کالای خواب پاندا
خانه / تشک تک نفره / تشک مسافرتی ارزان با جنس پارچه های فلامنت | در وزن ۲kg – 3kg

تشک مسافرتی ارزان با جنس پارچه های فلامنت | در وزن ۲kg – 3kg

یکی از مهم‌ترین لوازم هر منزلی کالای خواب می‌باشد. کالای خواب دارای انواع مختلفی است. جهت مسافرت نیز از کالای خواب مخصوص استفاده می‌شود. تشک مسافرتی یکی از کالاهای ضروری و کاربردی است که در انواع متنوعی تولید می‌شود. تشک مسافرتی دارای مدل‌های مختلفی هستند و از جنس پارچه و الیاف متفاوتی نیز تولید می‌شوند. ازاین‌رو میزان قیمت تشک‌های مسافرتی یکسان نیست. یکی از انواع این تشک‌ها تشک مسافرتی فلامنت ارزان است. می‌توان این نوع تشک را با قیمت بسیار مناسبی از طریق مراکز مختلف خریداری کرد.

تولیدی تشک مسافرتی در وزن های مختلف

تشک مسافرتی فلامنت ارزان | تولیدی تشک مسافرتی

تشک‌های مسافرتی در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. در بازار ایران انواع برندهای داخلی و خارجی تشک مسافرتی موجود است. هر برند دارای خصوصیات ویژه‌ای می‌باشد. در تولید تشک‌های مسافرتی از الیاف مختلفی استفاده می‌شود. همچنین ابعاد و نوع پارچه به‌کاررفته در تشک نیز متفاوت است. ازاین‌رو می‌توان تشک‌ها را برحسب وزن، اندازه، نوع الیاف به‌کاررفته در آن و نوع پارچه به مدل‌های تقسیم کرد. معمولاً تشک‌های مسافرتی دارای وزن کمی هستند.

در ایران نیز مراکز تولیدی متعددی درزمینهٔ تولید انواع کالای خواب ازجمله تشک مسافرتی فعالیت دارند. در تولیدی تشک مسافرتی در وزن های مختلف از الیاف و پارچه‌های مرغوب استفاده می‌شود. ازاین‌رو تشک‌های مسافرتی ایرانی به‌عنوان یکی از بهترین تشک‌ها شناخته‌شده‌اند. از این تشک‌ها جهت صادرات نیز استفاده می‌شود. صادرات کالای خواب به کشورهای مجاور مانند عراق، افغانستان، ترکیه و … امکان‌پذیر می‌باشد. تشک مسافرتی فلامنت ارزان یکی از بهترین گزینه‌ها جهت صادرات محسوب می‌شود. چراکه این تشک‌ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با قیمت مناسبی نیز عرضه می‌شوند.

لیست قیمت تشک مسافرتی فلامنت ارزان در وزن های ۲kg – 3kg

تشک مسافرتی فلامنت ارزان | قیمت تشک

همان‌طور که گفته شد در تولید تشک‌ها از متریال‌های مختلف استفاده می‌شود؛ بنابراین برخی از تشک‌های مسافرتی دارای قیمت بیشتری بوده و برخی با قیمت مناسب‌تری عرضه می‌شوند. پارچه فلامنت یکی از بهترین پارچه‌هایی است که در تولید انواع کالای خواب ازجمله تشک مسافرتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این پارچه از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشد. بااین‌حال قیمت تمامی تشک‌های فلامنت یکسان نیست. وزن و ابعاد تشک مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت تشک مسافرتی محسوب می‌شوند. جهت اطلاع دقیق از لیست قیمت تشک مسافرتی فلامنت ارزانوزن های  ۲kg و ۳ kg می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

 

خرید اینترنتی تشک مسافرتی آنلاین به صورت عمده

تشک مسافرتی فلامنت ارزان | خرید اینترنتی تشک مسافرتی

مراکز مختلفی درزمینهٔ عرضه و پخش انواع تشک‌های مسافرتی فعالیت دارند. بهتر است این تشک‌ها را به‌صورت مستقیم و عمده خریداری نمایید تا از هزینه‌های شما کاسته شود. خرید اینترنتی نیز یکی از روش‌های آسان و به‌صرفه می‌باشد. خرید اینترنتی تشک مسافرتی آنلاین به صورت عمده از طریق سایت پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد. پاندا انواع تشک مسافرتی را در ابعاد یک‌نفره و دونفره و با وزن‌های متفاوت عرضه می‌کند. تشک‌های پاندا دارای دو مدل زیپ‌دار و بدون زیپ هستند و از بهترین الیاف و پارچه‌ها تولیدشده‌اند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

فروش عمده تشک

مرکز فروش عمده تشک ارزان سفری+ فیلم کارگاه تولیدی Panda

تشک مسافرتی مهمان قابل شستشو با وزن های مختلف را می‌توان درنتیجه همکاری مستقیم با …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده