کالای خواب پاندا
خانه / پتو ژله ای / پتو دونفره ژله ای | قیمت پتو مسافرتی ژله ای

پتو دونفره ژله ای | قیمت پتو مسافرتی ژله ای

پتو دونفره ژله ای

پتو دونفره ژله ای می تواند یک انتخاب درست و ویژه در میان مدل پتوهای مسافرتی باشد که به نوبه خود، می تواند شامل انواع مدل پتوهای ایرانی و خارجی شود. پتو ژله ای سروین، پتو پایا، پتو لاله از انواع گزینه هایی هستند که تولید آن ها در ایران انجام شده و در مقابل، پتو اسکیمو، پتو گلدن و پتو سنفیلا را هم می توان در نمونه پتوهای ژله ای خارجی قرار داد و بسته به نیاز و اولویت های خود، می توانید گزینه های مناسب برای خرید عمده را انتخاب نمایید.

در صنعت پتو بافی، همواره شاهد ارائه محصولات جدید به بازار هستیم و چند سالی است که پتو مسافرتی ژله ای هم به عنوان یکی از مدل پتوهای پرکاربرد، شناخته شده است.

شرکت های زیادی، موفق به دست یابی به دانش تولید پتو ژله ای شده اند که اگر بخواهیم در میان آن ها به معرفی گزینه های مناسب بپردازیم، بدون شک، پتو ژله ای سروین، اولین و بهترین آن ها خواهد بود. در ادامه قصد داریم تا شما را با انواع مدل و برندهای پتو ژله ای آشنا نماییم در صورت تمایل به خرید عمده آن ها، بتوانید ثبت سفارش خود را هم قرار دهید.

کارخانه پتو ژله ای در ایران

کارخانه پتو ژله ای در ایران

پتو ژله ای در ایران توسط کارخانه های متعددی تولید و عرضه می شوند که شناخت این کارخانه ها و محصولات آن ها، می تواند شما را در امر خرید و انتخاب درست، راهنمایی نماید.

از جمله شرکت های عرضه کننده پتو ژله ای، می توان موارد زیر را نام برد:

  1. پتو نرمینه
  2. پتو شادیلون
  3. پتو لاله
  4. پتو افرا

این ها از برندهای معروف و در عین حال محبوب می باشند که شما با انتخاب این کارخانه ها برای همکاری، می توانید به بهترین و جدیدترین مدل پتوهای مسافرتی دست یابید.

در خصوص تولیدات پتوی شادیلون و افرا، باید گفته شود که پتوی مسافرتی این شرکت، به صورت ساده و تک رنگ عرضه می شود و این در حالی است که محصولات دیگر شرکت ها، به صورت طرح دار و گلدار هم عرضه می شود و شما بسته به نوع نیاز خود، این قابلیت را خواهید داشت که طرح های متنوع آن را انتخاب و سفارش دهید.

این انتخاب از سمت شما و ثبت سفارشات، منجر به این می شود که ما نیز فعالیت های خود را به جهت ثبت سفارش، بسته بندی و تحویل به باربری و … را شروع نماییم تا بتوانیم در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن، سفارشات را به دست شما برسانیم.

همچنین اگر خرید شما مشتریان با حجم های بالایی باشد، می توانیم ارسال بار را با استفاده از ماشین های دربستی به انجام رسانیم که بدون شک، قیمت تمام شده انواع پتو کاهش و سرعت ارسال، افزایش خواهد یافت و تمامی این موارد به جهت جلب رضایت مندی شما خواهد بود.

پتو مسافرتی ژله ای در بانه

قیمت پتو مسافرتی ژله ای در بانه

بانه به عنوان یکی از فرصت های ویژه در جهت سفارش عمده پتو مسافرتی ژله ای شناخته شده است و در این بازار، یکی از فاکتورهایی که مورد توجه مشتریان می باشد، قیمت خرید انواع پتو خواهد بود.

خرید عمده پتو ژله ای خارجی در بانه، بدون شک با کمترین قیمت ها امکان پذیر خواهد بود اما مسئله این جاست که چگونه مشتریان می توانند از دیگر شهرها هم برای سفارش پتو از این منطقه اقدام نمایند و به پایین ترین قیمت ها هم دست یابند؟

بدون شک، مسیری که گوگل و اینترنت فراهم ساخته است می تواند ساده ترین و سریع ترین حالت ممکن باشد و این که شما بخواهید برای سفارش پتو مسافرتی ژله ای اقدام نمایید، امری است که در این سایت، امکان پذیر شده است.

هم اکنون با ایجاد موقعیت های خرید اینترنتی پتو ژله ای خارجی با برندهای شناخته شده ای نظیر پتو سنفیلا و پتو اسکیمو، تلاش خود را بر این امر معطوف ساخته ایم تا بهترین محصولات را با متنوع ترین طرح های ممکن در اختیار شما قرار دهیم.

سفارشات پتو از سمت شما، از طریق بخش فروش ما دریافت و پس از بسته بندی، در کمترین بازه زمانی، آماده ارسال خواهند بود.

طرح های پتو ژله ای دخترانه

طرح های پتو ژله ای دخترانه

بخشی از تولیدات پتو ژله ای توسط شرکت ها و کارخانه های مختلف، اختصاص به تولید پتوهای طرح دخترانه دارد که نه تنها با رنگ بندی های شاد، تولید می شوند، بلکه این امکان نیز وجود دارد که طرح های دخترانه هم برروی مدل پتوها چاپ شود تا از این طریق، جذابیت محصولات، افزایش یابد.

اگر بخواهیم به معرفی طرح پتوهای دخترانه بپردازیم، بدون شک، طرح ها و مدل های بیشماری را شامل می شود و در میان آن ها، طرح های کارتونی نظیر السا و آنا یا فروزن، طرح کیتی، مینیون، باب اسفنجی، بخش محدودی از طرح هایی است که شما می توانید مورد انتخاب قرار دهید.

این نوع طرح ها با استفاده از بهترین رنگ و همچنین الیاف تولید شده اند تا از بروز حساسیت و آلرژی جلوگیری نمایند و شما هم این قابلیت را خواهید داشت که در نتیجه ثبت سفارش خود به این مرکز، به متنوع ترین مدل ها و طرح های ممکن هم دست یابید.

خرید آنلاین پتو ژله ای

خرید آنلاین پتو ژله ای

پتوی ژله ای در صنعت کالای خواب، به عنوان یک نیاز شناخته شده است و در نتیجه باید به دنبال ایجاد روش هایی بود که مشتریان بتوانند تامین عمده آن را به صورت آنلاین هم به انجام رسانند.

خرید آنلاین پتو ژله ای می تواند محاسنی به دنبال داشته باشد که به نفع مشتریان و تاجران صنعت پتو، تمام شود. به بخشی از این مزیت ها می پردازیم تا اگر شما هم تمایل به سفارش پتو ژله ای داشته باشید بتوانید از این طریق اقدام نمایید و از این مزیت های همکاری با ما بهره مند شوید.

آیا تا کنون برای شما این اتفاق افتاده که قصد خرید محصولی را داشته باشید اما زمان کافی برای رفتن به بازار و گشتن، نداشته باشید و یا این که حوصله انجام این کار را نداشته باشید؟

در دنیای مدرن امروزِ، شرایطی پیش آمده که دیگر نیاز به این نیست که شما برای تامین اجناس مورد نیاز خود، به روش سنتی عمل نمایید بلکه به راحتی می توانید به ثبت سفارش انواع مدل پتوی مورد نیاز خود اقدام نموده و در نتیجه این امر، در یک بازه زمانی کوتاه، به محصولاتی که مد نظر دارید دست یابید.

در خصوص خرید عمده پتو ژله ای هم چنین شرایطی وجود داشته و در صورتی که متقاضی ثبت سفارش عمده پتو هستید، می توانید از چنین موقعیتی که ایجاد شده، نهایت استفاده را داشته باشید.

پتو ژله ای سنفیلا

قیمت پتو ژله ای سنفیلا

پتو ژله ای مارک سنفیلا هم به لحاظ قیمت، به نسبت مدل پتوهای ژله ای ایرانی، بسیار پایین تر می باشد که این مسئله سبب می شود تا مشتریان زیادی، تمایل به خرید و پخش پتوهای خارجی را داشته باشند.

در نظر داشته باشید که این قیمت های پایین تر، تا حد زیادی به کیفیت و وزن پتوها هم مربوط می شود و پتوهای سنفیلا با توجه به تحقیقاتی که داشتیم، به نسبت پتوهای ایرانی، از کیفیت پایین تری برخوردار هستند و همچنین نوع بسته بندی آن ها نیز ضعیف تر می باشد.

اما با تمامی این تفاسیر، هستند مشتریانی که به دنبال این مدل پتوهای خارجی هستند تا در میان دیگر محصولات خود، عرضه نمایند و اگر شما هم بخواهید به سفارش این مدل پتوها اقدام نمایید، بدون شک، موقعیتی که در آن قرار دارید می تواند شما را به این امر، به بهترین شکل برساند.

سفارش پتو ژله ای سروین

سفارش مستقیم پتو ژله ای سروین

در میان شرکت های تولید کننده پتو ایرانی، شرکت پتو نرمینه، یکی از عرضه کنندگان و تولید کنندگان پتو ژله ای می باشد که محصول خود را با نام تجاری پتو سروین، ارائه نموده است.

این مدل پتوی ایرانی خوب و باکیفیت، به دلیل دارا بودن انواع طرح ها و رنگ بندی ها، انتخاب تاجران زیادی قرار می گیرد و به همین دلیل است که در تلاش هستیم تا دسترس پذیری را برای این قشر از مشتریان، به خوبی و سادگی فراهم سازیم.

سفارش مستقیم پتو، به منزله این خواهد بود که مشتریان بتوانند به قیمت روز و اصلی این محصول دست یابند و درصد تخفیف ها و آفرهای اعمال شده برای عمده فروشی پتو، عاملی بر آن باشد که شما بتوانید به قیمت بی واسطه ای دست یابید.

هم اکنون، انواع مدل پتوی مسافرتی ژله ای که توسط شرکت نرمینه عرضه می شود، شامل نمونه های پتو تک رنگ و ی گلدار می باشد که تماما به صورت گل برجسته، تولید شده اند.

ثبت سفارشات عمده پتو ژله ای سروین، از تمامی شهرها می تواند صورت پذیرد که در نتیجه این امر، شما می توانید به قیمت درب کارخانه برای سفارشات خود دست یابید.

صادرات پتو ژله ای ارزان

صادرات پتو ژله ای ارزان

پتو ژله ای ارزان قیمت، یک محصول تجاری خوب برای بازار صادرات به کشورهای همسایه را فراهم می سازد و در این میان می توان به محصولات دو کارخانه پتو نرمینه و پتو شادیلون اشاره نمود که عرضه کننده انواع مدل پتوی ژله ای سبک و ارزان قیمت هستند.

صادرات پتو را به کشورهای متعددی با توجه به موقعیتی که دارند می توان به انجام رسانید و یکی از بهترین موقعیت ها را می توان در بازار عراق جستجو نمود.

کشور عراق به دلیل این که کارخانه تولید کننده ای در آن فعال نمی باشد، در نتیجه برای تامین نیاز خود، با کشورهایی مثل ایران همکاری می نماید و پتو هم یکی از ملزومات اساسی و مورد نیاز در بازار این کشور خواهد بود.

پس اگر بخواهید به خرید عمده یک مدل پتوی خوب اقدام نمایید، محصولات شرکت نرمینه می تواند نیاز شما را در این بخش، رفع نماید. اما چگونه می توان برای خرید عمده محصولات پتو نرمینه اقدام نمود و به قیمت های خوبی هم دست یافت؟

شرکت پتو نرمینه به دلیل فعالیت های خود در جهت ایجاد دسترس پذیری مستقیم، موقعیت های لازم برای عمده فروشی آنلاین را هم فراهم ساخته و شما هم می توانید در این مسیر، بهترین استفاده را داشته باشید.

فروش عمده پتو مسافرتی ژله ای

فروش عمده پتو مسافرتی ژله ای

با ایجاد ساختار لازم برای فروش عمده انواع مدل پتوی مسافرتی ژله ای، به خوبی توانسته ایم محصولاتی را در دسترس مشتریان قرار دهیم که کاربردی و مورد نیاز می باشد و از طرفی، کمک شایانی هم به صادرات این محصول نموده است.

فروش عمده پتو مسافرتی ژله ای می تواند با انواع برندها و همچنین با انواع کیفیت ها انجام پذیرد که تمام تلاش ما در این بخش، معرفی و فروش عمده پتو سروین به عنوان یکی از بهترین مدل پتوهای ژله ای ایرانی می باشد.

پس چه خوب است که اگر شما هم متقاضی برای ثبت سفارش عمده پتو ایرانی هستید، از ساختاری که در اختیار شما قرار داده شده است، استفاده لازم را داشته باشید چرا که به شما این امکان و موقعیت را می دهد که با پایین ترین قیمت های ممکن در بازار، به تامین عمده پتوهای مورد نیاز خود اقدام نمایید.

کانال تلگرام پتو ژله ای

کانال تلگرام پتو ژله ای ایرانی

کانال تلگرام یکی از بهترین ابزارهایی است که برای معرفی و فروش انواع مدل پتوی ژله ای با مارک های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد و بدون شک، با استفاده از این ابزار، می توان به ایجاد موقعیت فروش پتو در سراسر کشور و همچنین در دیگر کشورها اقدام نمود.

کانال تلگرام شرکت ما در قسمت تماس با ما قرار داده شده و ضمن عضویت در آن، شما این قابلیت را خواهید داشت که با انواع محصولات شرکت ما آشنا شده و همچنین به جهت ثبت سفارشات، با ادمین های آن، ارتباط برقرار نمایید.

پس زمان را از دست ندهید و اگر متقاضی برای سفارش عمده پتو هستید، می توانید با ما تماس برقرار نمایید تا مشاورین فروش ما شما را راهنمایی نمایند.

پاندا خواب

مدل پتو ژله ای دونفره گل برجسته

پتو ژله ای دونفره گل برجسته از مدل محصولات شرکت پتو نرمینه می باشد که نمونه های تک رنگ آن، با طیف رنگی کامل، تولید می شوند و همچنین شما این امکان را خواهید داشت که در میان محصولات پتو نرمینه، به انتخاب پتوهای گل برجسته گلدار هم اقدام نمایید و این مسئله، به نیاز و سلیقه شما بستگی خواهد داشت.

پتو سروین دونفره در کارتن های شانزده عددی بسته بندی می شود و هر پتو، از وزن ۱۵۰۰ گرم برخوردار است و این در حالی است که در خصوص مدل پتوی یک نفره سروین، کارتن ها با تعداد ۲۴ عددی بسته بندی شده اند و شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را بر این اساس، انتخاب و سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی سه‌بعدی قیمت

پتو مسافرتی سه‌بعدی ۳D جدید با قیمت خوب | پتو ۳D | خرید پتو مسافرتی

پتو مسافرتی سه‌بعدی قیمت مناسب را می‌توان از طریق مراکز مختلفی به‌صورت عمده خریداری کرد. …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده