کالای خواب پاندا
خانه / پتو دونفره / پتو دونفره قیمت | صادرات پتو گل برجسته به افغانستان

پتو دونفره قیمت | صادرات پتو گل برجسته به افغانستان

پتو دونفره قیمت

پتو دونفره قیمت عمده فروشی به همراه دارد که برای خرید مرغوب ترین انواع پتو خانگی و مسافرتی مدل گل برجسته و ساده می توانید با ما همراه شوید تا بهترین برندها و بهترین کیفیت ها را به شما ارائه نماییم. صادرات پتو به افغانستان از جمله سرمایه گذاری های سودآور می باشد که برای شروع این کار می توانید با ما در تماس باشید تا بهترین محصولات را به شما پیشنهاد کنیم.

لیست قیمت پتو دونفره ارائه شده توسط مجموعه پاندا، به اندازه ای می باشد که به تمامی نیازها و درخواست های شما مشتریان پاسخ دهد و برای خرید پتو دونفره خوب و باکیفیت و استاندارد، می توانید با ما در تماس باشید.

وجود محصولات متنوع از شرکت ها و کارخانه های گوناگون، عاملی بر آن شده تا ما این ظرفیت را داشته باشید که بتوانیم پیشنهادات متعددی از پتو گل برجسته را به مشتریان خود ارائه نماییم و در نتیجه، شما هم از چنین ساختار و موقعیتی می توانید نهایت استفاده را داشته باشید.

برای داشتن یک صادرات خوب و موفق در صنعت پتو، ما بهترین محصولات را به شما معرفی می کنیم که بدون شک، مشتریان خود را در بازارهای جهانی پیدا نموده و از سودآوری های این عرصه، بهره مند شوید.

بهترین برندهای پتو ایرانی

بهترین برندهای پتو ایرانی

امروزه پتو ایرانی به یکی از بهترین محصولات در بازارهای جهانی تبدیل شده است به گونه ای که توانسته ایم ارتباط مستقیم با کشورهای متعددی برقرار نماییم.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که در صنعت تولید پتو، این قابلیت وجود دارد که محصولات متنوع و زیادی را عرضه نمود و این تنوع محصولات، به دلیل تنوع نیازهای موجود در بازار می باشد.

پتو پلی استر، پتو نمدی، پتو مینک، پتو راشل، پتو کیلویی از انواع مدل پتوهایی خواهند بود که در دسترس شما بوده و این امکان نیز وجود دارد تا با کسب مشاوره از طریق کارشناسان تیم فروش ما، بتوانید محصول مناسب را برای نیازهای خود انتخاب و سفارش دهید.

انواع مدل پتوهای تولیدی این مرکز، آماده فروش مستقیم بوده و ارائه بهترین قیمت ها هم برای مشتریانی خواهد بود که سفارشات عمده خود را با ما در میان می گذارند.

لیست قیمت عمده پتو تک نفره

لیست قیمت عمده پتو تک نفره

لیست قیمت عمده پتو شامل انواع پتو تک نفره و پتو دونفره می باشد که ارائه چنین تنوعی، عاملی بر آن شده تا بتوانیم انواع پتو بر اساس نوع نیاز مشتریان را پیشنهاد نماییم.

پخش عمده انواع پتو ژله ای ارزان به عنوان یکی از زمینه های فعالیتی ما در این مرکز می باشد اما پتو مسافرتی ژله ای تنها محصول ما نبوده بلکه توانسته ایم پتوهایی با جنس و وزن های مختلف را ارائه نماییم.

عمده فروشی پتو از طریق این سایت، عاملی بر آن شده تا شرایط لازم برای پاسخ گویی سریع و آسان به مشتریان هم فراهم شود و کارخانه پتو ایرانی، امروزه در شهرهای متعددی از قبیل قم، کاشان، مشهد، اصفهان، تهران و … فعال هستند.

با وجود چنین شرکت های فعال در عرصه تولید پتو، به خوبی توانسته ایم به ایجاد موقعیت های تجاری بزرگ هم اقدام نماییم به گونه ای که شما مشتریان بتوانید با دریافت متنوع ترین پتوها، یک بازار خوب و رقابتی هم ایجاد کنید.

کارخانه پتو قم که با برند پتو لاله فعالیت می نماید، یکی از تولید کنندگان پتو گل برجسته و ساده راشل در بازار می باشد که ترکیب رنگی و تنوع زیادی از محصولات را ارائه نموده است.

با همکاری خود در این مرکز فروش پتو مسافرتی تهران، شما می توانید انواع محصولات پتو را با یک قیمت خوب و مناسب، سفارش دهید.

مرجع فروش عمده پتو دونفره

مرجع فروش عمده پتو دونفره

پتو دونفره هم یکی دیگر از محصولاتی خواهد بود که بدون شک می تواند در دنیای تجارت پتو، مورد نیاز باشد و به همین دلیل، بهترین مرجع که توانسته مسئولیت های مربوط به فروش عمده پتو را به عهده بگیرد، مربوط به این سایت خواهد بود.

پتو دونفره را در نمونه های زیر می توانید سفارش دهید:

 1. پتو نمدی
 2. پتو مینک
 3. پتو گل برجسته
 4. پتو ساده
 5. پتو گلدار
 6. پتو تک رنگ
 7. پتو مسافرتی
 8. پتو ژله ای

این ها از معروف ترین و پر مصرف ترین مدل پتوهای مسافرتی محسوب می شوند که اگر شما بخواهید به خرید عمده این مدل پتوها اقدام نمایید، امری است که می تواند با انتخاب مارک و برندهای متعددی امکان پذیر باشد.

به طور مثال، در حوزه پتوهای مینک و پتو نمدی، پتو شکوفه می تواند گزینه انتخابی مناسبی باشد و این مدل پتوهای خوب و باکیفیت هم به نوبه خود با طرح ها و مدل های متفاوتی تولید می شوند.

اما در زمینه پتو گل برجسته ایرانی اگر بخواهید انتخاب نمایید، پیشنهاداتی که می توانیم برای شما داشته باشیم، مربوط به پتو نرمینه، پتو شادیلون، پتو لاله و پتو لیلیان می باشد و محصولات هر یک از این شرکت ها هم به نوبه خود، شامل نمونه های متفاوتی خواهد بود.

خرید پتو ارزان قیمت

خرید پتو ارزان قیمت با بهترین مارک ها

در میان مارک های متنوع تولید کننده پتو ایرانی، اگر قصد خرید پتو ارزان قیمت را دارید، پتو نمدی و پتو مینک می تواند گزینه های کاربردی به حساب آیند چرا که ارائه دهنده پایین ترین قیمت ها هستند.

از این نوع پتوها معمولا برای موکب ها، مصارف سازمانی و همچنین بیمارستانی استفاده می شود و پس از آن، پتوهای دیگری هم وجود دارد که متناسب با نوع نیاز و اولویت های مشتریان باید پیشنهاد داده شود.

به طور مثال، اگر مشتری، متقاضی یک پتوی سبک باشد، پتو مسافرتی پایا و یا پتو سروین می تواند گزینه های مناسبی باشد.

در خصوص مشتریانی که تمایل به خرید پتوهای گل برجسته دارند، محصولات متنوع شرکت های شادیلون، لاله و نرمینه، با تنوع و گستردگی زیادی که دارند، هر یک می تواند گزینه مناسبی به حساب آید.

قیمت پتو مسافرتی مارک باران

قیمت پتو مسافرتی مارک باران

در صورتی که هدف شما، خرید پتو مسافرتی ارزان قیمت می باشد، بهترین پیشنهادی که می توانیم در اختیار شما قرار دهیم، مربوط به محصولات پتو چهارخانه باران باشد که شامل پتوهای زیر خواهد بود:

 • پتو مروارید
 • پتو باران
 • پتو پریا
 • پتو آبتین
 • پتو تیبا

این ها از مدل های متنوع پتو مسافرتی می باشند که به نسبت دیگر مدل پتوهایی که وجود دارد، قیمت های ارزان و مقرون به صرفه تری هم خواهند داشت.

سفارشاتی که در خصوص پتو مسافرتی ارائه می شود، باید به صورت کارتنی بوده و این امکان از سمت شرکت پاندا فراهم شده که از طریق باربری، به شهرهایی که شما مد نظر دارید، اقدام به ارسال نماییم و انجام این امور را با هزینه های پایین به انجام می رسانیم تا شما هم بتوانید در این عرصه، سودآوری های لازم را داشته باشید.

اما بازار داخلی، تنها هدف ما نبوده و توانسته ایم به جهت صادرات انواع پتو مسافرتی هم قدم برداریم و این که شما بخواهید به سفارش عمده پتو ارزان قیمت اقدام نمایید، این محصولات می توانند گزینه پیشنهادی مناسبی باشند.

صادرات پتو به خارج

ارزان ترین پتو برای صادرات

برای صادرات پتو به خارج از کشور، نیاز به این است که مشتری بتواند به خرید ارزان ترین پتو تک نفره و دونفره اقدام نماید و از طرفی، کشورهای مقصد هم از فاکتورهای تعیین کننده نوع و جنس پتو خواهند بود.

اگر نظر ما را خواسته باشید، پتوهایی که در کارخانه قم تولید می شوند، به دلیل این که در مرکز کشور قرار دارند، برای ارسال به تمامی نقاط کشور، می توانند گزینه مناسبی به حساب آیند و از طرفی، تنوع محصولات این شرکت نیز به گونه ای می باشد که نظر مخاطبین را به خود جلب نماید.

اما اگر هدف شما، صادرات پتو به افغانستان باشد، محصولات پتو شادیلون را پیشنهاد می کنیم چرا که این مدل پتوهای خوب ایرانی در مشهد تولید می شوند و به دلیل نزدیکی به مرز افغانستان، می تواند به کاهش هزینه های باربری هم کمک نماید.

در هر صورت، در شرکتی مانند مجموعه پاندا، تنوع زیادی از مدل پتوهای ایرانی در اختیار داریم که با قیمت مستقیم کارخانه، آن ها را به مشتریان خود ارائه می نماییم و بهره مندی از چنین فرصتی، ضمن تماس با ما امکان پذیر خواهد بود.

خرید پتو سربازی نمدی

پتو سربازی نمدی در رنگ های متنوع

در میان محصولات ما، پتو سربازی نمدی هم به چشم می خورد که تولید آن با رنگ ها، وزن و همچنین ویژگی های متنوعی انجام می شود و وجود این تنوع، عاملی بر آن شده تا قیمت های متفاوتی از پتو هم ارائه شود.

اما یکی از فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت پتو سربازی، مربوط به رنگ آن می باشد و رنگ مشکی به دلیل این که از الیاف بازیافتی تولید می شود، پایین ترین قیمت ممکن را به همراه دارد.

در مقابل، رنگ های شتری و زیتونی هم به دلیل کارایی بیشتری که به همراه دارند، در دسته پتوهای پرفروش و همچنین گران تر قرار دارند.

اما مسئله وزن پتو هم نکته مهم و قابل توجهی خواهد بود که باید مورد بررسی قرار بگیرد و در این صنعت، این قابلیت وجود دارد که تولیدات پتو نمدی سربازی را با انواع وزن و اندازه های مختلف تولید نمود.

پس چه خوب است که شما هم با کارخانه تولید کننده پتو در اصفهان در ارتباط باشید تا انواع مدل پتو را بر اساس نوع نیاز خود بتوانید انتخاب و سفارش دهید.

کارخانه تولید پتو مینک

کارخانه تولید پتو مینک با طرح های متنوع

در کنار پتو نمدی، پتو مینک هم نمونه دیگری از محصولات شرکت ما خواهد بود که این مزیت را دارد که بتوان با انواع طرح های متنوع، اقدام به تولید آن نمود.

به طور مثال، پتو طرح قالیچه، نمونه یکی از طرح هایی خواهد بود که مشتری می تواند مورد انتخاب خود قرار دهد و در کنار آن، پتو گل ریز، پتو گل رز، پتو گل گندم هم از انواع مدل های دیگر خواهد بود که می توانید در لیست خود، آن ها را هم قرار دهید.

از پتوهای مینک می توان در مصارف بیمارستانی، موکب ها و … استفاده نمود و این به دلیل گرمای خوب و همچنین قیمت ارزان این محصولات می باشد.

چه خوب است شمایی که به دنبال پتو ارزان قیمت هستید، این مدل پتوی ایرانی را هم مد نظر خود قرار بدهید که بدون شک، بهترین و پایین ترین قیمت های ممکن را به همراه دارد.

سفارش مستقیم پتو ارزان

سفارش مستقیم پتو ارزان از کارخانه

برای سفارش مستقیم پتو از درب کارخانه، روش ها و راهکارهای زیادی را می توان مورد استفاده قرار داد که بدون شک، روشی مانند فروش اینترنتی، می تواند یکی از این مسیرهای خوب و دسترس پذیر به حساب آید.

بدون شک می دانید که هر کارخانه ای این قابلیت را برای فروش مستقیم پتو ایجاد ننموده است چرا که انجام این کار، باعث کاهش فرایند تولید شده و به همین دلیل، وجود یک ساختار فروش مناسب و مدون، می تواند موجب تسریع در پاسخگویی به سفارشات مشتریان باشد.

چنین ساختاری را از طریق این سایت فراهم ساخته ایم که می توانیم انواع مدل پتو با مارک های متنوع را از شهرهای مختلف به موقعیت های مد نظر شما برسانیم.

پس همکاری با ما در مسیر خرید عمده پتو، می تواند شما را با بهترین و باکیفیت ترین مدل پتوهای ایرانی آشنا نماید تا در این عرصه بتوانید به یک تجارت خوب و پرسود اقدام نمایید.

پاندا خواب

صادرات انواع پتو به افغانستان

افغانستان را می توان به عنوان یکی از بازارهای خوب برای صادرات انواع پتو معرفی نمود که محصولات ایرانی در این کشور، مورد استقبال مشتریان زیادی قرار گرفته است.

این که شما بخواهید به خرید عمده پتو برای صادرات اقدام نمایید، امری است که نیاز به شناخت پتوهای مختلف دارد و به همین دلیل، این مرجع را راه اندازی نموده ایم تا محصولات متنوع پتو ایرانی را به شما معرفی نماییم.

اما رسالت ما در مجموعه پاندا، محدود به معرفی محصولات پتو نبوده بلکه این قابلیت را هم فراهم ساخته ایم که شما مشتریان پس از انتخاب انواع پتو، بتوانید برای ثبت سفارش این محصول هم اقدام نمایید.

چنین ساختاری می تواند در جهت حذف واسطه ها، کمک شایانی نماید و علاوه بر این، به مشتریان کمک می کند تا تجربه یک خرید آسان و سریع در عرصه پتو را با کمترین هزینه های ممکن، تجربه نمایند.

فرصت همکاری با ما شما را می تواند با جدیدترین محصولات پتو آشنا نموده و از طرفی، این قابلیت را هم می دهد که بتوانید تامین عمده خود را به صورت حضوری و یا حتی با تماس تلفنی به انجام رسانید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو زنبق لاله مهرگان

پتو زنبق لاله مهرگان شرکتی | پتو عروسکی و زنبق بزرگسال ۲۲۰*۲۴۰

پتو زنبق لاله مهرگان یکی از پتوهای زیبا و پرفروش در بازار ایران است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده