کالای خواب پاندا
خانه / پتو افرا / مرکز تولیدی انواع پتو افرا ایرانی

مرکز تولیدی انواع پتو افرا ایرانی

تولیدی پتو افرا با ارائه بهترین مدل های پتو مسافرتی، به خوبی توانسته نیاز بازار به این محصول را تامین نماید و هم اکنون نیز بهترین نوع پتوهای مسافرتی توسط این شرکت، تولید و عرضه می شود که می تواند نیازهای مختلف مشتریان را پاسخ دهد و اگر متقاضی برای خرید پتو باشید، از این مسیر همکاری به خوبی می توانید استفاده نمایید.

پتو افرا

یکی از بهترین تولیدی های پتو ایرانی که موفق به تولید و ارائه پتو مسافرتی حوله ای با اندازه و مدل های مختلف شده است، پتو افرا بوده که توسط شرکت تولیدی به نخ، این محصولات، تولید و عرضه می شوند و اگر بخواهیم یک مسیر خوب برای همکاری به جهت فروش انواع پتو افرا معرفی نماییم، هیچ روشی به اندازه فروش اینترنتی، نمی تواند بازدهی لازم را به همراه داشته باشد.

پتو ایرانی

تولید کننده های پتو ایرانی

تولید کننده های زیادی امروزه وجود دارد که مشغول به تولید و عرضه پتو به بازار هستند اما در این بخش، صحبت ما در خصوص پتو مسافرتی بوده که چنین محصولی، توسط شرکت های خاصی از قبیل پتو نرمینه، سیمین، شادیلون، پایا و … تولید می شود.

در میان تولید کننده های مختلفی که وجود دارد، باز هم پتو افرا را می توان موفق تر از سایرین معرفی نمود چرا که تولیدات خود در زمینه پتو مسافرتی را در نمونه های مختلفی ارائه نموده است.

پتو افرا چهار فصل

تولیدی پتو افرا چهار فصل

پتو چهار فصل، به عنوان یکی از محصولات خوب و کاربردی شرکت به نخ می باشد که آن را می توانید با نام تجاری افرا در بازار خریداری کنید و این پتو با سایزهای دونفره ۲۰۰*۲۴۰، ۲۲۰*۱۸۰ سانتی متر تولید می شود و نمونه های تک نفره و نوجوان آن نیز با سایز بندی های مختلفی ارائه شده است.

قیمت پتو افرا

قیمت پتو افرا به صورت عمده

اگر شما بخواهید خرید عمده پتو افرا را برای فعالیت های تجاری خود از جمله پخش و یا صادرات، به انجام رسانید، این قابلیت برای شما وجود دارد که انجام این امر را مستقیم از کارخانه تولید کننده به انجام رسانید.

پتو افرا یک مزیتی که دارد مربوط به ساده و تک رنگ بودن محصولات آن می باشد و در نتیجه با سلیقه های مختلف، به سادگی جور شده و مشتریان را به خود جلب می نماید. در خصوص اطلاع از قیمت انواع پتو افرا، شما این امکان را دارید که بتوانید از طریق مجموعه پاندا خواب، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

تولیدی پتو افرا

مرکز تولیدی پتو افرا ایرانی

انواع پتو افرا که از محصولات شناخته شده ایرانی می باشد، از طریق این مرکز، مستقیم از تولیدی به دست شما می رسد تا از این طریق بتوانید از قیمت هایی که به دست می آورید، اطمینان لازم را کسب نمایید.

فروش عمده پتو ایرانی افرا در نمونه های چهار فصل، ماکرو، نوزادی و دیگر ملزومات خواب، انجام می شود که تمامی آن ها را به صورت یکجا می توانید سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پتو شرکتی

مرکز فروش عمده پتو شرکتی | معرفی شرکتهای تولیدی پتوی ایرانی

مرکز فروش عمده پتو شرکتی مدل‌های جدید و متنوعی از پتو را در اختیار مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده