کالای خواب پاندا
خانه / پتو چهارخونه / قیمت پتو مسافرتی چهارخونه مروارید

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه مروارید

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه با مدل مروارید را برای خرید عمده با کارتن های چهل عددی، می توانید از طریق شرکت پاندا خواب به دست آورید که در نتیجه عمده فروشی این سایت، توانسته ایم بهترین قیمت ها را در بازار رقابتی، اعلام نماییم. پتو مدل آبتین، تیبا، باران و پریا هم از دیگر مدل پتوهای چهارخونه می باشند که از وزن های گوناگونی هم برخوردار هستند.

پتوهای سبک مسافرتی چهارخانه

از ارزان ترین پتوهایی که در بازار ایران وجود دارد، می توان به پتوهای سبک مسافرتی چهارخانه اشاره نمود که تولید چنین پتوهایی با الیاف خاص و دستگاه های مخصوص، انجام می شود.

گروه تولیدی باران از جمله شرکت های تولیدی پتو در بازار ایران می باشد که ارزان ترین پتوهای ایرانی و سبک ترین آن ها را ارائه می نماید.

پتو مسافرتی باران

کارخانه پتو مسافرتی باران

کارخانه پتو باران ضمن شناخت نیاز بازار به خرید عمده پتو ارزان قیمت، محصولات متنوعی را ارائه نموده است که از جمله آن ها می توان به پتو مروارید اشاره نمود.

از مشخصه های پتو مروارید شرکت باران می توان به دارا بودن وزن ۶۳۰ گرم اشاره نمود که در کارتن های ۴۰ عددی بسته بندی شده و از طرفی در هر کارتن، تنوع رنگی بین ۷ تا ۱۲ رنگ، قرار داده می شود.

پتو مسافرتی ارزان

قیمت پتو مسافرتی ارزان

در خرید عمده پتو مسافرتی باران با مدل های مختلف، اولین شاخصه ای که می تواند مورد توجه خریداران قرار گیرد، قیمت های ارزان این محصولات خواهد بود که این قیمت ارزان هم به دلیل شاخصه ای همچون وزن پایین پتو ایجاد شده است.

از طرفی جنس و نوع الیاف به کار رفته برای تولید پتو مسافرتی باران هم عامل دیگری شده که شاهد کاهش قیمت این محصول در بازار باشیم و شما این امکان را دارید که برای سفارش هر کدام و اطلاع از قیمت ها، با ما در تماس باشید.

قیمت پتو در گناوه

قیمت پتو در گناوه

بازار گناوه هم به عنوان یکی از دیگر فرصت هایی است که اگر شما بخواهید به تجارت محصول پتو اقدام نمایید، نیاز به خرید عمده پتوهایی با قیمت ارزان، خواهید داشت.

به همین دلیل، پتو باران با مدل های متنوعی که دارد، می تواند یکی از پیشنهادات ویژه به حساب آید که شما بتوانید برروی آن ها، اقدام به فعالیت های تجاری خوب و پرسود، نمایید.

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه مروارید

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه تا حد زیادی به وزن پتو بستگی دارد و در خصوص پتو مروارید که دارای وزن ۶۳۰ گرم بوده و یک وزن متوسط را دارد، می توان یک قیمت معقول در حدود ۲۴۰۰۰ تومان را در نظر گرفت.

اما این قیمت در بازار، ثابت نبوده و شما به منظور دریافت قیمت روز این محصول، می توانید ارتباط خود را با ما برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی پارچه پالتویی

شرکت تولیدی پتو مسافرتی پارچه پالتویی (ملانژ) + قیمت عمده

پتو مسافرتی پارچه پالتویی یکی از زیباترین و گرم‌ترین پتوهای مسافرتی بازار است. این پتو …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده