کالای خواب پاندا
خانه / پتو گلبافت / صادرات انواع پتوی سیلک گلبافت

صادرات انواع پتوی سیلک گلبافت

پتوی سیلک گلبافت به عنوان یک محصول خوب ایرانی برای صادرات می باشد که امکان تامین عمده انواع طرح و نقش های این مدل پتو، برای خریداران این محصول، فراهم شده است. در صورتی که بخواهید یک پتوی مارک خوب ایرانی را انتخاب نمایید، پتو یک نفره گلبافت با سیستم بافت راشل، می تواند گزینه خوبی باشد.

پتو یک نفره گلبافت

شرکت تولید کننده پتو گلبافت، در تولیدات خود، ایده ها و رنگ بندی های مختلفی را مورد استفاده قرار می دهد که یکی از آن ها مربوط به تولید پتو با رنگ حاشیه گل بهی می باشد و این رنگ، در تولیدات پتو یک نفره، یک ایده خاص و کاربردی می باشد.

پتوی گلبافت کارتونی

قیمت پتوی گلبافت کارتونی

شرکت پتو گلبافت، از این تکنولوژی برخوردار می باشد که طرح های کارتونی هم برروی پتوهای خود، چاپ نماید و این مدل پتو، بر اساس اندازه هایی که دارند، برای گروه های سنی مختلف، قابل استفاده خواهند بود.

به طور مثال، زمانی که پتو کودک، تولید می شود، کوچکترین سایز نیز مورد استفاده برای تولید قرار می گیرد و این سایز پتو، ارزان ترین قیمت را نیز به همراه خواهد داشت.

پتوی گلبافت نوجوان

فروش پتوی گلبافت نوجوان

پتو نوجوان هم توسط شرکت پتوی گلبافت، با مدل ها و طرح های متفاوتی قابل تولید خواهد بود که اگر بخواهیم به فروش عمده انواع پتو گلبافت اقدام نماییم، پتو نوجوان هم بخشی از محصولات ما را تشکیل می دهد.

سایز استاندارد برای پتو نوجوان، ۱۱۰*۱۵۰ سانتیمتر می باشد که در طرح های متفاوتی تولید شده و فروش عمده این سایت، می تواند بهترین قیمت ها را در اختیار خریداران عمده قرار دهد.

پتو گلبافت مشهد

سایت خرید پتو گلبافت مشهد

آیا می دانید که از طریق سایت، می توانید بهترین روش خرید عمده پتو گلبافت را در مشهد و یا هر شهر دیگری تجربه نمایید و کلیه محدودیت ها از این طریق، حذف شده است؟

روش مدرن ارائه شده برای عمده فروشی پتو، شرایطی را فراهم ساخته تا بتوانیم محصولات متنوع پتو گلبافت را در زمانی کوتاه به دست شما برسانیم و این سایت هم به عنوان یکی از این موقعیت ها می باشد.

پتوی سیلک گلبافت

صادرات انواع پتوی سیلک گلبافت

پتوی سیلک گلبافت با انواع طرح ها و اندازه ها، از جمله موارد زیر، قابل تولید می باشد:

در خصوص سایزبندی استاندارد این مدل پتوها هم همانطور که می دانید، سایزهای استانداردی مشخص شده است.

در هر صورت شما این امکان را دارید که برای سفارش عمده پتوی مورد نیاز خود، اقدام به تماس با ما نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

صادرات پتو گلبافت به آلمان

پتو یک نفره گلبافت قیمت | فروش عمده پتو | پتو پاندا

پتو یک نفره گلبافت قیمت عمده فروشی را به همراه دارد که با فروش عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده