کالای خواب پاندا
خانه / تشک ابری / تولیدکنندگان مرغوب ترین تشک ابری در بازار تهران

تولیدکنندگان مرغوب ترین تشک ابری در بازار تهران

مرغوب ترین تشک ابری که توسط تولید کنندگان داخلی در حال پر شدن می باشد برای فروش عمده در بازار تهران، اصفهان، مشهد و … به صورت اینترنتی هم عرضه می شود. این تکنیک مدرن به کار رفته برای فروش تشک های ایرانی سبب شده تا به حذف واسطه ها اقدام نموده و در نتیجه بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار گیرد.

همانطور که می دانید تولید تشک با متریال متنوعی انجام می شود و در نتیجه کاربردهای آن ها نیز متفاوت خواهد بود. تشک ابری به عنوان یکی از سبک ترین و ارزان ترین تشک های بازار محسوب می شود.

از ویژگی های قابل بیان در خصوص تشک های ابری می توان به نرم بودن آن ها اشاره نمود و از همین رو پیشنهاد می شود که به صورت مداوم از این نوع تشک ها استفاده نشود.

انواع تشک ابری

سایز و اندازه انواع تشک ابری

تشک های ابری هم مانند دیگر تشک های موجود در بازار با سایز و اندازه های استانداردی تولید می شوند که از جمله آن ها موارد زیر می باشد:

  • ۲۰۰ * ۹۰
  • ۲۰۰ * ۱۲۰
  • ۲۰۰ * ۱۴۰
  • ۲۰۰ * ۱۶۰
  • ۲۰۰ * ۱۸۰

اندازه تشک های بیان شده برای تخت های یک نفره و دونفره می باشد و از طرفی تشک های ابری اغلب برای محیط های خوابگاهی و عمومی تهیه می شوند.

مرغوب ترین تشک ابری

مرکز فروش عمده مرغوب ترین تشک ابری مسافرتی

یکی از دیگر کاربردهای تشک های ابری، مربوط به تامین سرویس خواب مسافرتی می باشد که معمولا این مدل تشک ها با ضخامت های کمتری تولید و عرضه می شوند.

بهترین محل پیشنهادی برای فروش عمده تشک های ارزان قیمت، فضای اینترنتی است و گروه پاندا خواب با بهره مندی از این فضا، به بهترین شکل این امکان را برای شما فراهم ساخته تا بتوانید ثبت سفارش خود را به انجام رسانید.

تشک هایی با قیمت ارزان و بدون واسطه و منطبق بر سفارشات شما در کمترین زمان، قابل ارسال می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده تشک مسافرتی

قیمت عمده تشک مسافرتی | کارخانه تشک مسافرتی عمده ای

امروزه یکی از کالاهای ضروری برای مسافرت، تشک مسافرتی می‌باشد. با استفاده از این تشک‌ها …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده