کالای خواب پاندا
خانه / روتختی دو نفره / قیمت روتختی ورونیکا یک نفره و دونفره از تولیدی

قیمت روتختی ورونیکا یک نفره و دونفره از تولیدی

قیمت روتختی ورونیکا

سرویس کامل لحاف و روتختی تولید شده توسط شرکت ورونیکا با جنس و مدل های مختلفی عرضه می شود که می توانید بهترین مدل روتختی های یک نفره و دونفره را به صورت عمده، در این مرکز، با قیمت تولیدی، سفارش دهید. روتختی پنبه دوزی شده، روتختی ساتین، روتختی سه بعدی، روتختی میکرو تک رنگ، روتختی پلی استر، روتختی رنفورس از انواع جنس و مدل روتختی هایی هستند که ظرفیت سفارش عمده آن ها برای شما فراهم شده است.

در صنعت تولید و دوخت روتختی، این قابلیت وجود دارد که بر اساس نوع پارچه های مورد استفاده برای دوخت روتختی، بتوان قیمت های متفاوتی را ارائه نمود و بدون شک، یکی از فاکتورهایی که می تواند رضایت و نظر مشتری را برای خرید روتختی، جلب نماید، فاکتور قیمت خواهد بود.

شرکتی مانند ورونیکا، ارائه دهنده مدل روتختی های بسیار متنوعی با جنس های گوناگون می باشد که شما در نتیجه ارتباط با ما و همراهی ما، می توانید از انواع مدل روتختی های موجود، مطلع شوید.

تولید روتختی پنبه دوزی

تولید روتختی پنبه دوزی ورونیکا

در کشور ما تولید کنندگان زیادی هستند که در صنعت دوخت و تولید روتختی فعالیت می نمایند اما مجموعه ای که بتواند نمونه های مختلف روتختی را به صورت یکجا به مشتریان خود عرضه نماید، بدون شک، بهترین گزینه برای همکاری به حساب می آید.

پارچه های بسیار متنوعی وجود دارد که برای دوخت و تولید روتختی، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و در این میان، می توان به پارچه های پلی استری اشاره نمود.

استفاده از پارچه های پلی استر برای تولید روتختی های تک نفره و دونفره، هم به صورت ساده و هم پنبه دوزی شده انجام می شود که هر کدام نیز به نوبه خود، ارائه دهنده قیمت های خاصی می باشد.

اما بیایید در خصوص مدل سرویس های روتختی پلی استر دونفره و اجزای تشکیل دهنده این مدل روتختی پنبه دوزی شده با شما صحبت نماییم.

سرویس های روتختی، معمولا از دو روبالشی، یک روتشکی کش دوزی شده به همراه یک لحاف، تولید شده اند اما در صورتی که مشتریان بخواهند، این امکان برای آن ها وجود دارد که تعداد روبالشی ها را مطابق با نظر و سلیقه خود، تغییر دهند.

روتختی یک نفره ورونیکا

روتختی یک نفره ورونیکا مدل سه بعدی

در میان محصولات شرکت تولیدی روتختی ورونیکا، روتختی های سه بعدی تک نفره و دونفره هم به چشم می خورند که این مدل محصولات هم به دلیل جنس باکیفیت و طرح های متنوعی که دارند، رضایت مندی مخاطبین را جلب نموده اند.

این که شما بخواهید به خرید عمده سرویس روتختی ورونیکا با طرح های سه بعدی اقدام نمایید، این نکته را می توانید در نظر داشته باشید که قدرت خرید بالایی را از این طریق می توانید تجربه نمایید.

طرح های فانتزی، طرح های کلاسیک، منظره، اسپرت و … از جمله ایده هایی است که برای دوخت و عرضه سرویس های روتختی، مورد استفاده قرار گرفته است.

مزیت سرویس های روتختی سه بعدی به دیگر مدل ها، مربوط به جنس پارچه های مورد استفاده در تولید این محصول می باشد.

پارچه های بامبو و یا گیاهی، به عنوان اصلی ترین متریال مورد استفاده شرکت ورونیکا برای دوخت سرویس های روتختی سه بعدی می باشد. از طرفی، چاپ سه بعدی انجام شده برروی این مدل روتختی ها به گونه ای است که در اثر شستشو، از بین نرفته و منجر به رنگ دهی هم نمی شود و هیچ گونه حساسیتی ایجاد نخواهد نمود.

پس پیشنهاد می کنیم در فعالیت های تجاری خود، مدل روتختی های سه بعدی را هم برای پخش عمده، انتخاب نمایید که بیشترین حجم فروش شما را به خود اختصاص می دهد.

قیمت روتختی در عبدل آباد

قیمت روتختی در عبدل آباد از تولیدی

عبدل آباد از شناخته شده ترین مکان هایی است که در تولید کنندگان روتختی در آن فعالیت می نمایند و اگر شما، قصد سفارش روتختی به صورت عمده را داشته باشید، بدون شک می توان گفت که این منطقه، یک منطقه طلایی برای شما خواهد بود چرا که می تواند به افزایش حاشیه سودآوری شما، کمک نماید.

اما این که دسترسی به این منطقه از چه راهی امکان پذیر است، امری است که شاید بریا شما هم به یک سوال بزرگ، تبدیل شده باشد؟

ما بهترین قیمت های مربوط به خرید عمده سرویس روتختی را از منطقه عبدل آباد، در نتیجه فروش اینترنتی روتختی، در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم که چنین فرصتی، نه تنها محدود به یک منطقه خاص نمی باشد، بلکه ظرفیت هایی را فراهم ساخته ایم که می توانیم با مشتریان خود در تمامی کشور و حتی کشورهای دیگر، ارتباط برقرار نماییم.

پس اگر شما هم خواهان تجارت های پرسود در عرصه روتختی و کالای خواب می باشید، پیشنهاد می کنیم با ما در تماس باشید چرا که هم می توانیم مدل روتختی های متنوعی را در اختیار شما قرار دهیم و هم این که بهترین قیمت های ممکن را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت سرویس روتختی عروس

قیمت سرویس روتختی عروس

سرویس های روتختی عروس در مجموعه ورونیکا، در حال تولید و دوخت با جدیدترین و شیک ترین مدل ها می باشد و ارائه تنوع قیمت ها در این مجموعه، عاملی شده تا بتوانیم قدرت خرید مشتریان را افزایش دهیم و آن ها را محدود به یک مدل خاص ننماییم.

عمده فروشی روتختی در این مرکز، به گونه ای انجام می شود که مشتریان بتوانند همواره به ثبت سفارش جدیدترین سرویس های روتختی در بازار اقدام نمایند و بدون شک، این مزیت برای آن ها وجود دارد که از مسیر، بتوانند سودآوری های خود را هم افزایش دهند.

اگر نظر ما را در خصوص مدل روتختی های مناسب برای جهیزیه عروس بخواهید، سرویس های روتختی مخمل و روتختی ژاکارد و پنبه دوزی شده از نمونه کارهایی خواهند بود که کیفیت خوب و طول عمر بالا و همچنین ظاهر مناسبی را به همراه دارند و این ویژگی ها در نگاه اول، نظر مشتری را به خود جلب می نماید.

این که بخواهید از قیمت مدل روتختی های دونفره ما مطلع شوید، امری است که از طریق تماس با تیم فروش ما برای شما امکان پذیر خواهد بود و کارشناسان فروش ما در این بخش، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

قیمت انواع سرویس روتختی

قیمت انواع روتختی ساتن

یکی دیگر از سرویس روتختی هایی که شما در جهت خرید عمده آن ها می توانید اقدام نمایید، سرویس های روتختی ساتن بوده و این مدل روتختی های تک نفره و دونفره هم به نوبه خود دارای جذابیت های ویژه و خاصی هستند که سبب شده تا فروش به نسبت خوبی داشته باشند.

مزیت روتختی های ساتن به نسبت روتختی های دیگر، می تواند به طول عمر بیشتر و همچنین طرح های جذاب تر آن مربوط شود که بدون شک، از مهم ترین مزیت ها هم محسوب می شود.

اگر شما بخواهید تجارت پرسودی را در صنعت روتختی و کالای خواب تجربه نمایید، نیاز است که بتوانید محصولات خود را با تنوع بیشتری عرضه نماییم و اگر روتختی های ساتن را هم به لیست محصولات خود اضافه نمایید، بدون شک، این مزیت برای شما وجود دارد که بتوانید به سودآوری های بیشتری دست یابید.

هم اکنون که در میان تولیدات خود، روتختی های ساتن را هم اضافه کرده ایم، پیشنهاد می کنیم تا با تیم فروش ما در تماس باشید تا با کسب اطلاعات در خصوص قیمت روز این مدل سرویس های روتختی، بتوانید برای ثبت سفارش آن نیز اقدام نمایید و ارائه پایین ترین قیمت های ممکن در این مرکز، شرایط همکاری ایده آلی را در اختیار شما قرار داده است.

مرکز خرید روتختی در تهران

مرکز خرید روتختی در تهران

بازار تهران، مشتریان زیادی هستند که متقاضی برای ثبت سفارش خرید عمده روتختی هستند و ایجاد یک مرکز همکاری مستقیم در این سایت، عاملی شده تا برای مشتریان خود در تهران هم بتوانیم بهترین شرایط پاسخگویی را فراهم آوریم.

عرضه مستقیم روتختی در این مرکز، ارائه دهنده تنوع چشم گیری هم به لحاظ طرح و هم به لحاظ قیمت می باشد و بدون شک، چنین شرایطی را می توان به عنوان شرایط ایده آل همکاری، معرفی نمود.

این که شما بخواهید به خرید عمده روتختی اقدام نمایید، نیاز به کسب مشاوره و همچنین اطلاع از مدل روتختی ها خواهید داشت و به همین دلیل است که تیم فروش ما، پاسخگویی تلفنی را هم امکان پذیر نموده اند تا برای شما مشتریانی که از شهرهای مختلف، قصد همکاری و سفارش عمده روتختی را دارید، بهترین شرایط را فراهم آورند.

قیمت روتختی ساتینت

قیمت روتختی ساتینت با طرح های متنوع

حال می پردازیم به معرفی یکی از بهترین مدل روتختی هایی که در تولید آن ها، طرح های متنوعی مورد استفاده قرار گرفته است و آن هم مربوط به روتختی های ساتینت می باشد. این نوع سرویس های روتختی ساتینت، هم از جنس پارچه های ایرانی می باشد و هم با پارچه های خارجی تولید می شود.

این تنوع را هم به جهت ارائه قیمت های مختلف، ارائه نموده ایم تا بتوانیم به مشتریان خود، حق انتخاب بیشتری با توجه به اولویت هایی که دارند، بدهیم.

اما اکثر مشتریانی که با ما در تماس هستند، این سوال برای آن ها مطرح می شود که چرا قیمت انواع سرویس روتختی را برروی این سایت، درج نمی کنیم؟

پاسخ این سوال، امری کاملا روشن می باشد. در کشور ما، قیمت ها ثابت نبوده و نوسان قیمت ها از یک سو، ما را از انجام این کار، باز می دارد.

نکته دیگری که وجود دارد مربوط به حجم خریدهای متفاوت مشتریان می باشد که سبب می شود تا درصد تخفیف هایی که در نظر گرفته شده است نیز متفاوت باشد.

اما شما به سادگی و تنها با یک تماس با تیم فروش ما، می توانید از قیمت روز انواع سرویس روتختی عروس، مطلع شده و اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

سفارش سرویس کامل روتختی

سفارش سرویس کامل لحاف و روتختی ژاکارد

یک سرویس روتختی کامل، شامل لحاف، روتختی، روتشکی، روبالشی، روکوسنی و همچنین بالش های گرد و … خواهد بود.

سرویس روتختی ژاکارد ده پارچه، نمونه یکی از مدل روتختی هایی خواهد بود که در دوخت آن ها، از بهترین جنس پارچه ها، استفاده شده است و این مدل سرویس های روتختی، یکی از اصلی ترین انتخاب هایی خواهد بود که می توان برای جهیزیه عروس داشت.

دوخت این مدل روتختی ها با استفاده از دستگاه های صنعتی انجام شده و همین امر، عاملی برای افزایش کیفیت کار و همچنین ارائه بهترین طرح و مدل ها می شود.

قیمت روتختی دونفره ورونیکا

قیمت روتختی دونفره ورونیکا

مدل روتختی های ورونیکا، همانطور که می دانید با پارچه هایی از جنس های متفاوت، تولید شده اند و در نتیجه این امر، می توان یک شرایط خوب و ایده ال برای تجارت در این عرصه را فراهم نمود.

به طور مثال، در میان مدل روتختی های دونفره ورونیکا، روتختی پلی استر، یکی از ارزان ترین سرویس های روتختی به حساب می آید که دوخت این سرویس ها، به صورت شش پارچه انجام می شود و می تواند یک محصول خوب و کاربردی و مقرون به صرفه باشد.

اما مدل روتختی ده نفره پارچه مخمل، یکی از شیک ترین و بهترین سرویس های روتختی خواهد بود که اگر شما بخواهید می توانید از مجموعه ورونیکا به صورت عمده تهیه نمایید و هم اکنون پاسخگویی این سایت به گونه ای است که شما بتوانید از هر شهری برای سفارش عمده روتختی اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید که مدل روتختی های ارائه شده در این مرکز، به لحاظ طرح و قیمت، هیچ گونه محدودیتی نداشته و شما به سادگی و با هر نیازی که باشید می توانید اقدام به تماس با ما نمایید.

سایت ارزانسرای روتختی ایرانی

سایت ارزانسرای روتختی ایرانی

یک سایت هم می تواند به عنوان یکی از موقعیت های فروش ارزان روتختی به حساب آید که پایین ترین قیمت ها را به دلیل فروش بی واسطه خود به دست مشتریان می رساند.

این که شما بخواهید یک مدل روتختی خوب و باکیفیت را خریداری نمایید، سرویس روتختی های ورونیکا، به خوبی می تواند به رفع نیازهای شما کمک نماید.

پس زمان را از دست ندهید و اگر می خواهید در این بازار رقابتی، شما هم سهم خود را به دست آورید، می توانید با تیم فروش ما در تماس باشید.

شرکت ما از توانایی لازم برای ارسال بار روتختی به کلیه شهرها و همچنین در مسیرهای صادراتی، برخوردار است و ثبت سفارشات خود را در این مسیر می توانید مستقیم و بی واسطه، با یک تماس، به انجام رسانید و ارسال از طریق باربری، کمترین هزینه های ممکن را برای شما، به دنبال دارد تا بتوانید سهم سودآوری خوبی داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی ترمه پلی‌استر

قیمت روتختی ترمه پلی‌استر (۵۰ مدل) | دیجیتال | ساتینت

سرویس روتختی ۴ تکه یکی از مدل‌های زیبا و پر تقاضای بازار است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده