کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / قیمت پتوی یکنفره ایرانی شرکت شادیلون | نوبافت |Shadilon

قیمت پتوی یکنفره ایرانی شرکت شادیلون | نوبافت |Shadilon

کارخانه نوبافت شادیلون ، یکی از تولید کننده های اصلی انواع پتو های یک نفره ، دونفره ، گل برجسته و ساده است. قیمت مناسب پتوی ایرانی کارخانه شادیلون موجب شده است که فروش در کشورهای خارجی هم به طور گسترده انجام شود. قیمت پتوی یک نفره ایرانی در امر صادرات، می تواند با قیمت بازار داخلی، تفاوت های زیادی دارد چرا که امر صادرات، نیاز به خرید حجم بالایی از انواع مدل پتوها خواهد داشت. هم اکنون با توجه به نیاز بازار، انواع مدل پتوی مسافرتی، پتو تک نفره، پتو دونفره و … توسط کارخانه پتو شادیلون ارائه می شود و شما برای سفارش عمده خود می توانید مستقیم با این کارخانه، در تماس باشید.

کارخانه پتو شادیلون

کارخانه پتو شادیلون در مشهد، مدل پتوهای بسیار زیادی تولید می نماید که در میان آن ها، پتو طرح گل برجسته چیکا، نمونه یکی از مدل پتوهای ایرانی می باشد که با نوار دوردوزی شده به همراه بسته بندی ساک دسته دار، عرضه شده است. این مدل پتوی یک نفره با سایز ۱۶۰ * ۲۲۰ سانتیمتر، به عنوان یک پتوی خوب و استاندارد به حساب می آید.

پتو گل برجسته ایرانی

تولیدی پتو گل برجسته ایرانی

امروزه در میان تولید کنندگان پتو گل برجسته ایرانی، پتو شادیلون توانسته جایگاه بهتری در میان مشتریان خارجی به دست آورد.

دلیل این امر را می توان در ویژگی هایی که در پتو گل برجسته ایرانی وجود دارد، جستجو نمود.

از جمله این ویژگی های قابل بیان در خصوص پتو گل برجسته، می توان به عدم پرزدهی و همچنین ثابت بودن رنگ این مدل پتوها، اشاره نمود.

تمامی این موارد در افزایش کیفیت پتو و همچنین افزایش طول عمر این محصول، تاثیرگذار خواهند بود.

شرکت پتو نوبافت شادیلون

سفارش مستقیم انواع پتو یک نفره از کارخانه شادیلون نوبافت

سفارش مستقیم پتو به کارخانه، این مزیت را برای خریداران عمده پتو به همراه خواهد داشت که بتوانند به بهترین قیمت های موجود در بازار، دست یابند.

شرکت پتو نوبافت شادیلون به عنوان یکی از تولید کنندگانی است که دسترسی سریع و مستقیم برای سفارش انواع مدل پتو یک نفره را فراهم ساخته است.

این دسترسی سریع، در نتیجه برخورداری از روش فروش مدرن با استفاده از سایت اینترنتی ایجاد شده است.

پتو یک نفره ارزان

صادرات پتو یک نفره ارزان به پاکستان – شادیلون نوبافت

پاکستان به عنوان یکی از کشورهایی است که می تواند با بازار ایران، مراودات اقتصادی زیادی داشته باشد و خرید عمده پتو، یکی از این مواردی است که می تواند در نتیجه شروع معاملات تجاری، نیاز به آن باشد.

در حال حاضر، کارخانه تولید کننده پتو نوبافت شادیلون از جمله برندهایی خواهد بود که مشتریان می توانند به انتخاب آن برای خرید عمده، اقدام نمایند.

و دسترسی خوب و سریع ایجاد شده در این سایت به گونه ای است که شما بتوانید به انواع مدل پتوی خوب، در کمترین زمان دست یابید.

قیمت پتوی یک نفره ایرانی

قیمت پتوی یک نفره ایرانی شادیلون برای صادرات Shadilon

قیمت پتوی یک نفره ایرانی بر اساس وزن و مشخصاتی که دارند، متفاوت بوده و در امر صادرات، با توجه به نیازی که مشتریان برای خرید عمده پتو دارند، این امکان فراهم شده است که بتوانیم انواع مدل پتوهای مختلف را عرضه نماییم.

کارخانه پتو نوبافت شادیلون، دارای خطوط تولیدی متعددی می باشد که توانسته انواع مدل پتوهای مختلف را متناسب با نیاز مشتریان خود، عرضه نماید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پتو شرکتی

مرکز فروش عمده پتو شرکتی | معرفی شرکتهای تولیدی پتوی ایرانی

مرکز فروش عمده پتو شرکتی مدل‌های جدید و متنوعی از پتو را در اختیار مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده