کالای خواب پاندا
خانه / پتو دونفره / سفارش پتو دو نفره سبک ارزان قیمت

سفارش پتو دو نفره سبک ارزان قیمت

پتو دو نفره سبک که قیمت ارزان هم به همراه داشته باشد، سفارش مشتریان زیادی از جمله برای صادرات می باشد که مسیر همکاری ایجاد شده، به خوبی توانسته امکان ثبت سفارش انواع پتو با مارک های روز را فراهم آورد و از جمله پتوهایی که می توان معرفی نمود، پتو لاله، پتو نیکوبافت، پتو شادیلون بوده و تنوع محصولات این شرکت، به اندازه ای است که بتوان به هر نیازی، یک پاسخ مناسب داد.

پتو نیکوبافت

تولید کنندگان مختلف پتو، با توجه به این که از ماشین آلات مختلفی استفاده می کنند و کیفیت متریال مصرفی آن ها متفاوت می باشد، در نتیجه توانسته اند انواع مدل پتوها را عرضه نمایند که هر شرکتی، یک سری ویژگی های منحصر به فرد برای خود، در نظر گرفته است که شما هم با توجه به نیاز خود، می توانید برای خرید عمده آن ها اقدام نمایید.

پتو چینی دو نفره

قیمت پتو چینی دو نفره

در بازار کشور ما، پتوهای چینی، امروزه به یکی از محصولاتی تبدیل شده اند که با حجم زیادی در بازار عرضه می شوند و هم دارای اندازه های یک نفره می باشد و هم نمونه های دونفره را شامل شده است.

می دانید که یکی از ویژگی های بارز پتو چینی، مربوط به قیمت ارزان آن ها می باشد که اکثر مشتریان را به سمت خود جذب می نماید اما این ویژگی نباید باعث این شود که مسئله مهم تری مانند کیفیت را نادیده گرفت و پتوهای ایرانی در خصوص کیفیت، توانسته اند بهترین مشخصات را ارائه نمایند.

پتوی دولایه لاله

تولید پتوی دولایه لاله

اگر بخواهیم در میان پتوهای باکیفیت، یکی از گزینه های خوب را معرفی کنیم، پتو دولایه لاله با وزن سنگین خود می تواند پیشنهاد مناسبی به حساب آید که ویژگی هایی نظیر گرمای زیاد و گل برجسته بودن و … را به همراه دارد.

صنعت تولید پتو توسط کارخانه هایی مانند کارخانه پتو لاله مهرگان در قم به خوبی پیشرفت نموده و توانسته اند بهترین مدل پتوها را تولید و عرضه نمایند.

پتو ارزان قیمت

صادرات انواع پتو ارزان قیمت

صادرات پتو هم به عنوان یکی از بهترین حوزه های تجاری در بازار کشور ما می باشد که موقعیت های مربوط به همکاری های تجاری با کشورهای مختلف را به خوبی فراهم می آورد و اگر بخواهید در این عرصه وارد شوید، در گام اول باید از نیاز مشتریان کشورهای مختلف، مطلع شوید.

در صادرات پتو به بازار عراق، انتخاب پتوهای ارزان قیمت، می تواند گزینه خوبی باشد که شما را در موفقیت این مسیر، یاری می نماید و پتو لاله از بهترین و ارزان ترین پتوهای موجود در بازار می باشد.

پتو دو نفره سبک

سفارش پتو دو نفره سبک ارزان قیمت

پتو دو نفره سبک در مدل های مسافرتی هم عرضه می شوند که این حالت سبب می شود تا ارزان ترین قیمت ممکن را نیز داشته باشند و در میان مدل پتوهای مختلفی که در بازار وجود دارد، پتو دو نفره سروین می تواند یک گزینه پیشنهادی خوب باشد.

در بیان دیگر مشخصات پتو مسافرتی سروین، می توان به گلدار و ساده بودن و همچنین برجسته بودن نقش های آن اشاره نمود و هر دو سایز یک نفره و دونفره برای این مدل پتو نرمینه، وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو دونفره نرمینه

قیمت انواع پتو دونفره نرمینه گل برجسته

پتو دونفره نرمینه با طرح گل های برجسته، از انواع مدل های پیشنهادی برای جهیزیه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده