کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / پتو مسافرتی صادراتی + فیلم کارخانه تولیدی پتو سبک

پتو مسافرتی صادراتی + فیلم کارخانه تولیدی پتو سبک

پتو مسافرتی صادراتی

پتو مسافرتی صادراتی در انواع و مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسند. در ایران برندهای مختلفی درزمینهٔ تولید پتوی مسافرتی فعالیت دارند. پتوهای مسافرتی ایرانی دارای مدل‌های مختلفی همچون ژله‌ای، چهارخانه، گل برجسته و… هستند. هر یک از این پتوها دارای مشخصاتی بوده و با قیمت مختلفی عرضه می‌شود. پتوهای مسافرتی چهارخانه جزء مدل‌های محبوب و پر تقاضا هستند. این پتوها دارای وزن سبکی بوده و از کیفیت خوبی برخوردارند. خرید این پتوها به روش‌های حضوری و اینترنتی فراهم‌شده است. خرید مستقیم و غیرحضوری باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

برندهای مطرح پتو صادراتی

پتو مسافرتی صادراتی | برندهای پتو صادراتی

پتوی باران یکی از برندهای مطرح پتوی صادراتی است. کارخانه پتو باران در شهر تهران فعالیت دارد و دارای چندین سال سابقه درخشان تولیدی می‌باشد. پتوهای باران از مرغوب‌ترین مواد اولیه تولیدشده و دارای اندازه‌های مختلفی هستند. بیشتر این پتوها چهارخانه و ریشه‌دار بوده و از رنگ‌بندی متفاوتی برخوردارند. پتوی باران، جزء پتوی مسافرتی صادراتی محسوب شده و به کشورهای مختلفی عرضه می‌شود. برخی از مدل‌های این پتو عبارت‌اند از:

  • پتو تیبا: اندازه این پتو ۱۴۵ در ۱۹۵ سانتیمتر بوده و در وزن ۴۸۰ گرم تولید می‌شود. جنس پتوی تیبا از پلی‌استر است. این پتو در کارتن ۵۵ عددی به فروش می‌رسد.
  • پتو باران: ابعاد پتو باران ۱۵۰ در ۲۰۷ سانتیمتر بوده و در وزن ۵۲۰ گرم تولید می‌شود. جنس پتوی باران از پلی‌استر است. این پتو در کارتن ۵۰ عددی به فروش می‌رسد.
  • پتو مروارید: اندازه این پتو ۱۵۵ در ۲۱۵ سانتیمتر بوده و در وزن ۶۴۰ گرم تولید می‌شود. جنس پتوی مروارید نیز از پلی‌استر است. این پتو در کارتن ۴۰ عددی عرضه می‌شود.
  • پتو آبتین: اندازه پتو آبتین ۱۵۵ در ۲۲۰ سانتیمتر بوده و در وزن ۸۲۰ گرم تولید می‌شود. جنس پتوی آبتین نیز از نخ پلی‌استر است. این پتو در کارتن ۳۴ عددی عرضه می‌شود.

قیمت عمده پتوهای صادراتی

پتو مسافرتی صادراتی | قیمت عمده پتو

پتوهای صادراتی با قیمت‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. قیمت عمده پتوهای صادراتی نسبت به قیمت تکی بسیار مناسب‌تر است. عوامل زیر بر میزان قیمت پتو مسافرتی صادراتی مؤثر است:

  • نوع برند و مارک پتو
  • ابعاد و اندازه پتو
  • نوع الیاف و جنس پتو
  • تعداد سفارش
  • روش خرید

خرید پتو مسافرتی صادراتی به‌صورت مستقیم

پتو مسافرتی صادراتی | خرید پتو مسافرتی

خرید پتو مسافرتی صادراتی به‌صورت مستقیم از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب امکان‌پذیر شده است.
پتوهای این مجموعه با بهترین الیاف و در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. می‌توان این پتوها را با مناسب‌ترین قیمت از این مجموعه خریداری کرد و جهت صادرات مورداستفاده قرار داد. زمینه صادرات این پتوها به کشورهای مختلفی به‌ویژه کشورهای مجاور ایران فراهم‌شده است.

 

فیلم کارخانه تولیدی پتو مسافرتی

در فیلم کارخانه تولیدی پتو مسافرتی علاوه بر مشاهده انواع مدلها و رنگهای پتو مسافرتی ، میتوانید خط تولید پتو مسافرتی چاپی را نیز مشاهده بفرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی باران site

site پتو مسافرتی باران + تماس ویژه خرید پتو باران

پتو مسافرتی باران در طرح و رنگ های بسیار متنوع، در کارخانه ها تولید و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده