کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / صادرات انواع تشک مسافرتی قیمت مناسب

صادرات انواع تشک مسافرتی قیمت مناسب

تشک مسافرتی قیمت مناسب در کارخانه تولیدی اصفهان، با تنوع کاملی عرضه می شود و تشک ها با تقسیم بندی های مختلفی عرضه می شود که هر کدام از آن ها را که بخواهید می توانید مستقیم از شرکت پاندا خواب، تهیه و سفارش دهید که عمده فروشی این مرکز، ارائه دهنده بهترین مدل تشک ها می باشد.

تشک آکاردئونی

تشک آکاردئونی نمونه یکی از مدل تشک هایی است که هم در بازار داخلی و هم بازار خارجی، میزان مصرف بالایی دارد و این که فروش تشک مسافرتی ایران به چه کشورهایی انجام می شود، سوالی است که در ادامه متن، اقدام به پاسخ آن می نماییم.

تشک ابری یک نفره ارزان

تشک ابری یک نفره ارزان

بخشی از تولیدات تشک مسافرتی، در زمینه تولید تشک یک نفره با ابر می باشد که این نوع تشک ها، اغلب از مصارف سازمانی برای خوابگاه ها و …، برخوردار می باشد.

استفاده از ابر برای پر کردن تشک های مسافرتی، عاملی برای کاهش قیمت های این محصول، خواهد بود و هم اکنون نیز تولیدات خوبی در زمینه تولید تشک های مسافرتی، انجام شده است.

تشک مهمان ارزان سبک

تشک مهمان ارزان سبک

یک ویژگی و شاخصه مهمی که سبب شده تا تشک مهمان، از ارزان ترین قیمت های ممکن، برخوردار باشد، سبک بودن این مدل تشک ها خواهد بود و شرکت پاندا خواب، قابلیت تولید تشک از وزن ۱۸۰۰ گرم تا ۳۴۰۰ گرم به عنوان تشک یک نفره را دارا می باشد.

از تشک های ۱۸۰۰ گرمی هم شامل زیر شاخه های متعددی به لحاظ زیپ دار بودن، دارا بودن لایه آکاردئونی و … می باشد که تمامی این موارد را به هنگام خرید می توانید انتخاب نمایید.

تشک یک نفره ارزان

قیمت تشک یک نفره ارزان

تشک ارزان قیمت، تشک های سبک وزن ما می باشد که حتی در امر صادرات نیز می تواند گزینه خوبی به حساب آید و اکثر کشورهای عربی نظیر عراق، تمایل به خرید چنین تشک هایی دارند.

اما تشک های مرغوب پنبه دوزی پاندا خواب هم جایگاه ویژه ای در میان تشک ها دارند که این نمونه تشک ها، به دلیل دارا بودن کیفیت خوب، مشتریان خاص خود را هم خواهند داشت.

تشک مسافرتی قیمت مناسب

صادرات انواع تشک مسافرتی قیمت مناسب

صادرات انواع تشک مسافرتی قیمت مناسب به بازارهای همسایه، زمینه های همکاری خوبی را ایجاد نموده تا تاجران بین المللی با سرمایه گذاری در این بخش، به سودآوری های بالایی هم دست یابند.

تامین عمده تشک مسافرتی در نمونه های مختلف و یا سفارش تولید تشک در نمونه های دلخواه شما، از جمله اموری است که می تواند از طریق این مرکز، برای شما قابل انجام باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان | بهترین الیاف تشک

تشک های مسافرتی امروزه از استقبال بسیار خوب برای فروش برخوردار بوده اند، که اصفهان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده