کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / تشک یک نفره مسافرتی قیمت | تشک با لایه آکاردئون | شرکت پاندا

تشک یک نفره مسافرتی قیمت | تشک با لایه آکاردئون | شرکت پاندا

تشک یک نفره مسافرتی قیمت

تشک یک نفره مسافرتی قیمت خوبی را در نتیجه فروش مستقیم از کارخانه خواهد داشت. تولیدات تشک مسافرتی با لایه آکاردئون و یا بدون این لایه، در نتیجه فعالیت های شرکت پاندا، قابلیت فروش به سراسر کشور را خواهد داشت که این مسئله، گامی در جهت یکسان سازی قیمت ها هم خواهد بود.

تشک مسافرتی به دلیل وزن کم، حجم پایین و قیمت های مقرون به صرفه ای که دارند، امروزه به یک نیاز اساسی در هر خانه ای تبدیل شده اند. اگر شما خواهان این باشید که محصولی مانند تشک مسافرتی را تامین و پخش نمایید، این امر، مستلزم ارتباط با یک شرکت تولیدی خواهد بود.

تشک مسافرتی اصفهان از جمله اصلی ترین مراجعی خواهد بود که شما می توانید ضمن ارتباط با آن، اقدام به ثبت سفارش انواع تشک، در وزن ها و مشخصات مختلف نمایید.

تولید تشک مسافرتی سبک و کم جا

تولید تشک مسافرتی سبک و کم جا

سبک و کم جا بودن را می توان دو مشخصه و ویژگی، از ویژگی های تشک مسافرتی معرفی نمود که سبب شده تا امروزه طرفداران این مدل تشک ها در بازار کشور ما هم افزایش یابد.

در نظر داشته باشید که شرکتی مانند مجموعه پاندا، تولیدات متعددی را در زمینه تشک مسافرتی ارائه نموده است و در نظر دارد تا با تنوع بیشتر محصولات خود، طیف بیشتری از مشتریان را هم به سمت خود جذب نماید.

نوع بسته بندی تشک مسافرتی هم به وسیله کاور و ساک هایی می باشد که نگه داری و جا به جایی را ساده و سریع تر خواهد نمود و در مجموعه پاندا، به تمامی این مسائل، دقت خواهیم نمود تا در نهایت، یک محصول خوب و کاربردی را به دست شما مشتریان برسانیم.

تشک مسافرتی یک نفره با لایه آکاردئون

تشک مسافرتی تولید شده با لایه آکاردئون هم بر اساس نوع آکاردئون مورد استفاده می تواند کیفیت های متفاوتی داشته باشد و همین مسئله هم تا حد زیادی سبب شده تا شاهد تفاوت قیمت در بازار باشیم.

لایه آکاردئون، یک لایه به هم پیوسته و منسجم می باشد که می تواند به سفتی و کیفیت بیشتر و دوام بالاتر تشک، کمک نماید اما این نوع لایه را در بازار، با قیمت و کیفیت های گوناگونی عرضه می نمایند.

هر چه کیفیت لایه آکاردئون بالاتر باشد، می توان انتظار سفتی و استحکام بیشتر تشک بود و در میان محصولات مجموعه پاندا، انواع نمونه های تشک مسافرتی با لایه های متنوع را مشاهده خواهید نمود.

قیمت تشک ارزان و مشخصات آن

قیمت تشک ارزان و مشخصات آن

برای خرید تشک ارزان، در گام نخست، باید تشک هایی با وزن پایین را انتخاب نمود و این یکی از مشخصاتی است که مد نظر قرار می گیرد.

تشک هایی که در داخل آن ها لایه آکاردئون مورد استفاده قرار نگرفته هم می تواند تا حد زیادی، قیمت های پایین تر را به همراه داشته باشد.

تشک های بدون زیپ، از جمله تشک هایی هستند که در داخل آن ها از الیاف رنگی، استفاده می شود و این نوع الیاف به دلیل بازیافتی بودن، می توانند قیمت های پایین تری هم به دنبال داشته باشند.

تولیدات خوب و ارزان قیمتی را هم برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم که ضمن تماس با تیم فروش ما، می توانید انواع مدل تشک مسافرتی خوب و ارزان قیمت را انتخاب و سفارش دهید.

پاندا خواب

خرید عمده تشک از کارخانه تولیدی

برای خرید عمده تشک مسافرتی، کارخانه تولید کننده می تواند یک مرجع اصلی و دسترس پذیر باشد و این دسترس پذیری، محدود به مشتریان یک منطقه نبوده، و از طریق شرایط فروش اینترنتی، این قابلیت را فراهم ساخته ایم که بتوانیم خدمات و محصولات خود را به مشتریان در تمامی شهرها و حتی کشورها عرضه نماییم.

از همین طریق، بسیاری از هزینه های مربوط به مشتریان را هم کاهش داده ایم تا در نهایت، یک خرید خوب و مطمئن و در عین حال مقرون به صرفه را برای شما مشتریان عزیز، امکان پذیر نماییم.

ارتباط با تیم فروش ما، به شما این قابلیت را خواهد داد تا بتوانید از لیست انواع محصولات تشک مسافرتی ما مطلع شده و اقدام به خرید عمده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان | بهترین الیاف تشک

تشک های مسافرتی امروزه از استقبال بسیار خوب برای فروش برخوردار بوده اند، که اصفهان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده