کالای خواب پاندا
خانه / پتو گل برجسته / قیمت پتو نوجوان نرمینه گل برجسته

قیمت پتو نوجوان نرمینه گل برجسته

قیمت پتو نوجوان نرمینه برای خرید عمده مشتریان کلیه شهرها، کاملا مناسب و رقابتی اعلام شده است و این که شما بخواهید این مدل پتوهای ایرانی و یا انواع مدل پتوهای گل برجسته تک نفره و دونفره را سفارش دهید، امری است که از طریق ارتباط با ما، برای شما امکان پذیر شده است.

پتوهای ایرانی گل برجسته

کانال پتو نرمینه به عنوان یکی از فرصت ها برای آشنایی بیشتر با مدل پتوهای ایرانی گل برجسته برای گروه های سنی مختلف می باشد و ما نیز در این سایت، ضمن در اختیار قرار دادن کانال عمده فروشی پتو، به شما این امکان را می دهیم که برای سفارش عمده پتو نیز به سادگی اقدام نمایید.

پتو مسافرتی نرمینه

قیمت پتو مسافرتی نرمینه

قیمت پتو مسافرتی به دلیل وزن های پایین تری که دارند، از پتوهای معمولی، پایین تر می باشد و این که وزن هر پتو، چقدر باشد، مسئله ای است که بدون شک، می تواند برروی قیمت نهایی پتو، تاثیر گذارد.

تولیدات پتو توسط شرکت پتو نرمینه با استفاده از الیاف مختلفی هم انجام می شود و نوع الیاف سیلک، مینک و … هم عاملی تاثیر گذار برروی قیمت گذاری پتو خواهد بود.

پتوی گل برجسته

قیمت عمده پتوی گل برجسته

پتوی گل برجسته شرکت پتو نرمینه هم محصولاتی است که در بازار کنونی می تواند نیاز مشتریان زیادی باشد و این که شما بخواهید انواع مدل پتوی نرمینه را خریداری نمایید و یا از محصولات موجود در این شرکت، مطلع شوید، اموری است که با یک تماس، امکان پذیر می شود.

با توجه به قیمت های ارزان پتو ایرانی، صادرات پتو به کشورهای خارجی، کاملا مقرون به صرفه بوده و از صرفه های اقتصادی ویژه ای برخوردار می باشند.

پتو گل برجسته نسیم

عمده فروشی انواع پتو تک نفره

انواع پتو تک نفره که برای خرید عمده در اختیار شما قرار گرفته است، شامل پتو گل برجسته نسیم، پتو نگین، پتو سروین، پتو نرمین و … می باشد.

پتوهای نوجوان و کودک هم بخش دیگری از تولیدات شرکت پتو نرمینه را شامل می شود که می تواند با طرح ها و نقش های مختلفی در اختیار خریداران عمده پتو، قرار گیرد.

قیمت پتو نوجوان نرمینه

قیمت پتو نوجوان نرمینه گل برجسته

قیمت پتو نوجوان نرمینه به اندازه ای می باشد که پخش کنندگان پتو با سفارش عمده انواع مدل پتوهای گل برجسته آن، بتوانند به سودآوری های بیشتر، دست یابند.

این که شما بخواهید به خرید پتو نوجوان، جوان، تک نفره و دونفره و یا نوزادی اقدام نمایید، از اموری است که با انتخاب برند پتو نرمینه، تمامی آن ها را می توانید به سادگی سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره

مرکز خرید عمده پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره در بازار تهران

پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره یکی از محصولات شناخته شده ی کارخانه ی تولید پتوی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده