کالای خواب پاندا
خانه / تشک بازی / مرکز فروش تشک بازی نوزاد خرسی

مرکز فروش تشک بازی نوزاد خرسی

تشک بازی نوزاد خرسی یکی از نمونه تشک های قابل معرفی در این سایت می باشد که عرضه مستقیم آن ها نیز از همین طریق انجام شده تا شما بتوانید برای خرید خود، در کمترین زمان و با بهترین قیمت، اقدام نمایید.

امروزه تشک های بازی نوزادی، به یکی از کاربردی ترین نمونه تشک هایی تبدیل شده اند که می توان عرضه مستقیم آن ها را اینترنتی هم به انجام رسانید تا در نتیجه این امر، مشتریان بتوانند همواره جدیدترین و شیک ترین مدل تشک ها را برای خرید عمده خود انتخاب نمایند.

تشک بازی پلی جیم پیانو سایز بزرگ

تشک بازی پلی جیم پیانو سایز بزرگ

یکی از مدل تشک های بازی پیشنهادی ما به مشتریانی که تصمیم به خرید عمده دارند، مربوط به تشک های بازی پلی جیم است که چنین تشک هایی با سایزهای بزرگ و قابل استفاده تا سه سال، تولید می شوند.

این نوع تشک ها علاوه بر دارا بودن پیانو که از قابلیت جدا شدن هم برخوردار هستند، از یک سری عروسک های آویز هم تشکیل شده اند که همین مسئله، جذابیت و زیبایی این نوع تشک ها را افزایش داده است.

تشک بازی و استخر توپ لاک پشت

تشک بازی و استخر توپ لاک پشت

لاک پشت هم به عنوان یکی از طرح های خوب برای تولید تشک بازی نوزادی می باشد که علاو بر آن، در مدل های جدیدتر، طراحی چنین تشک های بازی به گونه ای انجام شده است که امکان ایجاد استخر توپ هم در داخل این نوع تشک ها وجود دارد.

این نوع تشک ها هم برای دختران و هم پسران مناسب بوده و طراحی خاص و منحصر به فردی نیز دارد که سبب جذابیت بیشتر آن شده است.

تشک بازی نوزاد خرسی

فروش اینترنتی تشک بازی نوزاد خرسی

با پیشنهاد انواع تشک های بازی نوزادی و از جمله مدل های عروسکی خرسی، موقعیت های فروش عمده آن را هم فراهم ساخته ایم.

با خرید عمده تشک های مورد نیاز خود از طریق این سایت، می توانید به بهترین مدل از تشک های بازی بچه گانه دست یابید که آمادگی همکاری با سراسر کشور را داریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

مدل تشک مسافرتی نوزاد

صادرات انواع مدل تشک مسافرتی نوزاد

مدل تشک مسافرتی نوزاد تولید شده در اصفهان با توجه به ظرفیت های بالایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده