کالای خواب پاندا
خانه / پتو گل برجسته / پتو یک نفره ارزان | صادرات پتو گل برجسته به افغانستان

پتو یک نفره ارزان | صادرات پتو گل برجسته به افغانستان

پتو یک نفره ارزان

پتو یک نفره ارزان توسط شرکت های متعددی و با جنس های گوناگون تولید می شود و پتوی گل برجسته را می توان به عنوان یکی از محصولات پرمصرف نام برد که در عرصه صادرات به کشورهای همسایه نظیر افغانستان، می تواند بسیار کاربردی باشد. فروش عمده پتو یک نفره مارک شادیلون، نمونه یکی از مواردی است که شما می توانید برای خرید و ثبت سفارش آن برای بازار صادرات، اقدام نمایید.

فروش پتو زیر قیمت بازار، زمانی امکان پذیر می باشد که اولا، حجم خرید شما مشتریان بالا باشد که شامل درصد تخفیف های خوبی می شود و دوما این که مشتری، ثبت سفارش پتوی مورد نیاز خود را به کارخانه تولید کننده ارائه نماید.

هر کدام از این موارد به صورت جدی می تواند برروی قیمت تمام شده پتو، تاثیر گذار باشد و اگر شما هم بخواهید از این موقعیت خوب و رقابتی استفاده نمایید و به تجارت و کسب و کار خود رونق بخشید، می توانید با ما در تماس باشید.

صادرات پتو یکی از عرصه های تجاری پررونق در کشور ما می باشد که امروزه با ایجاد بستر لازم برای این کار، توانسته ایم به شما این امکان و قابلیت را بدهیم که برای انجام امور صادراتی، بهترین مدل پتوهای ایرانی را خریداری نمایید.

کارخانه تولید پتو مسافرتی

کارخانه تولید پتو مسافرتی پایا

نوبافت شادیلون، نام کارخانه ای است که تولیدات پتو مسافرتی پایا را به انجام می رساند و راه اندازی این شرکت تولیدی پتو، در شهر مشهد و با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و به روز، انجام شده است.

سال ۱۳۸۳، در یک بازه زمانی شش ماهه، اقدامات مربوط به نصب و راه اندازی ماشین آلات پتو بافی در کارخانه نوبافت شادیلون، انجام شد و پس از آن، شاهد تولید حجم و ظرفیت بالایی از مدل پتوهای مختلف بودیم به گونه ای که به سادگی توانستند نیاز بخش قابل توجهی از بازار را تامین نمایند.

اما تولید برای بازار داخلی، تنها زمینه فعالیتی این شرکت نبوده و این کارخانه، در عرصه صادرات هم به خوبی توانسته وارد شود و محصولات مختلفی را ارائه نماید.

پتو پایا، بخشی از تولیدات این شرکت محسوب می شود که شامل نمونه کارهای زیر می باشد:

 • پتو یک نفره تک رنگ بدون برجسته پایا
 • پتو یک نفره تک رنگ برجسته پایا
 • پتو دونفره تک رنگ بدون برجسته پایا
 • پتو دونفره تک رنگ برجسته پایا (تیسا)

این ها مدل پتوهایی هستند که با نام پتو پایا به بازار عرضه می شوند و در خصوص نوع بسته بندی و تعداد در کارتن این محصولات، باید گفته شود که پتوهای یک نفره در کارتن های ۱۶ تایی و پتوهای دونفره در کارتن های ۱۴ تایی بسته بندی می شوند.

سایز پتوی یک نفره پایا، ۱۵۰ در ۲۰۰ سانتیمتر و با وزن ۱۴۰۰ گرم می باشد و در خصوص پتوی دونفره پایا هم ۲۰۰ در ۲۲۰ با وزن ۱۷۰۰ گرم و شما با چنین اطلاعاتی، می توانید برای ثبت سفارش انواع مدل پتوی یک نفره و یا دونفره، اقدام نمایید.

پتوهای معرفی شده با توجه به مشخصاتی که دارند، در دسته پتوهای مسافرتی بوده و بسته به نیاز و سلیقه خود، می توانید انواع مدل های تک رنگ و یا گل دار آن را مورد انتخاب قرار دهید.

کانال تلگرام فروش پتو

کانال تلگرام فروش پتو در بازار

کانال تلگرام، به عنوان یکی از ابزارهایی است که می توان از طریق آن، برای معرفی و فروش عمده انواع مدل پتو در کلیه شهرها و کشورهای مختلف اقدام نمود.

در خصوص محصولات پتو شادیلون هم این قابلیت ایجاد شده که بتوانیم به ایجاد یک ساختار مناسب و دسترس پذیر به جهت عرضه مستقیم مدل پتوهای شادیلون، اقدام نماییم.

پتوهای شرکت شادیلون، شامل مدل ها و نام های مختلفی می باشد که از جمله آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

 1. پتو یک نفره عروسکی
 2. پتو آتیس
 3. پتو دیاموند
 4. پتو روشا
 5. پتو چیکا
 6. پتو نیکا
 7. پتو گلدن آتیس
 8. پتو آیلار
 9. پتو نوجوان
 10. پتو نوزاد
 11. پتو پایا

این ها بخشی از مدل های مختلف پتو شادیلون می باشد که هر کدام از آن ها دارای یکسری مشخصات فنی و ظاهری می باشد و در ادامه با معرفی هر کدام از این مدل پتوها، سعی داریم تا بستری را هم فراهم آوریم تا شما به سادگی برای خرید عمده آن ها اقدام نمایید.

پتو دو نفره آیلار

قیمت پتوی دونفره مدل آیلار

پتو آیلار را می توان به عنوان یکی از مدل پتوهای خوب و گل برجسته شادیلون معرفی نمود که تولید این مدل پتو، به صورت دونفره انجام می شود.

در خصوص مشخصات فنی قابل بیان در خصوص پتو دونفره گل برجسته آیلار، می توان به وزن سه کیلوگرم و سایز ۲۰۰ * ۲۲۰ سانتی متری این محصول اشاره نمود.

نکته قابل توجه دیگری که می توان بیان نمود در خصوص تعداد در کارتن این مدل پتو می باشد که به صورت هشت عددی، بسته بندی شده است و شما با در نظر داشتن این نکات، می توانید این مدل پتوی ایرانی را مورد انتخاب قرار دهید.

ثبت سفارش این محصول برای مشتریان خرید عمده پتو گل برجسته، به سادگی امکان پذیر خواهد بود به گونه ای که شما در یک بازه زمانی کوتاه، بتوانید این مدل پتوی ایرانی را سفارش دهید.

انتخاب پتو آیلار برای بخش صادرات هم می تواند گزینه مناسبی باشد که به نوبه خود، سودآوری های خوبی هم خواهد داشت.

پس از بستری که از سمت کارخانه تولید کننده پتو شادیلون ایجاد شده به منظور ثبت سفارش عمده پتو، می توانید استفاده نمایید تا به قیمت های خوبی هم برسید.

سفارش انواع پتو گل برجسته

سفارش انواع پتو گل برجسته آتیس

حال نوبت به معرفی پتو گل برجسته آتیس رسیده تا بتوانید با آگاهی و شناخت از مشخصات این مدل پتوی ایرانی که در مشهد تولید می شود، بتوانید برای سفارش عمده آن نیز اقدام نمایید.

پتو آتیس، در نمونه های زیر تولید و عرضه می شود:

 • گل برجسته
 • تک نفره
 • دونفره
 • تک رنگ
 • گل دار

با توجه به حالت های بیان شده، چهار مدل از پتوی آتیس وجود دارد که شما می توانید در سفارشات خود، لحاظ نمایید.

پتو دونفره آتیس دارای بسته بندی هشت عددی و پتو یک نفره آن هم دارای بسته بندی ده عددی می باشد.

این تعداد در بسته بندی، برای برخی مشتریان مناسب و برای برخی غیر مناسب می باشد و به همین دلیل این قابلیت از سمت کارخانه شادیلون وجود دارد تا در صورتی که شما مشتریان، برای کاهش هزینه های باربری، نیاز دارید تا تعداد در کارتن افزایش یابد، بتوانید این امر را به ما اعلام نمایید.

تمام تلاش گروه شادیلون در جهت رضایت مندی شما مشتریان بوده و به همین دلیل، نیازها و درخواست های خود را می توانید با ما در میان گذارید تا در حد امکان، برای شما به انجام رسانیم.

مدل پتوی روشا

عرضه مستقیم مدل پتوی روشا

پتو روشا هم نمونه خوب و کاربردی از یک پتوی گل برجسته می باشد که این مدل پتوی یک نفره گل برجسته، دارای بسته بندی های ده عددی می باشد.

طرح های متنوعی که برای چاپ پتو روشا، مورد استفاده قرار گرفته است، این مدل پتو را از محصولات دیگر، متمایز نموده است.

به خوبی می دانیم که محصولات کارخانه پتو شادیلون، در بازار مصرفی داخلی و صادرات، مورد استقبال و توجه مشتریان زیادی قرار گرفته است. پس چه خوب است که مسیر ساده و سریع برای دسترسی مشتریان به این محصولات را ارائه نماییم.

بازار امروزی به نسبت گذشته، تغییرات زیادی داشته و مزیت های بیشتری هم به همراه دارد به گونه ای که اگر شما بخواهید یک مدل پتوی ایرانی خریداری نمایید، این امر به سادگی برای شما از طریق یک سایت و راه های ارتباطی آن، امکان پذیر خواهد بود.

این سایت، با عرضه مستقیم مدل پتوهای مختلف شادیلون، توانسته بهترین قیمت ها را هم به مشتریان ارائه نماید و علاوه بر این، بستر همکاری خوبی برای کل کشور را ایجاد نموده و شما هم از چنین فضایی می توانید استفاده های خوب و پرسودی داشته باشید.

پتو یک نفره چیکا

پتو یک نفره چیکا گل برجسته با وزن ۲۳۰۰ گرم

و حالا نوبت به پتو یک نفره چیکا می رسد که این مدل پتو، به صورت گل برجسته تولید می شود و وزن ۲۳۰۰ گرمی این محصول، وجه تمایز آن با دیگر مدل ها خواهد بود.

سایز استاندارد پتو یک نفره، ۱۶۰ * ۲۲۰ سانتی متر می باشد و پتوی گل برجسته چیکا هم با این مشخصات، تولید و عرضه می شوند و شما در صورتی که بخواهید به سفارش عمده پتو چیکا اقدام نمایید، بستر همکاری خوبی برای شما فراهم شده است.

مدل پتوهای چیکا، شامل طرح های متعددی می شود که شما بتوانید به تنوع خوب و بالایی با یک انتخاب، دست یابید.

فروش مستقیم پتوهای متنوع از جمله پتو یک نفره چیکا از درب کارخانه، فرصتی را فراهم ساخته تا شما بتوانید یک تجارت پرسود را در نتیجه خرید ارزان از کارخانه به انجام رسانید.

پتو یک نفره نیکا

پخش بی واسطه پتو یکنفره نیکا ۲۳۰۰ گرم

همانطور که گفته شد، تنوع محصولات تولیدی شرکت شادیلون، بسیار بالا بوده و در این زمینه، پتو نیکا که با وزن ۲۳۰۰ گرمی تولید می شود هم یکی دیگر از کارهایی خواهد بود که شما می توانید برای سفارش عمده، مورد انتخاب قرار دهید.

پتوی چیکا، به جهت اندازه و وزن با پتوی نیکا، برابری می نماید اما از لحاظ قیمت، پتوی نیکا، ارزان تر از مدل چیکا می باشد حال آن ها طرح های آن ها نیز با یکدیگر یکسان است.

دلیل این تفاوت قیمت، کیفیت پایین تر پتوی نیکا می باشد که ممکن است از لحاظ اندازه و نوع برش که در پتو ایجاد می شود، دارای نقص های جزیی باشد و همین مسئله، سبب شده تا یک تفاوت قیمت جزیی، داشته باشند.

این مدل پتوی یک نفره با نام نیکا هم دارای اندازه ۲۲۰ * ۱۶۰ سانتی متر می باشد که در کارتن های نه عددی، بسته بندی شده اند.

پتو گل برجسته دیاموند

مدل پتوی گل برجسته دیاموند برای خرید عمده

انتخاب پتوی گل برجسته دیاموند برای خرید عمده، تنها در مدل های دونفره امکان پذیر می باشد که شما، این مدل پتو را با وزن ۳۶۰۰ گرم و سایز ۲۰۰ * ۲۲۰ سانتی متر می توانید سفارش دهید.

تمام تلاش ما در این مجموعه، ارائه کامل ترین تنوع از محصولات پتوی شادیلون می باشد تا شما بتوانید در یک بستر خوب و راحت، برای همکاری با ما اقدام نمایید.

پک هشت عددی پتوی دیاموند هم، این محصول را برای خرید عمده و ثبت سفارش مستقیم از کارخانه، بسیار مناسب نموده است. طرح و وزن ارائه شده برای پتوهای دیاموند شادیلون، این محصول را متمایز از دیگر طرح ها نموده و همین امری، دلیلی بر فروش بیشتر این محصول، خواهد بود.

به هر حال، تلاش ما در مجموعه شادیلون، فراهم ساختن موقعیتی است که بتوانیم با عرضه مدل پتوهای مختلف، نیازهای مشتریان خود را در یک بازه زمانی کوتاه، رفع نماییم.

پاندا خواب

پتو نوزادی و نوجوان گل برجسته شادیلون

گروه صنعتی و تولیدی کارخانه نوبافت شادیلون، در زمینه تولید و بافت پتوهای نوزادی و نوجوان هم، فعالیت های خوبی به انجام رسانیده به گونه ای که شاهد ارائه مدل پتوهای عروسکی ساده و گل برجسته متنوعی هستیم.

پتو نوزادی شادیلون که با سایزهای ۱۱۰ * ۸۰ سانتی متر تولید می شوند، یک مدل پتوی خوب و کاربردی بوده که برای خرید عمده آن، می توانید در کارتن های ۳۶ عددی، اقدام به سفارش نمایید.

تولید پتوی نوجوان شادیلون هم با سایز ۱۱۰ * ۱۴۰ و با کارتن های ۱۸ عددی انجام می شود.

طرح های متنوع که در یک کارتن پتو قرار داده می شود، سبب شده تا این محصول برای مشتریان، بتواند نیازهای آن ها را رفع نماید.

سفارش مستقیم پتو به کارخانه تولید کننده این محصول، می تواند از طریق مسیرهای متعددی انجام پذیرد که در این مسیر، شما می توانید انجام این کار را تنها با یک تماس به انجام رسانید و بدون شک، این کار، سریع ترین و کم هزینه ترین راه ها به حساب می آید.

اما حضور در دفتر فروش ما هم یکی دیگر از مسیرهایی خواهد بود که به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید انواع مدل پتو را از نزدیک، مشاهده نموده و اقدام به ثبت سفارش آن ها نمایید.

صادرات پتو به افغانستان

صادرات پتوی گل برجسته ارزان به افغانستان

بازار افغانستان، موقعیت مناسبی است که بتوان به صادرات پتوی گل برجسته ارزان قیمت، اقدام نمود.

با توجه به این که پتو شادیلون در مشهد و در کارخانه نوبافت شادیلون تولید می شود، و به دلیل همسایگی این شهر با کشور افغانستان، انتخاب مدل پتوهای مختلف شادیلون، می تواند به این امر کمک شایانی نماید که شما بتوانید با کمترین هزینه در باربری و با سرعت بالایی، اقدام به تامین این محصولات نمایید.

بخش فروش پتوی شادیلون، به سادگی این قابلیت را برای مشتریان بخش صادرات پتو، فراهم ساخته تا به جهت ثبت سفارش عمده هر کدام از محصولات این کارخانه، بتوانید اقدام به تماس با ما نمایید و راه های ارتباطی ما نیز در اختیار شما می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو دونفره نرمینه

قیمت انواع پتو دونفره نرمینه گل برجسته

پتو دونفره نرمینه با طرح گل های برجسته، از انواع مدل های پیشنهادی برای جهیزیه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده