کالای خواب پاندا
خانه / پتو گل برجسته / پتو گل برجسته لیلیان | صادرات پتو به عراق | پتو پاندا

پتو گل برجسته لیلیان | صادرات پتو به عراق | پتو پاندا

پتو گل برجسته لیلیان

پتو گل برجسته لیلیان مدل سوپر برجسته از جمله گزینه های پیشنهادی برای خرید عمده و برای صادرات می باشد که این محصول، از طریق این سایت هم برای عرضه مستقیم، در اختیار مشتریان قرار گرفته است. فروش انواع پتو تک نفره و دونفره این کارخانه را به جهت رفع نیاز بازار، به انجام می رسانیم.

پتو گل برجسته lilian از محصولات کارخانه پتوی نگار یزد می باشد که این محصول هم به نوبه خود، در دسته بندی گزینه های مناسب برای صادرات محسوب می شود و دلیل این امر، وجود استاندارد و ویژگی های لازم در این محصول می باشد.

اگر به دنبال یک پتوی لطیف برجسته هستید، محصولات پتوی لیلیان با توجه به نمونه کارهای متعددی که دارند، می توانند گزینه مناسبی به حساب آیند و این که ارائه دهنده نمونه کارهای متعددی هم هستند و همین هم به عنوان یکی از ویژگی های رقابتی این محصول به حساب می آید.

شرکت پتو لیلیان

شرکت لیلیان یزد

این شرکت تولیدی، فعالیت های خود را از سال ۱۳۸۳ شروع نموده و بر همین اساس هم توانسته اقدام به ایجاد فرصت های شغلی بسیاری نماید و در نتیجه به خوبی توانسته شعار رونق اقتصادی را به مرحله اجرا برساند.

برخورداری این مجموعه تولیدی از جدیدترین و آخرین تکنولوژی در خصوص ماشین آلات مربوط به تولید پتو و همچنین همکاری با یک تیم مجرب و متخصص، عاملی بر آن شده تا شاهد تولید روزانه ۳۰۰۰ تخته پتو توسط این کارخانه باشیم.

آقای باعرضه به عنوان رییس هیئت مدیره این کارخانه، سال هاست که در عرصه تجارت و تولید، مشغول به کار بوده و به خوبی توانسته در این مسیر، موفقیت های لازم را به دست آورد.

تولید پتوی لیلیان، یکی از زمینه های کاری این شخص به حساب می آید حال آن که در ابتدای کودکی خود، مشغول به فعالیت های دیگری هم بوده است.

به هر حال، در حال حاضر، شرکت لیلیان را می توان به عنوان یکی از مجموعه های خوب و موفق در صنعت پتو بافی معرفی نمود.

قیمت پتو لاله

قیمت پتوی لاله مدل اسپانیایی

گروه تولیدی پتو لاله، یکی از نمونه کارهایی که به بازار عرضه نموده است، مربوط به پتو مدل اسپانیایی دارد که این مدل، به نوبه خود دارای وزن سنگین می باشد و علاوه بر این، نوع الیاف به کار رفته در داخل این محصول هم از جمله ویژگی هایی بارزی محسوب می شود که سبب متمایز شدن آن، با دیگر محصولات این کارخانه شده است.

به هر حال، در این سایت، صرفا قصد معرفی محصولات یک شرکت تولیدی را نداریم بلکه هدف ما، ایجاد فرصت و ساختاری می باشد که شما بتوانید در شرایط ایده آل، به ثبت سفارش عمده انواع مدل پتو، اقدام نمایید.

در میان محصولات کارخانه پتو لاله، پتو مدل زنبق هم وجود دارد و این مدل پتوی خوب و باکیفیت هم می تواند نمونه یک کار خوب و استاندارد و در عین حال با قیمت مناسب به حساب آید.

این که شما بخواهید در عرصه پتو، به فعالیت های تجاری مشغول شوید، امری است که می تواند با در اختیار داشتن نمونه کارهای متنوع، نتیجه مثبتی هم به همراه داشته باشد.

پس پیشنهاد ما این است که محصولات کارخانه پتو لاله را هم در لیست خود اضافه نمایید که بدون شک، می تواند عاملی برای رشد و رونق کسب و کار شما به حساب آید.

کارخانه پتوی نگار یزد

کارخانه پتوی نگار یزد

حال نوبت به معرفی کارخانه پتوی نگار یزد می رسد که این مجموعه هم توسط خانم زهرا شمس الدینی، راه اندازی شده است و شهر یزد، به عنوان پایگاه اصلی فعالیتی برای این کارخانه به حساب می آید.

تولید پتوی راشل توسط این کارخانه را می توان به عنوان زمینه اصلی فعالیتی تولیدی آن نام برد که به نوبه خود، نمونه کارهای خوب و باکیفیتی را ارائه نموده است.

این که بخواهیم در تجارت پتو موفق باشیم، نیاز است که محصولات متعددی را در اختیار داشته باشیم و بدون شک، پتو نگار یزد با تنوعی که دارد، می تواند یکی از گزینه های خوب و کاربردی به حساب آید.

در معرفی محصولات این کارخانه، می توان به پتو پریما گلدار هم اشاره نمود که وزن استاندارد به همراه گل برجسته بودن و داشتن طرح های جدید و شیک، از جمله ویژگی هایی محسوب می شود که سبب تمایز این مدل پتو، از دیگر نمونه کارها شده است.

چه خوب است که برای خرید عمده پتو، از جمله برای صادرات، با کارخانه تولید کننده، مستقیم در ارتباط باشید که بدون شک، می تواند شما را با بهترین قیمت های ممکن، بهره مند نماید.

سفارش مستقیم پتو دونفره لیلیان

سفارش مستقیم پتو دو نفره لیلیان مدل سوپر برجسته

در میان تولیدات پتو لیلیان، مدل پتو دونفره سوپر برجسته هم می تواند نمونه خوب و مناسبی برای خرید عمده باشد که از ویژگی های بارز زیر، برخوردار می باشد:

 1. اندازه ۲۲۰*۲۴۰ سانتیمتر
 2. یک لایه
 3. طرح برجسته
 4. دوردوزی
 5. بسته بندی دسته دار مقوایی
 6. قابل شستشو

وجود چنین ویژگی های بیان شده در خصوص محصولی مانند پتو، می تواند سبب تمایز آن با دیگر نمونه های موجود در بازار باشد.

این مدل پتوی تک رنگ خوب و باکیفیت، دارای رنگ بندی های متعددی می باشد که از جمله آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

 • صورتی
 • قهوه ای
 • زرشکی
 • نارنجی
 • آبی فیروزه ای
 • آبی تیره
 • گردویی

این تنوع رنگی ارائه شده به خوبی می تواند برای رفع نیازها و سلیقه های مختلف، مناسب باشد. چه خوب است که اگر در عرصه پخش پتو و یا حتی صادرات این محصول، فعالیت می نمایید، تامین عمده نمونه کارهای متعدد این محصول را از کارخانه تولید کننده به انجام رسانید چرا که انجام این کار، تا حد چشم گیری می تواند شما را از بهترین قیمت های ممکن در بازار، برخوردار نماید.

در کنار این مزیت، می توان به سرعت انجام معاملات هم اشاره نمود که به نوبه خود، در افزایش سودآوری هم تاثیرگذار خواهد بود.

پتو گل برجسته به قیمت کارخانه

پتو گل برجسته به قیمت درب کارخانه

پتو گل برجسته، امروزه یک نیاز بسیار بزرگ، محسوب می شود که در صنعت کالای خواب، تولید کنندگان زیادی را می توان نام برد که در حال فعالیت در عرصه بافت پتو گل برجسته هستند.

اما افرادی که در این عرصه، مشغول به تجارت هستند، به خوبی می دانند که برای داشتن سودآوری خوب، نیاز به یک خرید خوب دارند و دریافت قیمت های درب کارخانه، از جمله اطلاعاتی است که بدون شک، مشتریان زیادی به دنبال آن می باشند.

این که شما بخواهید پتو لیلیان را خریداری نمایید و در این خصوص، خواهان این مسئله هستید که بتوانید به یک قیمت مناسب هم دست یابید، امری است که از طریق این سایت، امکان پذیر شده است.

اما زود قضاوت نکنید، این سایت، تنها یک ابزار، برای آشنایی شما با ما می باشد و صرفا قرار نیست که تنها از این راه، برای ثبت سفارش عمده پتو، اقدام نمایید و شما در صورت نیاز خود، این قابلیت را هم می توانید تجربه نمایید که اقدام به ثبت سفارش پتو به صورت حضوری نمایید.

ایجاد فرصت های مختلف همکاری در این مرکز، از آن جهت می باشد که مشتریان ما، نیازهای متفاوتی دارند. پس چه خوب است که شما هم با توجه به نیاز خود، برای ثبت سفارش انواع مدل پتوی گل برجسته اقدام نمایید که بدون شک، بهترین قیمت ها به همراه تنوع لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

لیست قیمت پتو

لیست قیمت پتو برای امروز

اگر امروز به دنبال آن هستید که از لیست قیمت انواع پتو از جمله از محصولات شرکت لیلیان مطلع شوید، بدون شک راه های ارتباطی این سایت می تواند یکی از سریع ترین مسیرهایی محسوب شود که شما را به این هدف می رساند.

گروه صنعتی لیلیان به عنوان تولید کننده انواع پتوی راشل سیلک، توانسته به عنوان اولین مجموعه در ایران، اقدام به تولید پتوی پلی استری با جدیدترین تکنولوژی نماید و بهره مندی از دستگاه های مدرن در خصوص بافت، چاپ و تکمیل پتو، عاملی بر آن شده تا شاهد این مسئله باشیم که این کارخانه، همواره بهترین محصولات را به بازار عرضه می نماید.

کلیه محصولات پتو لیلیان، اعم از پتو یک نفره، مدل های دونفره، نوزادی، کودک، نوجوان و … از جمله کارهایی هستند که فروش آن ها در این سایت هم امکان چذیر شده است تا بسترهای لازم برای همکاری با کل کشور و همچنین به جهت صادرات، فراهم شود.

توصیه ما به شما مشتریان برای شروع همکاری، ارتباط با تیم فروش معرفی شده در این سایت می باشد تا شما را با انواع محصولات شرکت لیلیان آشنا نموده و در این خصوص، بتوانید به یک خرید خوب و مطمئن هم اقدام نمایید.

صادرات پتو گل برجسته

پتوی گل برجسته یکنفره و دونفره مارک لیلیان برای صادرات

برای امر صادرات پتو، محصولات شرکت لیلیان، یک انتخاب هوشمندانه می باشند چرا که این محصولات، ویژگی ها و محاسنی دارند که در هر کشوری که وارد شوند، مورد استقبال، قرار خواهند گرفت.

عوامل متعددی را می توان بیان نمود که سبب می شود تا پتوی راشل لیلیان، مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد و از جمله آن ها، مربوط به نوآوری در صنعت تولید این مدل پتوها می باشد.

این نوآوری، هم به جهت طرح های پتو و هم از جهت کیفیت و نوع ماشین آلات مورد استفاده برای تولید می باشد که سبب شده، تا این محصول را به عنوان یکی از بهترین پتوهای موجود در بازار، بتوان معرفی نمود.

از شرکتی مانند پتو لیلیان، به دلیل نیروها و کارشناسان مجربی که دارد، می توان این انتظار را داشت که همواره در مسیر پیشرفت قرار بگیرند و این مسئله، در طول سال های فعالیتی این کارخانه، به خوبی مشهود بوده است.

پس همکاری داشتن با این شرکت تولیدی، به خوبی می تواند شما را از جدیدترین و بهترین نمونه پتوهای راشل، بهره مند سازد و موقعیت خوبی هم در جهت همکاری مستقیم با کارخانه تولید کننده پتو فراهم شده است تا تاجران بین المللی هم بتوانند برای ثبت سفارش پتو، اقدام نمایند.

خرید اینترنتی پتوی لیلیان

خرید اینترنتی پتوی لیلیان با طرح های متنوع

طرح های پتو لیلیان بسیار متنوع می باشد که با خرید اینترنتی پتوی لیلیان، شما می توانید با کلیه این محصولات، آشنا شده و از طرفی، اقدام به خرید عمده و مستقیم این محصولات هم نمایید.

خرید اینترنتی، نه این که شما از طریق یک درگاه، اقدام به سفارش نمایید، بلکه ما یک مسیر سریع تری را قرار داده ایم تا شما بتوانید با ما، به صورت تلفنی و یا حضوری، ارتباط برقرار نمایید و در نتیجه این ارتباط هم بتوانید ثبت سفارشات عمده خود را به انجام رسانید.

امروزه با توجه به محبوبیتی که محصولات پتو لیلیان در بازار پیدا نموده است، نیاز به ایجاد یک ساختار فروش قوی و قدرتمند می باشد تا نیازهای مشتریان را در یک بازه زمانی کوتاه تری پاسخ دهد و این ساختار هم از طریق ابزارهایی من جمله اینترنت، پایه ریزی شده است که می تواند به شما، این امکان را بدهد که در هر نقطه از کشور و یا جهان که قرار داشته باشید، بتوانید اقدام به ارتباط نمایید.

اما نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد، مربوط به افزایش سرعت اجرای معاملات و همچنین ارسال بار درخواستی شما مشتریان، به دلیل ارتباط مستقیم با کارخانه و نبود واسطه می باشد و بدون شک، این شاخصه ها هم در تجارت امروزی، از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

پاندا خواب

فروش ویژه پتو برای صادرات

در نتیجه فروش بی واسطه پتو از کارخانه، موقعیت های ویژه ای هم ایجاد شده که بتوان در عرصه صادرات هم فعالیت نمود و این صادرات، نیاز به آن دارد که کارخانه تولید کننده پتو، ظرفیت بالایی از محصولات خود را ارائه نماید چرا که این ظرفیت بالا هم به نوبه خود، عاملی بر آن خواهد بود تا مشتری با خیال راحت، برای تامین اجناس مورد نیاز خود اقدام نماید.

شرکتی مانند کارخانه لیلیان با در اختیار داشتن به روزترین دستگاه های مربوط به بافت و چاپ پتو، به خوبی می تواند ظرفیت تولیدات خود را افزایش دهد که در این مسیر، شرایط ویژه ای هم برای همکاری با مشتریان، ایجاد نموده است.

چه خوب است که از این بستر ایجاد شده، در جهت افزایش مسیرهای سودآوری خود استفاده نمایید چرا که بدون شک، خرید مستقیم از درب کارخانه، بیشترین درصد تخفیف های ممکن را در اختیار شما قرار خواهد داد.

بهره مندی از چنین فضایی می تواند با یک تماس و یا یک مراجعه حضوری امکان پذیر باشد که با مشتریان تمامی نقاط، آمادگی همکاری مستقیم را خواهیم داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو دونفره نرمینه

قیمت انواع پتو دونفره نرمینه گل برجسته

پتو دونفره نرمینه با طرح گل های برجسته، از انواع مدل های پیشنهادی برای جهیزیه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده