کالای خواب پاندا
خانه / تشک ویستر / بازار فروش تشک ویستر مدل ناژین

بازار فروش تشک ویستر مدل ناژین

تشک ویستر مدل ناژین از مدل های پیشنهادی ما برای فروش عمده در بازار می باشد. در کنار این محصول، شما می توانید دیگر تشک های طبی و فنری این گروه را انتخاب و برای خرید عمده آن ها با ما تماس بگیرید.

توان بالای شرکت تشک ویستر در زمینه تولید تشک های طبی، می تواند به عواملی همچون تجربه بالا و همچنین استفاده از خطوط تولیدی پیشرفته این کارخانه باشد. نوع مفتول های به کار رفته در تولید تشک های ویستر، از نمونه های اسپانیایی بوده که از استحکام و در عین حال راحتی خوبی برخوردار هستند.

تشک طبی ناژین

پخش تشک طبی ناژین

تشک های ناژین به عنوان تشک های طبی فنری خوب تولید شده توسط ویستر می باشد که ارائه چنین تشک هایی با تضمین کیفیت ۴ ساله انجام شده و این کارخانه با استفاده از تکنولوژی روز اروپا در خط تولید خود، توانسته بالاترین سطح کیفیت را برای تشک های خود، ارائه نماید.

ارتفاع ۲۵ سانتیمتری، پارچه رویه صد در صد پنبه ای و همچنین اسکلت فنری بونل از اصلی ترین مشخصه هایی است که در چنین تشک هایی می توان بیان نمود.

تشک ویستر با فنر متصل

تولید تشک ویستر با فنر متصل

تشک های فنر متصل به عنوان بخشی از تولیدات شرکت تشک ویستر می باشد که چنین تشک هایی، از فنرهای مارپیچ باز تشکیل شده است، از رایج ترین مدل هایی هستند که تولید آن ها توسط شرکت هایی همچون ویستر، انجام می شود.

وجود چنین فنرهایی در تشک ها، در صورتی که از فنرهای خوب و باکیفیت استفاده شده باشد، عاملی برای  افزایش کیفیت و طول عمر تشک ها خواهد بود.

تشک ویستر مدل ناژین

تشک ویستر مدل ناژین با فنر بونل

در پیشنهاد یکی از بهترین مدل تشک های طبی ویستر که با فنر بونل تشکیل شده اند، تشک های ناژین را می توان معرفی نمود و چنین تشک هایی با طول دومتری و عرض های استاندارد برای اندازه های تک نفره، دونفره و نوجوان تولید می شوند.

عرضه مستقیم این سایت در خصوص تشک های طبی فنری، می تواند بهترین پیشنهاد برای فعالان این عرصه اقتصادی باشد تا به تامین تشک های مورد نیاز خود اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک ویستر نوجوان

پخش عمده تشک ویستر نوجوان ۱۸۰*۸۰

تشک ویستر نوجوان با اندازه استاندارد ۱۸۰*۸۰ سانتیمتری تولید می شود که پخش عمده این …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده