کالای خواب پاندا
خانه / روتختی چهل تکه / سفارش خرید روتختی دخترانه چهل تیکه

سفارش خرید روتختی دخترانه چهل تیکه

سفارش خرید روتختی دخترانه چهل تیکه در این سایت، برای شما مشتریان این امکان را فراهم می آورد که در هر موقعیت مکانی که باشید بتوانید به بهترین جنس و قیمت دست یابید.

یکی از روش های فروش و عرضه مستقیم انواع روتختی های دخترانه و پسرانه، مربوط به فروش اینترنتی خواهد بود.

روتختی های چهل تکه از گذشته تا به امروز از نمونه مدل هایی می باشند که نه تنها از مد نمی افتند، بلکه همواره شاهد افزایش طرفداران این دسته از روتختی ها نیز هستیم.

روتختی پنبه دوزی چهل تکه

روتختی پنبه دوزی چهل تکه دونفره

دوخت روتختی های چهل تکه تک نفره و دونفره به صورت پنبه دوزی شد انجام می شود که در نتیجه می توان از این سرویس های روتختی بسیار شیک، به عنوان لحاف نیز استفاده نمود.

پیشنهاد این دسته و مدل از روتختی ها به عنوان سرویس های خواب جهیزیه عروس، می تواند جذابیت ویژه ای به همراه داشته باشد ضمن آن که با توجه به سلیقه های مختلف، امکان دوخت و تولید روتختی با طرح های متنوع نیز وجود دارد.

روتختی چهل تکه دوزی کتان

قیمت روتختی چهل تکه دوزی کتان

دوخت روتختی های چهل تکه با استفاده از پارچه های کتان به عنوان یکی از ایده های پرکاربرد می باشد که امروزه بیش از صد ها مدل و خلاقیت، ارائه شده است.

اما ویژگی مثبت مهمی که در خصوص این نسل از روتختی ها می توان بیان نمود مربوط به قیمت های مناسب آن ها به نسبت انواع روتختی های ترک می باشد.

روتختی دخترانه چهل تیکه

سفارش خرید روتختی دخترانه چهل تیکه

روتختی های دخترانه که با طرح های شاد و رنگ های جذاب به صورت چهل تکه تولید شده اند، از جمله مدل روتختی های آماده فروش در این سایت محسوب می شوند.

می توانید ضمن تماس با واحد فروش پاندا خواب که راه های ارتباطی در ادامه در اختیار شما قرار گرفته است، ضمن اطلاع از انواع مدل روتختی های موجود، اقدام به سفارش عمده خود نیز نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
مدیران فروش خانم رضوی آقای شفیعی
شماره موبایل: 09126987976
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روتختی چهل تکه کتان

فروش عمده روتختی چهل تکه کتان

روتختی چهل تکه کتان که در اندازه های تک نفره و دونفره تولید شده است …

دیدگاهتان را بنویسید