، نیازمند خرید عمده پتو با حجم و ظرفیت بالایی دارد و این که شما بتوانید به بهترین قیمت های موجود در بازار دست یابید هم امری است که می تواند با روش های متعددی قابل انجام باشد.

اما به هر حال، با توجه به روش های متعددی که وجود دارد، ما، فروش اینترنتی را برای شروع همکاری و معرفی محصولات خود انتخاب نموده ایم تا از این مسیر، بتوانیم انواع مدل پتوهای یک نفره را با بهترین قیمت، به دست مشتریان برسانیم.

تنوع محصولاتی که شرکت پاندا در خصوص پتو یک نفره ارائه می نماید، بسیار متعدد بوده چرا که با کارخانه های زیادی شروع به همکاری نموده ایم و به همین دلیل، این توانایی در ما وجود دارد که متناسب با نوع نیاز مشتریان خود بتوانیم گام برداریم.

یکی از این کارخانه ها، پتو نرمینه می باشد و بدون شک، شما هم با این کارخانه تولید کننده پتو، آشنایی لازم را دارید و محصولات متنوع این شرکت، رفع کننده نیازهای متفاوت خواهد بود.

پتو لیلیان یزد به دلیل ابتکاری که در تولید داشته و همچنین نوع دستگاه های پیشرفته ای که در خط تولید خود به کار گرفته است، به خوبی توانسته محصولاتی خوب و باکیفیت را ارائه نماید و پتوی هدیه این شرکت، هم در بازار افغانستان و هم در بازار عراق، به خوبی توانسته جایگاه بگیرد و فروش بالایی را از آن خود نماید.

و حالا نوبت به معرفی کارخانه پتو شادیلون می رسد که در این شرکت هم به خوبی شاهد این مسئله هستیم که تولیدات متعددی برای صادرات پتو به کشورهای مختلف، ارائه شده و تمامی این موارد معرفی شده، قابل فروش عمده مستقیم و بی واسطه خواهد بود.

تولیدی پتو نرمینه با محصولات متنوع

تولیدی پتو نرمینه با محصولات متنوع

همانطور که اشاره شد، پتو نرمینه به عنوان یکی از مطرح ترین کارخانه هایی است که تولید پتو را به انجام می رساند و از طرفی، محصولات متنوعی هم ارائه نموده تا بتواند در جهت رفع نیازهای بازار، گام بردارد.

اگر بخواهیم به معرفی محصولات مختلف پتو نرمینه بپردازیم، مهم ترین آن ها شامل موارد زیر می باشد:

 • پتو نرمین
 • پتو نگین
 • پتو نسیم
 • پتو سروین
 • پتو نوجوان
 • پتو نوزاد
 • پتو سوپر نگین

این ها بخشی از محصولات شرکت نرمینه خواهد بود که کارخانه این برند پتو در ایران، در شهر کاشان فعالیت می نماید و در طول سال های فعالیتی خود، بر این امر تلاش نموده که بتواند محصولات خود را با تنوع در شکل و همچنین تنوع در قیمت، به بازار عرضه نماید.

خوشبختانه با توجه به این که محصولات پتو نرمینه، کیفیت و استانداردهای لازم را به همراه دارند، در بازارهای صادراتی هم مورد استقبال مشتریان زیادی قرار گرفته اند که این مسئله هم کمک نموده تا بتوان انواع پتو را به کشورهای مختلف، صادر نمود.

این سایت به شما این قابلیت را خواهد داد که بتوانید انواع محصولات پتو نرمینه را با قیمت های مستقیم از کارخانه تولیدی خریداری نمایید و به تجارت های سودآور در بازار این محصول، اقدام نمایید.

وزن پتو یک نفره

وزن پتوی یک نفره استاندارد برای صادرات

برای صادرات پتو یک نفره، وزن این محصول، مورد توجه مشتریان قرار می گیرد و وزن های بین دو تا سه کیلوگرم، عمده نیازهای مشتریان را تشکیل می دهد و به همین دلیل است که کارخانه های مختلف، این مدل پتو را با طرح های مختلفی تولید می نمایند.

به طور مثال، یکی از پتوهایی که معرفی کردیم، پتو زنبق می باشد که این مدل پتو، به صورت ساده و گل دار، توسط کارخانه پتو لاله، بافته می شود و وزن استاندارد آن نیز ۲۲۰۰ گرم می باشد.

در خصوص وزن پتو چیکا و نیکا که از محصولات کارخانه پتو شادیلون می باشد هم باید گفته شود که این مدل پتوها هم از وزن ۲۳۰۰ گرم برخوردار هستند و به نوبه خود، یک پتوی خوب و باکیفیت یک نفره را ارائه می نمایند.

اگر بخواهید برای خرید عمده پتوی یک نفره استاندارد و باکیفیت اقدام نمایید و نیاز به این دارید که وزن های متفاوتی را سفارش دهید، تنوع محصولات شرکت پاندا به اندازه ای خواهد بود که تمامی نیازهای شما را به صورت یکجا و با شرایط ایده آل، رفع نماید.

قیمت پتو آتیس دونفره

قیمت پتو آتیس دونفره گل برجسته

پتو آتیس دونفره هم به عنوان یکی از نمونه کارهای گل برجسته می باشد که این محصول، توسط گروه تولیدی شادیلون، ارائه می شود و سوالی که برای خریداران عمده این مدل پتو، پس از مشاهده طرح های مختلف آن، مطرح می شود، این است که قیمت چند؟

در بازار ایران، شرایطی حاکم می باشد که این اجازه را به تولید کنندگان و فروشندگان اصلی یک محصول نمی دهد تا قیمت را به صورت ثابت به مشتریان خود اعلام نمایند و نوسانات قیمت در بازار ایران، بسیار زیاد می باشد.

با وجود این که شرکت پاندا، فروش خود را از طریق این سایت به انجام می رساند، اما به دلیل وجود نوسانات قیمت، از اعلام قیمت انواع پتو در این سایت، خودداری می نماییم.

پتو دونفره گل برجسته آتیس و یا هر مدل پتوی دیگری که مد نظر داشته باشید را می توانید از طریق راه های ارتباطی که در این سایت قرار داده شده است، از قیمت روز آن مطلع شده و پس از آن، در صورت تمایل، ثبت سفارش خود را هم به انجام رسانید.

در کنار پتو آتیس، محصولات دیگر پتو شادیلون هم وجود دارد که می توان به پتو چیکا، پتو دیاموند، پتو آیلار، پتو نیکا و … اشاره نمود و تمامی این محصولات از سمت کارخانه، در اختیار شما قرار گرفته است.

پتو گل برجسته الماس

مدل پتو گل برجسته الماس

یکی از نمونه پتوهای سنگین گل برجسته که هم دارای مدل های تک نفره و هم دونفره می باشد، پتو گل برجسته الماس بوده و این مدل پتوی خوب و باکیفیت، برای صادرات به کشورهایی که به مسئله کیفیت اهمیت می دهند، یک گزینه کاربردی به حساب می آید.

با وجود برندهای متعددی که در بازار وجود دارد و محصولات پتو را ارائه می نمایند، اما پتو ایرانی مدل الماس، یکی از مدل کارهایی است که می تواند به تنهایی، نیازهای بخش اعظمی از مشتریان را رفع نماید و حتی برای صادرات به کشور عراق هم گزینه مناسبی محسوب می شود چرا که هم از بسته بندی مناسبی برخوردار است و هم اقدام به ارائه یک کیفیت خاص نموده است.

پس چه خوب است که شما هم برای خرید عمده این مدل پتوی گل برجسته ایرانی اقدام به تماس نمایید که بدون شک، برای شما بهترین قیمت ها را ارائه می نماییم.

قیمت پتو نرمینه مدل نگین

قیمت پتو نرمینه مدل نگین

در قسمت قبل گفتیم که یکی از محصولات پتو نرمینه، پتو مدل نگین می باشد و این مدل پتوی گل برجسته هم، دارای نمونه های تک نفره و دونفره می باشد که می تواند طرح های متفاوتی را در اختیار شما قرار بدهد.

هم اکنون، تولیدات پتو نرمینه با استفاده از الیاف ضد حساسیت و همچنین با دستگاه های پیشرفته، ارائه می شود که همین مسئله سبب شده تا کیفیت مدل پتوهای مختلف این کارخانه، به خوبی افزایش یابد و این که شما بخواهید به سفارش این مدل پتوها اقدام نمایید، امری است که دسترس پذیری کامل را در اختیار شما قرار داده است.

سفارش عمده پتو نرمینه با مدل نگین و دیگر نمونه ها و همچنین دریافت بهترین قیمت های مربوط به این محصول را از طریق این سایت و راه های ارتباطی آن می توانید به انجام رسانید.

پاندا خواب

قیمت پتو برلیان تک نفره

پتو برلیان هم از مدل های معروف در بازار می باشد که این مدل پتوی خوب و باکیفیت هم به نوبه خود، شاخصه ای مانند قیمت را به خوبی مد نظر داشته و با توجه به کیفیتی که دارد، توانسته بهترین قیمت را هم در اختیار مشتریان قرار دهد.

راه های متفاوتی را می توانید برای سفارش عمده پتو برلیان سپری نمایید اما در بازار امروزی، خرید اینترنتی پتو، بدون شک می تواند به عنوان یکی از بهترین و سریع ترین راه هایی به حساب آید که شما را به هدفتان می رساند.

چنین مسیری را از طریق این سایت به مشتریان خود ارائه نموده ایم که اگر پتو برلیان را در لیست سفارشات خود قرار داده اند بتوانند در یک بازه زمانی کوتاهی، خرید و سفارش آن را هم به انجام رسانند.

از طرفی، هم قابلیت برای ارسال پتوهای تک نفره برلیان به کشورهای خارجی وجود دارد و هم این که شما می توانید این محصول را برای بازار داخلی خریداری نمایید و در هر صورت، تیم فروش ما پاسخگوی شما عزیزان هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی صادراتی

پتو مسافرتی صادراتی + فیلم کارخانه تولیدی پتو سبک

پتو مسافرتی صادراتی در انواع و مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسند. در ایران برندهای مختلفی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده