کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی پورشه / قیمت روبالشی شانل پارچه خارجی اعلا + روبالشی پورشه لبه دار

قیمت روبالشی شانل پارچه خارجی اعلا + روبالشی پورشه لبه دار

قیمت روبالشی شانل

قیمت روبالشی شانل درنتیجه همکاری با مراکز تولیدی بسیار کمتر از خریدهای تکی خواهد بود. روبالشی یکی از کالاهایی است که دارای تنوع بسیار زیادی می‌باشد. این کالا از جنس پارچه‌های مختلفی تولید می‌شود. همچنین روبالشی‌ها دارای تنوع مدل، طرح و رنگ هستند. روبالشی شانل یکی از انواع مدل‌های زیبای روبالشی محسوب می‌شود که دارای طرح‌های زیبا بوده و از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است. این روبالشی با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌شود. می‌توان روبالشی‌های شانل ر ا در اندازه‌های مختلف به‌صورت عمده و تکی خریداری کرد.

روبالشی مخمل ایرانی و خارجی

قیمت روبالشی شانل | روبالشی مخمل ایرانی

روبالشی مخمل یکی از انواع روبالشی‌هایی است که از گذشته تا به امروز مورداستفاده قرار می‌گرفته‌اند. روبالشی‌های مخمل قدیمی معمولاً دارای مدل‌ها و طرح‌های ساده‌ای بودند. امروزه روبالشی‌های مخمل دارای تنوع بسیار زیادی بوده و در انواع مدل‌های متنوعی عرضه می‌شوند. این کالا در برندهای مختلف ایرانی و خارجی تولید می‌شود. برخی از انواع روبالشی مخمل ایرانی و خارجی عبارت‌اند از:

  • روبالشی پورشه: روبالشی پورشه نوعی از روبالشی مخمل ضخیم است که بیشتر به‌صورت تک‌رنگ و ساده تولید می‌شود. مدل‌های سه‌بعدی این نوع روبالشی نیز در بازار موجود است.
  • روبلشی مخمل نقره‌کوب: این نوع روبالشی دارای مدل‌هایی با طرح گل است و اطراف طرح آن باظرافت خاصی نقره‌کوبی شده است. روبالشی‌های نقره‌کوب مخمل بسیار لطیف بوده و دارای تنوع رنگ و طرح هستند.
  • روبالشی مخمل پارامونت: این نوع روبالشی نیز طرح دار است. البته طرح این روبالشی‌ها به‌اندازه مدل‌های نقره‌کوب شلوغ نیست. روبالشی‌های پارامونتی به‌صورت چندرنگ تولید می‌شوند و قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را دارند.
  • روبالشی شانل: روبالشی شانل یکی از انواع روبالشی‌های مخمل است که حالتی دولایه دارد. این نوع روبالشی بسیار مستحکم بوده و تقریباً مانند مدل روفرشی است. قیمت روبالشی شانل نیز مناسب می‌باشد.

لیست قیمت روبالشی شانل

قیمت روبالشی شانل

روبالشی‌های شانل دارای طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی همچون زرشکی، فیروزه‌ای، عسلی، استخوانی و… است. این روبالشی‌ها معمولاً در ابعاد ۵۵ در ۷۵ سانتیمتر تولید می‌شوند. البته اندازه‌های دیگری از این روبالشی نیز موجود است. به‌طورکلی لیست قیمت روبالشی شانل بستگی به عوامل زیر دارد:

  • ابعاد و اندازه روبالشی
  • نوع شرکت تولیدکننده روبالشی
  • تعداد خرید
  • روش خرید

خرید عمده و مستقیم سبب کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

خرید اینترنتی روبالشی از تولیدی

قیمت روبالشی شانل | خرید اینترنتی روبالشی

خرید اینترنتی روبالشی از تولیدی نیز یکی دیگر از روش‌های به‌صرفه است که موجب پرداخت هزینه کمتر خواهد شد. پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان انواع کالای خواب و روبالشی است.

روبالشی‌های پاندا دارای انواع مختلفی همچون مخمل، تترون، ساتن، نخی و… هستند.
پاندا تمامی کالاها را با نازل‌ترین قیمت و به‌صورت عمده به فروش می‌رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

فروش روبالشی و روتختی

فروش روبالشی و روتختی صادراتی عمده ای | PANDA

فروش روبالشی و روتختی توسط مراکز مختلفی به‌صورت تکی و عمده انجام می‌گیرد. امروزه تولیدی‌های …

دیدگاهتان را بنویسید