کالای خواب پاندا
خانه / روتختی سه بعدی / روتختی طرح یوونتوس | مرکز خرید روتختی سه بعدی | روتختی پاندا

روتختی طرح یوونتوس | مرکز خرید روتختی سه بعدی | روتختی پاندا

روتختی طرح یوونتوس

روتختی طرح یوونتوس یک مدل خاص برای نمونه کارهای پسرانه می باشد. مرکز پاندا خواب، بهترین مرجع برای سفارش خرید عمده و جزیی انواع روتختی سه بعدی از جمله با طرح های ورزشی می باشد. جدیدترین روتختی اسپرت پسرانه سه بعدی را با طرح های دلخواه و ورزشی می توانید از این مرکز، انتخاب و سفارش دهید.

صنعت تولید روتختی امروزه با پیشرفت های خوبی همراه بوده به گونه ای که شاهد تولید و ارائه انواع سرویس های روتختی با طرح های روز هستیم.

بخشی از این پیشرفت، مدیون به کارگیری دستگاه های پیشرفته ای از جمله دستگاه های چاپ سه بعدی است که هم کیفیت کار را افزایش داده و هم این که کمک شایانی به افزایش ظرفیت تولید نموده است.

جدیدترین روتختی اسپرت پسرانه

جدیدترین روتختی اسپرت پسرانه

به خوبی می دانیم که ارائه طرح های جدید، از مهم ترین عوامل موفقیت برای شرکت های تولید کننده سرویس روتختی محسوب می شود.

به همین دلیل در مجموعه ای مانند پاندا خواب هم، همواره تلاش خود را بر این امر استوار نموده ایم تا همواره جدیدترین و شیک ترین محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

اما یکی از رده های تشکیل دهنده مشتریان ما، پسران هستند که به دنبال جدیدترین روتختی اسپرت پسرانه هستند.

اگر بخواهیم پیشنهادات خود را برای این گروه مطرح نماییم، گزینه های زیر، موارد مناسبی به حساب می آیند:

  • طرح ورزشی
  • طرح فوتبالی
  • طرح کارتونی
  • تک رنگ

این ها تقسیم بندی کلی ارائه شده برای روتختی طرح پسرانه سه بعدی می باشد و هر کدام از این موارد هم به نوبه خود می توانند نمونه های متعددی را شامل شوند.

داشتن دستگاه های مدرن و پیشرفته صنعتی که در خط تولید روتختی مورد استفاده قرار دهیم، عاملی شده تا ظرفیت بالا در کنار کیفیت تضمین شده و همینطور مدل های متنوع را در دسترس مشتریان خود قرار دهیم.

بعد قبل
 روتختی طرح موانا | روتختی طرح موانا
روتختی طرح مینیون | روتختی طرح مینیون
روتختی طرح مرد عنکبوتی | روتختی طرح مرد عنکبوتی
روتختی مک کویین آبی | روتختی مک کویین آبی
روتختی طرح بارسلونا | روتختی طرح بارسلونا
روتختی طرح رئال مادرید | روتختی طرح رئال مادرید
روتختی طرح بره ناقلا | روتختی طرح بره ناقلا
بعد قبل

روتختی پسرانه سه بعدی با طرح های ویژه

اما در میان مدل روتختی های مخصوص پسرانه، روتختی پسرانه سه بعدی هم گزینه مناسبی خواهد بود که طرح های ویژه ای هم برای آن، مورد استفاده قرار گرفته است.

آیا تمایل دارید مدل های متنوع روتختی سه بعدی پسرانه را مشاهده نمایید؟

در قسمت اسلاید شو، برای شما، طرح های متنوع روتختی پسرانه سه بعدی را قرار داده ایم که بتوانید با آشنایی و آگاهی کامل، برای خرید عمده و یا خرید جزیی، اقدام نمایید.

گزینه اول، روتختی طرح موانا بوده که یکی از شخصیت های جذاب کارتونی می باشد. نکته مهم و قابل توجه در خصوص این مدل روتختی، جنس پارچه این محصول خواهد بود.

البته این ویژگی در خصوص تمامی این سرویس های روتختی وجود دارد. پارچه بامبو، یکی از پارچه های خوب و مرغوب در صنعت تولید روتختی محسوب می شود.

به همین دلیل در تولیدات سرویس روتختی سه بعدی، از این جنس پارچه ها استفاده می شود و این در حالی است که برای چاپ برروی این محصولات هم از رنگ های خوب و ضد حساسیت استفاده می شود.

با تمامی این تفاسیر، می توان به این نتیجه دست یافت که روتختی های پسرانه سه بعدی، از بهترین جنس و بیشترین بازه طول عمر، برخوردار هستند.

تولید روتختی پسرانه بن تن

تولید روتختی پسرانه بن تن

با توجه به محبوبیت شخصیت کارتونی بن تن، می توان این انتظار را داشت که روتختی های تولید شده با این طرح هم، از میزان فروش بالایی در بازار برخوردار باشند.

بر اساس برآوردهایی که داشتیم، به خوبی توانستیم به نتیجه دلخواه در فروش روتختی پسرانه بن تن دست یابیم چرا که در یک بازه زمانی کوتاه، حجم قابل توجهی از مشتریان، به سمت خرید این مدل روتختی تک نفره، جذب شدند.

اگر شما هم در عرصه تجارت روتختی فعالیت می نمایید، باید بدانید که اول نکته ای که می تواند شما را در سودآوری و فروش بیشتر این محصول، سوق دهد، شناخت نیاز مشتریان خواهد بود.

در شرایطی قرار داریم که فعالیت های زیادی در صنعت فیلم سازی انجام می شود و شخصیت های قهرمان هر فیلمی هم یک ایده برای تولید روتختی خواهند بود.

پس در هر زمانی، باید روتختی های متناسب با همان زمان را انتخاب نمود که روتختی بن تن هم یکی از موارد پیشنهادی ما به شما مشتریان برای خرید می باشد.

روتختی طرح پرسپولیس

بهترین مرکز ارزانسرای روتختی

بهترین مرکز که بتواند ارزان ترین قیمت را برای انواع روتختی اعلام نماید، بدون شک، مرکز تولیدی خواهد بود و تهران را میتوان به عنوان یکی از قطب هایی معرفی نمود که عرضه کننده سرویس روتختی با قیمت ارزان می باشد.

بدون شک، تجارت این عرصه در صورتی که افراد بتوانند ارتباط مستقیم با تولید کننده سرویس روتختی داشته باشند، با شرایط بهتر و امن تری امکان پذیر خواهد بود.

اما سریع ترین مسیری که شما را در هر نقطه از کشور که باشید، می تواند به خرید انواع روتختی، موفق سازد، مربوط به سایت اینترنتی می باشد.

سایتی که در آن قرار دارید، متعلق به مجموعه پاندا خواب می باشد که فعالیت های خوب و تاثیرگذاری را داشته تا امکان ارتباط مستقیم با شرکت های پخش کالای خواب را فراهم آورد.

چنین شرایطی می تواند به این که شما بتوانید به سفارش روتختی، بدون حضور در محل اقدام نمایید، کمک شایانی نماید و بدون شک، چنین فرصتی، می تواند به کاهش هزینه های جانبی هم کمک مبرمی نماید.

روتختی بتمن

روتختی بتمن با کیفیت بالا

کیفیت بالای روتختی بتمن را می توان مدیون کیفیت بالای پارچه های مورد استفاده و همچنین بهره مندی از چرخ خیاطی های صنعتی دانست که سبب شده، تا بهترین مدل روتختی های تک نفره و دونفره را بتوان عرضه نمود.

طرح بتمن، از گذشته تا هم اکنون، به عنوان یکی از کارهای خوب و باکیفیت بوده که مورد پسند افراد زیادی قرار می گیرد.

این مدل روتختی پسرانه به صورت لحافی می باشد که برای تمامی فصول سال، قابل استفاده خواهد بود و به صورت یک سرویس روتختی چهار تکه، می توانید به خرید این محصول اقدام نمایید.

روتختی بتمن هم در لیست قیمت سرویس های روتختی ارائه شده در مجموعه پاندا قرار دارد.

خوب است بدانید که طرح سرویس های روتختی، برروی قیمت آن، تاثیری ندارد و مهم ترین فاکتور تعیین کننده قیمت، مربوط به جنس پارچه های مورد استفاده و همچنین اجزای تشکیل دهنده آن می باشد.

در اکثر سرویس روتختی سه بعدی تک نفره، از چهار بخش که شامل یک رو تشکی، یک لحاف به همراه دو روبالشی است، تشکیل شده اند و طرح های متنوع در کنار مدل روتختی بتمن در اختیار شما مشتریان قرار گرفته است.

پاندا خواب

سایت حراج روتختی از تولیدی

بهترین موقعیت که شما بتوانید از فرصت حراج روتختی استفاده نمایید، مربوط به فرصت هایی است که از طریق سایت ایجاد می شود تا از لحاظ مکان و زمان، مشتریان در محدودیت نباشند و چنین شرایطی، تا حد قابل توجهی، دست واسطه های بازار را کوتاه کرده است.

در کنار سرویس روتختی تک نفره سه بعدی، محصولات دیگری هم تولید می شود که از جمله می توان موارد زیر را نام برد:

  • روتختی پلی استر
  • روتختی رنفورس
  • روتختی دیجیتال تک رنگ
  • روتختی پلی استر پنبه دوزی شده
  • روتختی ساتینت

هر کدام از این نمونه کارهای معرفی شده، ارائه دهنده طرح ها و جنس های مخصوص به خود هستند و ارزان ترین مدل روتختی که شما می توانید مورد انتخاب قرار دهید، سرویس روتختی پلی استر خواهد بود.

این فرصت همکاری در اختیار تمامی شما مشتریان می باشد که می توانید از چنین فضایی، نهایت استفاده برای دریافت جدیدترین مدل ها و بهترین قیمت ها را داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی ترمه پلی‌استر

قیمت روتختی ترمه پلی‌استر (۵۰ مدل) | دیجیتال | ساتینت

سرویس روتختی ۴ تکه یکی از مدل‌های زیبا و پر تقاضای بازار است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده